Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2761 - 2820 / 4140

Tuotteet 2761 - 2820 / 4140

Järjestä:

Järjestä:

Eric Tornblad: Vaellusruokaa
9,90 €
-55%
Norm. 21,90 €

L300 for men After Shave Balm 60 ml partabalsami
3,14 €
-30%
Norm. 4,49 €(52,33 / l)

Tolu Mänty 1 l yleispuhdistusaine
3,99 €
-13%
Norm. 4,59 €(3,99 / l)

Tarmo Solar Stardust puutarhavalaisin
4,45 €
-50%
Norm. 8,90 €

Halti 500 Lite Pump makuualusta
41,30 €
-30%
Norm. 59,00 €

JBL Quantum 100N Nintendo pelikuulokkeet
19,99 €
-50%
Norm. 39,99 €

Maku Säilytyskori 30x15x25 cm
7,99 €
-33%
Norm. 11,99 €

STIHL iMOW Kit S  S 150m asennussarja
69,30 €
-30%
Norm. 99,00 €

Hart-Sport Electrolytes Appelsiini 20 poretabl. nesteytysjuoma
2,99 €
-24%
Norm. 3,93 €(0,15 / kpl)

DunWore MS 12 V 300 W invertteri
23,45 €
-50%
Norm. 46,90 €


Penn Vantage Xt Lc 7000 Front Drag 10Bb 4.3:1 avokela
142,94 €
-35%
Norm. 219,90 €


Kotoilu Flow Lempi 60 cm kappakangas
2,99 €
-49%
Norm. 5,90 €

Tex Willer kirjasto 38: Mefiston kapina
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


STIHL MSA 160 C-B akkuketjusaha runko
269,00 €
-18%
Norm. 329,00 €


Aneta Lighting Molekyl riippuvalaisin
72,54 €
-74%
Norm. 279,00 €

GastroMax Bio pellava 21,5 cm juustohöylä
4,41 €
-30%
Norm. 6,30 €




Revamp Steamcare suoristusrauta
59,00 €
-26%
Norm. 79,90 €


Ilves musta vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 19,95 €
-50%
(3,89 / l)

Immi Hellén: Kuusen latvassa, oksien alla
9,90 €
-55%
Norm. 21,90 €

Nivea Derma Control Restore 150ml antiperspirantti deo spray
3,63 €
-20%
Norm. 4,54 €(24,20 / l)

Carraro Ballerina 20" 3-V polkupyörä
224,25 €
-25%
Norm. 299,00 €

Bathroom Solutions kromi suihkusetti
12,90 €
-32%
Norm. 18,90 €

Disc-O-Bed Kid-O-Bunk blue lasten retkisänky
239,20 €
-20%
Norm. 299,00 €



H2O Levänestoaine 3 L
13,74 €
-40%
Norm. 22,90 €


Rexona 48h Cotton Dry 50 ml roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)

Thomson Vega Google Smart TV 4K projektori
449,00 €
-25%
Norm. 599,00 €

STIHL FS 38/55, 2 MIX koneet huoltosarja 47
9,59 €
-20%
Norm. 11,99 €

GastroMax 19 cm pullasuti
2,09 €
-30%
Norm. 2,99 €

Shakespeare Oracle 2 River 8'6 #4 4Pc perhovapa
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Star Trading Vinga 7-haarainen kynttelikkö
49,95 € - 89,00 €
-44%

LV kuivalle hiuspohjalle 250 ml shampoo
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(10,40 / l)

Rento Bambu saunakiulu
31,72 €
-20%
Norm. 39,65 €

Berkley Twilight Ii 3.00M M 15-55G 4Sec avokelavapa
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Abena 8 kpl kostea pesupyyhe
1,59 €
-20%
Norm. 1,99 €

Nescafé Azera Espresso 100g pikakahvi
5,99 €
-19%
Norm. 7,42 €(59,90 / kg)

Ida Warg Beauty Plumping 250ml erittäin tuuheuttava shampoo
10,96 €
-30%
Norm. 15,65 €(43,84 / l)


Abena 200 ml hajusteeton kuivapesuneste hiuksille ja vartalolle
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(15,95 / l)



Finnbear ø16/140 mm muovinen varastokoukku
2,07 €
-20%
Norm. 2,59 €

Rento Natural Sininen hetki 100 ml löylytuoksu
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(33,60 / l)

LV kuiville hiuksille 200 ml hoitoaine
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(13,00 / l)

Abu Garcia Revo X 2000 Front Drag 7Bb avokela
77,94 €
-35%
Norm. 119,90 €

Eglo Bernabeta valkoinen/kirkas riippuvalaisin
79,00 €
-60%
Norm. 199,00 €


Beurer MP84 johdoton manikyyri-pedikyyrisetti
69,00 €
-22%
Norm. 88,90 €

Heti Moniteho spray 750 ml hoitava puhdistusaine
10,08 €
-20%
Norm. 12,60 €(13,44 / l)

Tuotteet 2761 - 2820 / 4140

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!