Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2041 - 2100 / 4120

Tuotteet 2041 - 2100 / 4120

Järjestä:

Järjestä:


Rento musta alumiini saunakiulu
37,20 €
-20%
Norm. 46,50 €

Ducar 36" 48 V 75 Ah akkuajoleikkuri
1 899,00 €
-33%
Norm. 2 849,00 €


Aneta Lighting Artic 3-os. suora led kohdevalaisin
86,40 € - 180,00 €
-52%


GastroMax Bio pellava siivilä
5,11 €
-30%
Norm. 7,30 €

Aneta Lighting Trassel riippuvalaisin
72,00 €
-68%
Norm. 225,00 €


Herbina Pure style 200 ml kuivashampoo
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Libresse So Slim Duo 60 kpl pikkuhousunsuoja
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(0,05 / kpl)




Rento Tuoksu&Saunasaippua lahjapakkaus
10,15 €
-20%
Norm. 12,69 €

Prologic Combat Shorts L Army Green
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Nedis CLCC560 Jouluvalot
21,90 €
-36%
Norm. 33,99 €

Kirsi Pehkonen: Jylhäsalmen tähtiyöt
9,90 €
-59%
Norm. 23,90 €



Greys Kite 9.6Ft 6Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Rento Terva alumiini saunakiulu
36,40 €
-20%
Norm. 45,50 €

Eskaro Windoora 0,45l A-pohja ovi-ja ikkunamaali
9,50 €
-50%
Norm. 18,99 €(21,11 / l)

Abena 200 ml ihoöljy
4,48 €
-20%
Norm. 5,60 €(22,40 / l)

Ida Warg Beauty Scalp Balance 150ml vaahtoava naamio
9,77 €
-30%
Norm. 13,95 €(65,13 / l)

STIHL MH 445 R puutarhajyrsin
649,00 €
-17%
Norm. 779,00 €

Citizen Tsuyosa 37 Timeslip NJ0200 rannekello
329,25 € - 439,00 €
-25%



Tex Willer 10: Kuoleman varjossa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Vivo Barefoot Sensus Ii miesten paljasjalkakengät
129,90 €
-18%
Norm. 159,00 €

Herbina Volume boost 200 ml muotovaahto
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)


Citizen EU6090-54A naisten rannekello
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €


Rento bambu kynsiharja
3,03 €
-20%
Norm. 3,79 €

Abena Slip M4 Premium 21 kpl teippivaippa
19,84 €
-20%
Norm. 24,80 €(0,94 / kpl)

Herbina Energizing Orange 250 ml suihkugeeli
2,79 €
-20%
Norm. 3,49 €(11,16 / l)

Wilfa Classic CT-1000S leivänpaahdin
39,90 €
-20%
Norm. 49,95 €

Ida Warg Beauty Late Night 200ml suihkuvaahto
7,11 €
-30%
Norm. 10,15 €(35,55 / l)

Casio GM-2100YMG-9AER miesten rannekello
261,75 €
-25%
Norm. 349,00 €


Herbina Caring Lingonberry 100 ml suihkedeodorantti
2,84 €
-20%
Norm. 3,55 €(28,40 / l)





Remington S2880 Straightini minisuoristusrauta
15,90 €
-39%
Norm. 25,95 €

Alecto lasten LED-yövalo
11,90 €
-40%
Norm. 19,90 €

BrightSolar Luster1 harmaa seinävalaisin
10,79 €
-40%
Norm. 17,99 €

HETI Kalpo 500 ml kalkki- ja ruostesaostumien poistoaine
9,12 €
-20%
Norm. 11,40 €(18,24 / l)

Austter TGS1500 telavetoinen oksasilppuri / dumpperi
2 791,20 €
-20%
Norm. 3 489,00 €

TRESemmé Flawless Waves Coconut 685 ml hoitoaine
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

STIHL MS193-194 huoltosarja 8
12,76 €
-20%
Norm. 15,95 €

Greys Lance 10Ft 8Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Penn Rival Gold 6000 Front Drag 5Bb 4.8:1 avokela
64,94 €
-35%
Norm. 99,90 €

L300 Vitamin C Exfoliating 200 ml suihkusaippua
3,21 €
-30%
Norm. 4,59 €(16,05 / l)

Tena Discreet Ultra Mini Duo 2x28 kpl inkontinenssisuoja
6,37 €
-15%
Norm. 7,49 €(0,11 / kpl)

Tuotteet 2041 - 2100 / 4120

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!