Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1801 - 1860 / 4122

Tuotteet 1801 - 1860 / 4122

Järjestä:

Järjestä:

LV Black 750ml pyykinpesuneste
3,83 €
-20%
Norm. 4,79 €(5,11 / l)
BrightSolar Shine 110 hopea pylväsvalaisin
29,94 €
-40%
Norm. 49,90 €

Prologic Combat Shorts L Army Green
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €


Klorine Eukalyptus 1 l wc-geeli
1,60 €
-24%
Norm. 2,10 €(1,60 / l)

Härmän Taonta perinteinen sirppi
31,90 €
-20%
Norm. 39,90 €

STIHL MH 445 R puutarhajyrsin
649,00 €
-17%
Norm. 779,00 €

Tena Discreet Mini 20 kpl inkontinenssisuoja
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(0,20 / kpl)

2117 Sohl naisten ulkoiluhousut
59,90 €
-25%
Norm. 79,90 €

iSport Extreme Pro mailankäsittelyharjoitin
39,90 €
-50%
Norm. 79,90 €

Core aikuisten painikengät
54,90 €
-8%
Norm. 59,90 €

Greys Lance 10Ft 7Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Savage Gear Sg4 Logo T-Shirt Loden Green
19,44 €
-35%
Norm. 29,90 €


BrightSolar Line 45 cm harmaa pylväsvalaisin
15,54 €
-40%
Norm. 25,90 €


Berkley Kayak Net haavi
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €


Plano 3870 salkkupakki
7,90 €
-44%
Norm. 13,99 €

DunWore 2000 W varaava keraaminen lämmitin
179,00 €
-25%
Norm. 239,00 €

Casio GA-010-1A1ER G-Shock miesten rannekello
126,75 €
-25%
Norm. 169,00 €

Abu Garcia Revo X 2000 Front Drag 7Bb avokela
77,94 €
-35%
Norm. 119,90 €

Bambo Nature 80 kpl kosteuspyyhkeet teippikannnella
4,12 €
-20%
Norm. 5,15 €(0,05 / kpl)

Casio A158WEGV-9AEF Vintage miesten rannekello
66,75 €
-25%
Norm. 89,00 €

Tefal Ingenio Ice Force 20 cm leipäveitsi
15,70 €
-50%
Norm. 31,40 €

Tex Willer kirjasto 13: Ei armoa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Rento Kenno tummanvihreä 60x160 cm laudeliina
10,15 €
-20%
Norm. 12,69 €

Mitchell Mx3 Pro 2000 Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €



Rento Pisara pesuvati
23,12 € - 28,90 €
-20%

Kekkilä Hajusieppo 50 l
7,96 €
-20%
Norm. 9,95 €(0,16 / l)

GreenCare 10kg Puutarhan Syksy
18,67 €
-25%
Norm. 24,90 €(1,87 / kg)

Härmän Taonta vesakkoraivain
39,15 €
-20%
Norm. 48,95 €

H2O 1,1kg shokkihappi
16,14 €
-40%
Norm. 26,90 €


Rento bambu kynsiharja
3,03 €
-20%
Norm. 3,79 €

Prologic Litepro Thermo B And B kalastushousut
58,44 € - 74,90 €
-22%



Ida Warg Beauty Plumping 250ml erittäin tuuheuttava hiusnaamio
11,06 €
-30%
Norm. 15,80 €(44,24 / l)


Uhalla Stellar naisten vapaa-ajan caprit
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

Timco 6,5 hp lumilinko käsistartilla
449,00 €
-9%
Norm. 495,00 €

Vivo Barefoot Sensus Ii miesten paljasjalkakengät
129,90 €
-18%
Norm. 159,00 €

Libresse Ultra Normal Wing Aloe Vera 10 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,18 / kpl)

Maxim Energy Gel Orange 100 g energiageeli
2,99 €
-19%
Norm. 3,69 €(29,90 / kg)

Aneta Lighting Ekerum Round IP44 seinävalaisin
13,00 €
-60%
Norm. 32,50 €


Vado Filters Swegon W3/W4 suodatinsarja
14,39 €
-20%
Norm. 17,99 €



Berkley Trilene Xl 3000M3270Yd Clear monofilisiima
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €



Rento musta alumiini saunakiulu
37,20 €
-20%
Norm. 46,50 €


Tuotteet 1801 - 1860 / 4122

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!