Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1981 - 2040 / 4138

Tuotteet 1981 - 2040 / 4138

Järjestä:

Järjestä:

Green Land 35SE eKompostori
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €


Tunturi Kuru E12 29" 12V sähkömaastopyörä
3 051,00 €
-10%
Norm. 3 390,00 €

Jrc Extreme Tx Bivvy Wrap 2-Man 6.5Kg bivak/teltta
168,93 €
-35%
Norm. 259,90 €

LV Color 750 g pesujauhetiiviste
3,32 €
-20%
Norm. 4,15 €(4,43 / kg)

Fanni K Tempo pöytä
15,99 € - 41,90 €
-36%


Citizen BN0262-59W rannekello
396,75 €
-25%
Norm. 529,00 €

Greys Lance 10Ft 7Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Vivo Barefoot Sensus Ii miesten paljasjalkakengät
129,90 €
-18%
Norm. 159,00 €

LV kuivalle hiuspohjalle 250 ml shampoo
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(10,40 / l)

Tena Discreet Extra 10 kpl inkontinenssisuoja
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(0,40 / kpl)

Rento bambu kynsiharja
3,03 €
-20%
Norm. 3,79 €

Herbina Deep Moisturizing 200 ml hoitoaine
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(15,95 / l)

Abri-Fix cotton 3 kpl hygieniahousut
25,52 €
-20%
Norm. 31,90 €


Lumoa Omena 3l nestesaippua
2,90 €
-17%
Norm. 3,49 €(0,97 / l)

Beurer SC50 Sonic sähköhammasharja
39,00 €
-22%
Norm. 49,90 €

Vado Filters Vallox 145 SE/MV suodatinsarja
20,72 €
-20%
Norm. 25,90 €


Timco 6,5 hp lumilinko käsistartilla
449,00 €
-9%
Norm. 495,00 €

Rento tuoksu&laudeliinat Lahjapakkaus
23,12 €
-20%
Norm. 28,90 €




Core miesten painikengät
54,90 €
-8%
Norm. 59,90 €


Ida Warg Beauty Warm Glow 150ml itseruskettava vaahto
12,53 €
-30%
Norm. 17,90 €(83,53 / l)

Nivea Derma Control Defend 250ml suihkugeeli
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(9,56 / l)

Ripcurl Classic Surf Hooded naisten pyyheponcho
34,90 €
-30%
Norm. 49,90 €

Mitchell Mx3 Pro 2000 Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Casio Retro A168WG-9EF rannekello
66,75 €
-25%
Norm. 89,00 €

BrightSolar Shine 110 valkoinen pylväsvalaisin
29,94 €
-40%
Norm. 49,90 €

Tex Willer kirjasto 36: Musta nuoli
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Rento Kenno tummanvihreä 50x60 cm pefletti
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €




Berkley Trilene Xl 3000M3270Yd Clear monofilisiima
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

L300 Cleansing Mousse 150 ml kuivan ihon puhdistusvaahto
4,80 €
-30%
Norm. 6,85 €(32,00 / l)



Alexander Toys Top Fashion Anna paperinukke
3,90 €
-65%
Norm. 10,99 €

Disc-O-Bed ONE XL black retkisänky
131,92 €
-20%
Norm. 164,90 €

Penn Fathom Ii 25 Star Drag 7Bb 6.1:1 Right hyrräkela
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Core aikuisten painikengät
54,90 €
-8%
Norm. 59,90 €

Abu Garcia Revo X 2500H Front Drag 7Bb avokela
77,94 €
-35%
Norm. 119,90 €


Abena Puri-Line 5 kg kirjopyykinpesujauhe
11,40 €
-20%
Norm. 14,25 €(2,28 / kg)

Citizen Tsuyosa 37 Timeslip NJ0200 rannekello
329,25 € - 439,00 €
-25%

Lumene Valo Nordic-C Triple Glow 30ml kirkastava eliksiiri
20,99 €
-40%
Norm. 34,99 €(699,67 / l)



Casio W-220H-1AVEF rannekello
59,25 €
-25%
Norm. 79,00 €




Tex Willer 12: Kotkavuori
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Tuotteet 1981 - 2040 / 4138

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!