Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1861 - 1920 / 4111

Tuotteet 1861 - 1920 / 4111

Järjestä:

Järjestä:

Tex Willer kirjasto 36: Musta nuoli
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Libresse Normal 30 kpl pikkuhousunsuoja
1,95 €
-15%
Norm. 2,29 €(0,07 / kpl)

Penn Slammer Iv 2500 Front Drag 9Bb 6.2:1 avokela
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Herra Hakkarainen Aakkoset A lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €


Mitchell Mx3 Pro 3000Hs Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Libresse Ultra Night Extra Wing 9 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,20 / kpl)

Greys Kite 9.6Ft 8Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


BrightSolar Luster1 valkoinen seinävalaisin
10,79 €
-40%
Norm. 17,99 €

Tena Discreet Ultra Mini Duo 2x28 kpl inkontinenssisuoja
6,37 €
-15%
Norm. 7,49 €(0,11 / kpl)

Saila-Mari Kohtala: Kannuksen kadonneet pokkari
4,90 €
-62%
Norm. 12,90 €

Tex Willer - 13. Muumio
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Nivea Pearl & Beauty 150 ml antiperspirantti deo spray
2,92 €
-20%
Norm. 3,65 €(19,47 / l)

Lumene VALO 50 ml Heleyttävä kosteusvoide
14,97 €
-40%
Norm. 24,95 €(299,40 / l)

Kärcher OC 3 Foldable matalapainepesuri
109,00 €
-13%
Norm. 125,00 €

Aneta Lighting Bell korkea pöytävalaisin
30,50 € - 37,05 €
-53%

Tex Willer kirjasto 35: Merirosvon aarre
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Heti 750 ml yleispesuspray
7,32 €
-20%
Norm. 9,15 €(9,76 / l)

TRESemmé Biotin Repair 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Libresse Long 26 kpl pikkuhousunsuoja
2,00 €
-15%
Norm. 2,35 €(0,08 / kpl)

Hart-Sport Multifruit 4,5 kg urheilujuomajauhe
49,99 €
-12%
Norm. 56,90 €(11,11 / kg)

Madcat Carryall 65X45X30Cm Xl 55L kalastuslaukku
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €

Vikan pehmeä halkaistu monikäyttöharja
7,49 €
-25%
Norm. 9,99 €

GastroMax 28 cm pallovispilä
4,69 €
-30%
Norm. 6,70 €

Tex Willer Kirjasto 27: Mohikaanien jäljillä
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Eskaro Windoora 0,45l A-pohja ovi-ja ikkunamaali
9,50 €
-50%
Norm. 18,99 €(21,11 / l)

Senco FinishPro35 viimeistelynaulain
329,00 €
-18%
Norm. 399,00 €


Ida Warg Beauty Silver 250ml hopeahoitoaine
10,96 €
-30%
Norm. 15,65 €(43,84 / l)



GastroMax silikonikaavin
2,73 €
-30%
Norm. 3,90 €

Gardena Smart Sileno Free 1500 robottiruohonleikkuri
1 189,30 €
-30%
Norm. 1 699,00 €



BrightSolar Line hopea seinävalaisin
11,99 €
-40%
Norm. 19,99 €


Rexona Maximum Protection FM Clean Scent 45 ml stick
7,49 €
-20%
Norm. 9,35 €(166,44 / l)


Mustang Ventura tulisija
69,00 €
-47%
Norm. 129,00 €

Nivea Derma Control Defend 250ml suihkugeeli
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(9,56 / l)

Heti 500 ml lasinpesu
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

Ducar 36" 48 V 75 Ah akkuajoleikkuri
1 899,00 €
-33%
Norm. 2 849,00 €

STIHL AIP 602 aurinkosuoja
111,30 €
-30%
Norm. 159,00 €

Savage Gear Sg4 Logo T-Shirt Loden Green
19,44 €
-35%
Norm. 29,90 €

iSport Extreme mailankäsittelyharjoitin
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

GastroMax Bio pellava 28 cm pallovispilä
3,39 €
-30%
Norm. 4,85 €


Abena Intensive Care Cream 200ml 70% hoitovoide
7,16 €
-20%
Norm. 8,95 €(35,80 / l)


Gigabyte GO27Q24 27" 240Hz OLED pelinäyttö
349,00 €
-17%
Norm. 419,00 €


Tex Willer 8: Pantterien vartioima maa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Savage Gear Signature Logo T-Shirt Grey Melange
12,93 €
-35%
Norm. 19,90 €

Casio AE-1600H-1AVEF rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €


STIHL AP 200 36V/187Wh akku
129,00 €
-24%
Norm. 169,00 €

Tuotteet 1861 - 1920 / 4111

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!