Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2161 - 2220 / 4120

Tuotteet 2161 - 2220 / 4120

Järjestä:

Järjestä:

Herbina Caring Lingonberry 100 ml suihkedeodorantti
2,84 €
-20%
Norm. 3,55 €(28,40 / l)
Rexona Maximum Protection Men Cobalt Dry 150 ml spray
7,49 €
-38%
Norm. 11,99 €(49,93 / l)

GastroMax soppakauha
2,02 €
-30%
Norm. 2,89 €

Abena Slip XS2 Premium 32 kpl teippivaippa
19,68 €
-20%
Norm. 24,60 €(0,62 / kpl)


elmex koko 2 8kpl hammasväliharja
5,09 €
-15%
Norm. 5,99 €(0,64 / kpl)


Rexona 48h Biorythm 50 ml Antiperspirant Deo Roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)

Tex Willer - 13. Muumio
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Nivea Pearl & Beauty 150 ml antiperspirantti deo spray
2,92 €
-20%
Norm. 3,65 €(19,47 / l)

Kotoilu 7 l kannellinen peltitynnyri
6,99 €
-30%
Norm. 9,99 €

Zibro LC-2230 CE valopetroolilämmitin
299,00 €
-17%
Norm. 359,00 €



Heti 750 ml yleispesuspray
7,32 €
-20%
Norm. 9,15 €(9,76 / l)


LV hilselevälle hiuspohjalle 250 ml shampoo
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(10,40 / l)

GastroMax Bio pellava 30x20,5cm leikkuulauta
5,57 €
-30%
Norm. 7,95 €

Herbina Moisturizing 150 ml hoitosuihke
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(21,27 / l)

Ilkka Remes: Punarutto
14,90 €
-38%
Norm. 23,90 €


iSport Extreme mailankäsittelyharjoitin
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

Härmän Taonta kapea malli perunakuokka
29,50 €
-20%
Norm. 36,90 €

STIHL AP 200 36V/187Wh akku
129,00 €
-24%
Norm. 169,00 €

Rento bambu varrellinen pesuharja
9,20 €
-20%
Norm. 11,50 €

Moment 100 kg 18 V akkukäyttöinen vinssi
129,00 €
-35%
Norm. 199,00 €

Anneli Jussila: Alkumetsä
9,90 €
-63%
Norm. 26,90 €

Herbina Pure style 200 ml kuivashampoo
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Greys Kite 9.6Ft 6Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Yki 460 soutuvene
1 090,00 €
-31%
Norm. 1 590,00 €


Berkley Quick Set Dock vapateline
12,93 €
-35%
Norm. 19,90 €

Maxim Energy Gel Citrus 100 g energiageeli
2,99 €
-19%
Norm. 3,69 €(29,90 / kg)


L300 Vitamin C Exfoliating 200 ml suihkusaippua
3,21 €
-30%
Norm. 4,59 €(16,05 / l)

12 V / 230 V 1000 W invertteri
99,00 €
-40%
Norm. 165,00 €

HETI Kalpo 500 ml kalkki- ja ruostesaostumien poistoaine
9,12 €
-20%
Norm. 11,40 €(18,24 / l)

DunWore 2 m sulanapitokaapeli
18,90 €
-10%
Norm. 20,90 €

GastroMax Bio pellava 28 cm pallovispilä
3,39 €
-30%
Norm. 4,85 €

Marimekko Valssi sininen 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%


Eskaro Windoora 0,45l A-pohja ovi-ja ikkunamaali
9,50 €
-50%
Norm. 18,99 €(21,11 / l)


Lowa Renegade GTX Mid Ws vaelluskengät
69,90 €
-46%
Norm. 129,90 €


Nivea Dry Fresh 150 ml antiperspirantti deo spray
2,51 €
-20%
Norm. 3,14 €(16,73 / l)


Tex Willer kirjasto 26: Poltettu maa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €



NivelActive ravintolisä
13,99 € - 23,35 €
-24%
(0,23 / kpl)

Kristin Harmel: Unohdettujen nimien kirja  
9,90 €
-60%
Norm. 24,50 €



Marimekko Pastelli 20 kpl koristeliina
2,64 €
-15%
Norm. 3,10 €


Mitchell Mx3 Pro 2000 Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €


Greys Lance 10Ft 8Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Casio A158WEA-1EF miesten rannekello
51,75 €
-25%
Norm. 69,00 €

Tuotteet 2161 - 2220 / 4120

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!