Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1921 - 1980 / 4172

Tuotteet 1921 - 1980 / 4172

Järjestä:

Järjestä:

STIHL MS171,181,211 huoltosarja 9
14,39 €
-20%
Norm. 17,99 €
Lowa Renegade GTX Mid Ws vaelluskengät
69,90 €
-46%
Norm. 129,90 €


Kärcher OC 3 Foldable matalapainepesuri
109,00 €
-13%
Norm. 125,00 €

GastroMax silikonikaavin
2,73 €
-30%
Norm. 3,90 €


Hart-Sport Multifruit 4,5 kg urheilujuomajauhe
49,99 €
-12%
Norm. 56,90 €(11,11 / kg)


Dobsom R90 Air naisten juoksutakki
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €

12 V / 230 V 1000 W invertteri
99,00 €
-40%
Norm. 165,00 €

Penn Slammer Iv 2500 Front Drag 9Bb 6.2:1 avokela
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Libresse V-Cup S kuukautiskuppi
15,12 €
-15%
Norm. 17,79 €


Dewalt DWS727 250mm katkaisu- ja jiirisaha
699,00 €
-22%
Norm. 895,00 €


Marimekko Ananas vadelma lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

Core painonnostokengät
59,90 €
-14%
Norm. 69,90 €


Gardena Smart Sileno Free 1500 robottiruohonleikkuri
1 189,30 €
-30%
Norm. 1 699,00 €

Tex Willer kirjasto 35: Merirosvon aarre
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Libresse Long 26 kpl pikkuhousunsuoja
2,00 €
-15%
Norm. 2,35 €(0,08 / kpl)

GastroMax Bio pellava 28 cm pallovispilä
3,39 €
-30%
Norm. 4,85 €

NivelActive ravintolisä
13,99 € - 23,35 €
-24%
(0,23 / kpl)

TRESemmé Biotin Repair 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)


Aneta Lighting Trassel riippuvalaisin
72,00 €
-68%
Norm. 225,00 €

Targus Terra EcoSmart 16” tietokonereppu
39,90 €
-43%
Norm. 69,90 €

Mitchell Mx3 Pro 2000 Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Ainu 100ml hoitoöljy
5,59 €
-20%
Norm. 6,99 €(55,90 / l)

Vado Filters Vallox 100/120 suodatinsarja
11,19 €
-20%
Norm. 13,99 €

TP-LINK Tapo C220 2K QHD Pan/Tilt AI valvontakamera
29,90 €
-25%
Norm. 39,95 €

Rexona Maximum Protection FM Clean Scent 45 ml stick
7,49 €
-20%
Norm. 9,35 €(166,44 / l)

Fazer Remix Choco 300g karkkipussi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(8,30 / kg)

Savage Gear Sg4 Logo T-Shirt Loden Green
19,44 €
-35%
Norm. 29,90 €



Mustang Ventura tulisija
69,00 €
-47%
Norm. 129,00 €

Ripcurl Brand Hooded lasten pyyheponcho
29,90 €
-33%
Norm. 44,90 €

GastroMax Bio pellava siivilä
5,11 €
-30%
Norm. 7,30 €



Abena Intensive Care Cream 200ml 70% hoitovoide
7,16 €
-20%
Norm. 8,95 €(35,80 / l)

Libresse So Slim Duo 60 kpl pikkuhousunsuoja
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(0,05 / kpl)



L300 Cleansing Mousse 150 ml kuivan ihon puhdistusvaahto
4,80 €
-30%
Norm. 6,85 €(32,00 / l)



Citizen BN0262-59W rannekello
396,75 €
-25%
Norm. 529,00 €


Abena Slip M2 Premium 24 kpl teippivaippa
20,16 €
-20%
Norm. 25,20 €(0,84 / kpl)

ProGarden 100 m juuttinaru metallipurkissa
1,95 €
-25%
Norm. 2,59 €

GastroMax Bio pellava 25x15cm leikkuulauta
4,19 €
-30%
Norm. 5,99 €

BrightSolar Luster1 harmaa seinävalaisin
10,79 €
-40%
Norm. 17,99 €

Spiderwire Stealth Smooth 8 600M Muliti kuitusiima
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Herbina Pure style 200 ml kuivashampoo
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Abena 500 ml suihkuöljy
3,80 €
-20%
Norm. 4,75 €(7,60 / l)


Abu Garcia SÖLV AG2 273 cm 7-22 g avokelavapa
142,94 €
-35%
Norm. 219,90 €

Tuotteet 1921 - 1980 / 4172

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!