Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1741 - 1800 / 4196

Tuotteet 1741 - 1800 / 4196

Järjestä:

Järjestä:

Beurer HC25 Limited Edition 2025 hiustenkuivain
15,90 €
-47%
Norm. 29,95 €

Aneta Lighting Artic 5-os. suora led kohdevalaisin
134,50 € - 265,00 €
-49%

Penn Vantage Lc 7000 Front Drag 8Bb 4.8:1 avokela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €


Healer musta niskakaari
5,90 €
-41%
Norm. 9,95 €

Rento Koivu 400 ml huonetuoksu
5,56 €
-20%
Norm. 6,95 €

GastroMax Bio pellava reiällinen paistinlasta
7,24 €
-30%
Norm. 10,35 €



Greys Lance 10Ft 7Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Casio GA-2100SU-1AER miesten rannekello
134,25 €
-25%
Norm. 179,00 €


Abena 1 l pesuneste iholle ja hiuksille dispenso
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(3,19 / l)

Annostelupumppu 1 litran pulloon
12,72 €
-20%
Norm. 15,90 €


Penn Fathom Ii 25 Star Drag 7Bb 6.1:1 Right hyrräkela
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Tena ProSkin Wash Cream 250 ml pesuvoide
3,90 €
-15%
Norm. 4,59 €(15,60 / l)






Aneta Lighting New August iso pöytävalaisin
36,75 €
-65%
Norm. 105,00 €

Aneta Lighting Alaska riippuvalaisin
33,60 €
-77%
Norm. 149,00 €

Abu Garcia Revo X Lp Star Drag 8Bb LH hyrräkela
64,94 €
-35%
Norm. 99,90 €


GastroMax Bio pellava siivilä
5,11 €
-30%
Norm. 7,30 €

Lego Harry Potter - Loistavia rakennelmia
9,90 €
-60%
Norm. 24,90 €

Libresse So Slim Duo 60 kpl pikkuhousunsuoja
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(0,05 / kpl)

Dewalt 54V XR FV 45cm 9ah akkuketjusaha
599,00 €
-32%
Norm. 879,00 €

Härmän Taonta viikatteen terä
38,30 € - 39,90 €
-20%

Ilves tummanharmaa RR23 peltikattomaali
10,95 €
-50%
Norm. 21,90 €(12,17 / l)

Eskaro Windoora 0,45l A-pohja ovi-ja ikkunamaali
9,50 €
-50%
Norm. 18,99 €(21,11 / l)

Spiderwire Stealth Smooth 8 600M Muliti kuitusiima
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Jojo Moyes: Riikinkukon paratiisi  
9,90 €
-63%
Norm. 26,90 €


Prologic Combat Shorts L Army Green
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Rento bambu kynsiharja
3,03 €
-20%
Norm. 3,79 €

Kärkkäisen Puuhakirja
2,90 €
-27%
Norm. 3,99 €

Casio Digital AE-1500WH-8BVEF miesten rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €


Abena 500 ml hajusteeton käsivoide
6,32 €
-20%
Norm. 7,90 €(12,64 / l)

Libresse V-Cup S kuukautiskuppi
15,12 €
-15%
Norm. 17,79 €

Lumene Valo Nordic-C Triple Glow 30ml kirkastava eliksiiri
20,99 €
-40%
Norm. 34,99 €(699,67 / l)

Wilfa Classic CT-1000S leivänpaahdin
39,90 €
-20%
Norm. 49,95 €

TRESemmé Rich Moisture 685 ml hoitoaine
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Libresse Pure Sensitive Normal 26 kpl pikkuhousunsuoja
1,82 €
-15%
Norm. 2,14 €(0,07 / kpl)

Kotoilu Sammet Alva verhokangas
3,99 €
-42%
Norm. 6,90 €





Denver 200 pelin käsikonsoli
9,99 €
-33%
Norm. 14,99 €

Bikefinder GPS-paikannin polkupyörään
89,00 €
-36%
Norm. 139,00 €


Senco FinishPro35 viimeistelynaulain
329,00 €
-18%
Norm. 399,00 €

Rexona Men Cobalt 50 ml stick deodorantti
2,50 €
-42%
Norm. 4,29 €(50,00 / l)

Austter TGS1500 telavetoinen oksasilppuri / dumpperi
2 791,20 €
-20%
Norm. 3 489,00 €

Tuotteet 1741 - 1800 / 4196

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!