Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2221 - 2280 / 4128

Tuotteet 2221 - 2280 / 4128

Järjestä:

Järjestä:

12 V / 230 V 1000 W invertteri
99,00 €
-40%
Norm. 165,00 €

Rexona Men Advanced Protection Invisible Ice 50 ml roll-on
2,50 €
-32%
Norm. 3,69 €(50,00 / l)



Abena Intensive Care Cream 200ml 70% hoitovoide
7,16 €
-20%
Norm. 8,95 €(35,80 / l)

iSport Extreme mailankäsittelyharjoitin
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

GastroMax soppakauha
2,02 €
-30%
Norm. 2,89 €

Aneta Lighting Artic 5-os. suora led kohdevalaisin
134,50 € - 265,00 €
-49%

Kristin Harmel: Unohdettujen nimien kirja  
9,90 €
-60%
Norm. 24,50 €


STIHL MS 170-180 2 MIX koneet huoltosarja 45
10,32 €
-20%
Norm. 12,90 €

LV hilselevälle hiuspohjalle 250 ml shampoo
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(10,40 / l)


Moment 100 kg 18 V akkukäyttöinen vinssi
129,00 €
-35%
Norm. 199,00 €


Yki 460 soutuvene
1 090,00 €
-31%
Norm. 1 590,00 €

Marimekko Valssi sininen 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%



STIHL MH 445 R puutarhajyrsin
649,00 €
-17%
Norm. 779,00 €

Greys Kite 9.6Ft 6Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Berkley Quick Set Dock vapateline
12,93 €
-35%
Norm. 19,90 €

NivelActive ravintolisä
13,99 € - 23,35 €
-24%
(0,23 / kpl)

DunWore 2 m sulanapitokaapeli
18,90 €
-10%
Norm. 20,90 €


Greys Lance 10Ft 8Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

GastroMax Bio pellava pastakauha
6,16 €
-30%
Norm. 8,80 €

Härmän Taonta perinteinen sirppi
31,90 €
-20%
Norm. 39,90 €

Vado Filters Nibe F470 suodatin
7,99 €
-20%
Norm. 9,99 €

Mitchell Mx3 Pro 2000 Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Casio A158WEA-1EF miesten rannekello
51,75 €
-25%
Norm. 69,00 €

Nivea Dry Fresh 50 ml antiperspirantti deo roll-on
2,19 €
-20%
Norm. 2,74 €(43,80 / l)

Fazer Remix Choco 300g karkkipussi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(8,30 / kg)


Ripcurl Classic Surf Hooded naisten pyyheponcho
34,90 €
-30%
Norm. 49,90 €



Tex Willer kirjasto 26: Poltettu maa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Citizen Eco-Drive EM0990 rannekello
246,75 €
-25%
Norm. 329,00 €


TRESemmé Flawless Waves Coconut 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Herbina Texture lift 200 ml muotoilusuihke
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Tex Willer Kirjasto 24: Syvyyden kansa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

L300 Cleansing Mousse 150 ml kuivan ihon puhdistusvaahto
4,80 €
-30%
Norm. 6,85 €(32,00 / l)


Ida Warg Beauty Vanilla Fudge 150ml kuivashampoo
7,46 €
-30%
Norm. 10,65 €(49,73 / l)


Core aikuisten painikengät
54,90 €
-8%
Norm. 59,90 €




Beurer HC150 hiustenkuivain & muotoilija
109,00 €
-27%
Norm. 149,00 €

STIHL BR800 lehtipuhaltimen huoltosarja 40
18,32 €
-20%
Norm. 22,90 €

GastroMax Bio pellava 25x15cm leikkuulauta
4,19 €
-30%
Norm. 5,99 €

Herbina Pure style 200 ml muotovaahto
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Prologic Tube 3 Rod Pod
71,44 €
-35%
Norm. 109,90 €

Ilves 2,7l sokkelimaali
25,00 €
-50%
Norm. 49,99 €(9,26 / l)

Penn Vantage Lc 7000 Front Drag 8Bb 4.8:1 avokela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

Tuotteet 2221 - 2280 / 4128

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!