Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2701 - 2760 / 4143

Tuotteet 2701 - 2760 / 4143

Järjestä:

Järjestä:

Wissenergy EVSE Type2 CC30 11kW latausasema Apilla
199,50 €
-50%
Norm. 399,00 €


Rento musta alumiini saunasanko
37,20 €
-20%
Norm. 46,50 €

Lumoava Hento L53191000000 rannekoru
69,90 €
-50%
Norm. 139,00 €

Marimekko Unikko harmaa 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%




Vikan Wipe-N-Shine 350mm kuivain
14,99 €
-25%
Norm. 19,99 €

Abena Pants S1 Premium 16 kpl inkontinenssihousut
13,12 €
-20%
Norm. 16,40 €(0,82 / kpl)

Mitchell Mx4 Pro 4000Hs Front Drag 9Bb avokela
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €


Aneta Lighting Bell plafondi
107,25 €
-45%
Norm. 195,00 €




Tex Willer Kirjasto 59: Cimarronin kuohuissa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Aina "Puu" 90 x 90 cm maalattu taulu
41,93 €
-30%
Norm. 59,90 €

Lumio Lights 300 lm käsityövalo
9,99 €
-50%
Norm. 19,99 €

Mitchell Mx4 Pro 2500 Front Drag 9Bb avokela
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €

Swim&Fun Spa starttisetti
34,90 €
-36%
Norm. 54,90 €

Ilves a-pohja valkoinen puolihimmeä talomaali
7,45 € - 12,45 €
-50%
(2,76 / l)

Päivi Alasalmi: Häkkilinnut  
9,90 €
-60%
Norm. 24,90 €

LV Black 750ml pyykinpesuneste
3,83 €
-20%
Norm. 4,79 €(5,11 / l)

Tena ProSkin Body Lotion 500 ml kosteusemulsio
8,71 €
-15%
Norm. 10,25 €(17,42 / l)

Greys Wing Travel 11.4Ft 5Line 6Pc perhovapa
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €

Casio GW-M5610U-1ER G-Shock miesten rannekello
149,25 €
-25%
Norm. 199,00 €



Deltaco Gaming GAM-030W pelikuulokkeet
14,99 €
-50%
Norm. 29,90 €

Muumi - Mörkö 40 cm pehmo
21,90 €
-41%
Norm. 36,90 €

Tex Willer Kirjasto 63: Mies Flagstaffista
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Rento Koivu 150 ml saunahunaja
6,60 €
-20%
Norm. 8,25 €(44,00 / l)

Remington Balder Original XR7050 hiustenleikkuri
49,90 €
-29%
Norm. 69,90 €

Casio AE-1600H-8BVEF rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €


elmex koko 0 8kpl hammasväliharja
5,09 €
-15%
Norm. 5,99 €(0,64 / kpl)

Vado Filters Vallox Digit/130 suodatinsarja
14,39 €
-20%
Norm. 17,99 €


Herra Hakkarainen Aakkoset N lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Tex Willer kirjasto 47: Toinen uhri
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Abu Garcia MAX X Black OPS avokelasetti
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €

Penn Spinfisher Vii 10500 Front Drag 6Bb 4.2:1 avokela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

Echo CS-4510ES moottorisaha
399,00 €
-17%
Norm. 479,00 €



Citizen Eco-Drive AW1900-50L rannekello
269,25 €
-25%
Norm. 359,00 €

Herra Hakkarainen Aakkoset I lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €


Greys Kite 9Ft 8Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Tex Willer kirjasto 46: Fort Apache
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Kotoilu peltipurkki
2,73 €
-30%
Norm. 3,90 €


Ilo Polkakarkki 500 ml joulusaippua
1,25 €
-34%
Norm. 1,90 €(2,50 / l)

Haibike Alltrack 4 29" sähkömaastopyörä 2026
2 339,10 €
-10%
Norm. 2 599,00 €

Terveyskaista NivelTeho 120 ml nivelvoide
11,70 €
-31%
Norm. 16,90 €(97,50 / l)

Tuotteet 2701 - 2760 / 4143

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!