Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2881 - 2940 / 4186

Tuotteet 2881 - 2940 / 4186

Järjestä:

Järjestä:

Casio ECB-30DB-1A9EF Edifice miesten rannekello
186,75 €
-25%
Norm. 249,00 €
Tex Willer kirjasto 53: Roy Beanin laki
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Halti Rapid 55 reppu
69,93 €
-30%
Norm. 99,90 €

Herra Hakkarainen Aakkoset D lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Virpi Hämeen-Anttila: Kadonnut perintö
14,90 €
-50%
Norm. 29,90 €


WellO2 MyBreath Gen 2.0 älysuukappale
69,00 €
-47%
Norm. 129,00 €

Ocean ORK380NF4 jääkaappi
529,00 €
-12%
Norm. 599,00 €


Ella Ja kaverit matkalla marsiin
9,90 €
-55%
Norm. 21,90 €

Tex Willer Kirjasto 23: Pelon laakso
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Fazer Geisha Crunchy 50 g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(19,80 / kg)

Kotoilu Virta 50 x 70 cm canvastaulu kehyksellä
13,93 €
-30%
Norm. 19,90 €

Herbina Repairing 250 ml shampoo
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(12,76 / l)

Heti Uuni & Grilli 750 ml puhdistusspray
11,76 €
-20%
Norm. 14,70 €(15,68 / l)

Casio Edifice Ter. EFR-S108DE-8AVUEF rannekello
164,25 €
-25%
Norm. 219,00 €

TRESemmé Biotin Repair 685 ml hoitoaine
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)




Aneta Lighting Quadro katto/seinäulkovalaisin
48,90 €
-45%
Norm. 88,90 €

Abena San 5 Premium 36 kpl muotovaippa
16,48 €
-20%
Norm. 20,60 €(0,46 / kpl)

Heti 1 l Klooripesu Pro
11,04 €
-20%
Norm. 13,80 €(11,04 / l)



Ilves musta vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 19,95 €
-50%
(0,39 / l)


Fazer Crunchy 55 g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(18,00 / kg)

GastroMax Ø 15 cm siivilä
5,04 €
-30%
Norm. 7,20 €

Wilfa FDM1B-TC2000 Icy Slush jäähilekone
149,00 €
-40%
Norm. 249,00 €

JBL PartyBox langaton mikrofoni 2kpl
79,90 €
-19%
Norm. 99,00 €

WM LED 48V työvalo
5,90 €
-41%
Norm. 9,99 €

Nivea Men Dry Impact 50 ml antiperspirantti deo roll-on
2,38 €
-20%
Norm. 2,98 €(47,60 / l)

Marimekko Primavera sininen 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

Van Staal Vsx2 200 Front Drag 13Bb Silver 4.3:1 avokela
493,94 €
-35%
Norm. 759,90 €


STIHL MSA 161 T 12" akkuketjusaha runko
329,00 €
-21%
Norm. 419,00 €


Casio GM-5600YM-8ER miesten rannekello
239,25 €
-25%
Norm. 319,00 €

Ruth Kvarnström-Jones: Grand-Hotellin Upeat Naiset
14,90 €
-53%
Norm. 31,90 €

Kotoilu Kissa 30 x 40 cm canvastaulu kehyksellä
9,03 €
-30%
Norm. 12,90 €


Vikan 240mm iso pyörä/tankki- harja
24,67 €
-25%
Norm. 32,90 €


AlezaR AT-2384 kovakuorinen matkalaukku
39,00 € - 49,00 €

Libresse Ultra 30kpl terveysside
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(0,10 / kpl)



Muumi 40cm Esi-isä pehmo
21,90 €
-41%
Norm. 36,99 €

Rexona Men Cobalt 2-in-1 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

Halti Dreamcatcher 30 M makuupussi
97,30 €
-30%
Norm. 139,00 €

Vado Filters Vallox 75/95 suodatinsarja
11,19 €
-20%
Norm. 13,99 €

Anar Gahta okra/mustat miesten retkeilyhousut
10,00 €
-89%
Norm. 89,00 €


Prologic Blackfire Dinning Set
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Heti bergamotti minttu 500 ml käsitiskispray
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(4,78 / l)

Timco 10,8 l INOX ultraäänipesuri
179,00 €
-18%
Norm. 219,00 €

Kotoilu Kaski seinähylly
7,90 €
-31%
Norm. 11,50 €


Aneta Lighting Bling 15 cm pöytävalaisin
15,08 €
-66%
Norm. 44,50 €

Tuotteet 2881 - 2940 / 4186

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!