Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2101 - 2160 / 4120

Tuotteet 2101 - 2160 / 4120

Järjestä:

Järjestä:

HETI Kalpo 500 ml kalkki- ja ruostesaostumien poistoaine
9,12 €
-20%
Norm. 11,40 €(18,24 / l)

BrightSolar Black 130 W aurinkopaneelisetti
204,50 €
-50%
Norm. 409,00 €

Eskaro Kantri C-pohja himmeä ulkomaali
10,00 € - 22,95 €
-50%
(11,11 / l)


Greys Kite 9.6Ft 8Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Greys Lance 10Ft 8Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


LV hilselevälle hiuspohjalle 250 ml shampoo
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(10,40 / l)

Winston 12 V 90 Ah LiFePO4 akku
419,30 €
-30%
Norm. 599,00 €

Duer Flextwill Barrel Pull On naisten housut
49,50 €
-50%
Norm. 99,00 €

Kotoilu 7 l kannellinen peltitynnyri
6,99 €
-30%
Norm. 9,99 €

Libresse Ultra Long Wing 36 kpl terveysside
4,50 €
-15%
Norm. 5,29 €(0,13 / kpl)


Greys Kite 9.6Ft 6Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Marimekko Valssi sininen 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%


Rexona 48h Biorythm 50 ml Antiperspirant Deo Roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)

Kristin Harmel: Unohdettujen nimien kirja  
9,90 €
-60%
Norm. 24,50 €

Zibro LC-2230 CE valopetroolilämmitin
299,00 €
-17%
Norm. 359,00 €

Tex Willer - 13. Muumio
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Rexona Men Advanced Protection Invisible Ice 50 ml roll-on
2,50 €
-32%
Norm. 3,69 €(50,00 / l)


Casio A158WEA-1EF miesten rannekello
51,75 €
-25%
Norm. 69,00 €

Abena Intensive Care Cream 200ml 70% hoitovoide
7,16 €
-20%
Norm. 8,95 €(35,80 / l)


Nivea Pearl & Beauty 150 ml antiperspirantti deo spray
2,92 €
-20%
Norm. 3,65 €(19,47 / l)


Heti 750 ml yleispesuspray
7,32 €
-20%
Norm. 9,15 €(9,76 / l)

Moment 100 kg 18 V akkukäyttöinen vinssi
129,00 €
-35%
Norm. 199,00 €

STIHL BR800 lehtipuhaltimen huoltosarja 40
18,32 €
-20%
Norm. 22,90 €

Lowa Renegade GTX Mid Ws vaelluskengät
69,90 €
-46%
Norm. 129,90 €

L300 Vitamin C Exfoliating 200 ml suihkusaippua
3,21 €
-30%
Norm. 4,59 €(16,05 / l)


4Living sisustustarra
3,99 €
-20%
Norm. 4,99 €




Abena Slip XS2 Premium 32 kpl teippivaippa
19,68 €
-20%
Norm. 24,60 €(0,62 / kpl)

12 V / 230 V 1000 W invertteri
99,00 €
-40%
Norm. 165,00 €


DunWore 2 m sulanapitokaapeli
18,90 €
-10%
Norm. 20,90 €



iSport Extreme mailankäsittelyharjoitin
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

Nivea Men Cool Kick 50 ml antiperspirantti deo roll-on
2,44 €
-20%
Norm. 3,05 €(48,80 / l)




Yki 460 soutuvene
1 090,00 €
-31%
Norm. 1 590,00 €

Casio LA670WEA-8AEF Vintage naisten rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €

NivelActive ravintolisä
13,99 € - 23,35 €
-24%
(0,23 / kpl)

Rexona Fruit Explosion 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)


Ida Warg Beauty Vanilla Fudge 150ml kuivashampoo
7,46 €
-30%
Norm. 10,65 €(49,73 / l)


Mitchell Mx3 Pro 2000 Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

OBH Nordica Easy Fry Silence Vision 5L airfryer
99,00 €
-38%
Norm. 159,00 €

Tuotteet 2101 - 2160 / 4120

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!