Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1321 - 1380 / 4179

Tuotteet 1321 - 1380 / 4179

Järjestä:

Järjestä:

Lumio Lights 5 m 50 W COB LED-valonauha
19,90 €
-46%
Norm. 36,90 €
Eskaro RK 9l tiilikattomaali
64,50 €
-50%
Norm. 129,00 €(7,17 / l)

Stiga RunRacer C12 tasapainopyörä
44,93 €
-25%
Norm. 59,90 €

Rento Natural Korvenkuiske 100 ml löylytuoksu
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(33,60 / l)

Kotoilu Flow Livia 145 cm verhokangas
3,99 €
-42%
Norm. 6,90 €

Nescafé Kulta 250 g pikakahvi pussi
9,99 €
-13%
Norm. 11,49 €(39,96 / kg)

Ainola Kämppä 170 CFM 4-lapainen kaminapuhallin
29,90 €
-25%
Norm. 39,90 €

Panda Lakupala 250 g karkkipussi
1,39 €
-29%
Norm. 1,95 €(5,56 / kg)

Timco Soft Close 3,2m teleskooppitikas
119,00 €
-30%
Norm. 169,00 €



Tex Willer kirjasto 34: Synkkiä enteitä
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Mitchell Gt Pro Rod Bag 3 Rods 150Cm vapalaukku
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Jojo Moyes: Riikinkukon paratiisi  
9,90 €
-63%
Norm. 26,90 €

Kotoilu Kasvio 50 x 70 cm canvastaulu kehyksellä
13,93 €
-30%
Norm. 19,90 €

Spypoint Flex-S riistakamera
189,00 €
-30%
Norm. 269,00 €


Libresse Maxi Goodnight Wing 10 kpl terveysside
1,82 €
-15%
Norm. 2,14 €(0,18 / kpl)


Nedis BOOKSEDM01BU turvasäilö
8,99 €
-44%
Norm. 15,99 €

Marimekko Unikko musta lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%



Rexona Advanced Protection Invisible Aqua 50 ml roll-on
2,50 €
-32%
Norm. 3,69 €(50,00 / l)

Sun 1 kg konetiskiainesuola
2,99 €
-26%
Norm. 4,05 €(2,99 / kg)

Kiba Aster 30 cm valkoinen korkea kaappi
135,20 €
-20%
Norm. 169,00 €

SmartStore Classic 25l säilytyslaatikko
8,10 €
-40%
Norm. 13,50 €

Aneta Lighting Espresso ikkunariippuvalaisin
23,33 €
-59%
Norm. 56,90 €

STIHL MS 172 moottorisaha
229,00 €
-15%
Norm. 269,00 €

Austter SGR650 kantojyrsin
1 090,00 €
-8%
Norm. 1 189,00 €


Fairy Original 900 ml astianpesuaine
3,99 €
-20%
Norm. 4,99 €(4,43 / l)

Dam Dryzone Breathable Stockingfoot kahluuhousut
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €

SmartStore Classic 7,5l säilytyslaatikko
4,13 €
-40%
Norm. 6,89 €

Carnilove Jerky Turkey-Rabbit Bar 100 g koiran lihaherkku
2,50 €
-50%
Norm. 4,99 €(25,00 / kg)

Kotoilu Kaski seinähylly
7,90 €
-31%
Norm. 11,50 €

LV normaalille hiuspohjalle 250 ml shampoo
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(10,40 / l)

Fazer Remix Party 350 g karkkipussi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(7,11 / kg)

GastroMax juustohöylä
2,03 €
-30%
Norm. 2,90 €

Tena ProSkin Wash Mousse 400 ml pesuvaahto
5,86 €
-15%
Norm. 6,89 €(14,65 / l)


Lumio Lights RGB LED Neon 5 m valonauha
14,90 €
-50%
Norm. 29,90 €

Lumene Valo kirkastava hyaluronitiiviste
16,77 €
-40%
Norm. 27,95 €

Timco Tx20 4,2x35 RST terassiruuvi 200 kpl
5,45 €
-50%
Norm. 10,90 €

Rento Sees 100ml natural löylytuoksu
3,28 €
-20%
Norm. 4,10 €

Timco 1000 W 18 l tuhkaimuri
27,99 €
-30%
Norm. 39,90 €

Beauty of Joseon Revive Ginseng + Retinal 30ml silmänympärysseerumi
12,99 €
-26%
Norm. 17,50 €(433,00 / l)

Fazer Geisha Seasalt & Caramel 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Kiba Aster 80 cm wotan tammi allaskaappi altaalla
279,20 €
-20%
Norm. 349,00 €

Aina "Säde" 80 x 80 cm maalattu taulu
31,43 €
-30%
Norm. 44,90 €

GastroMax 0,3 l sitruspuristin
3,57 €
-30%
Norm. 5,10 €

AmandaB Frost naisten toppatakki
59,90 €
-25%
Norm. 79,90 €

Koti 17 cm matala lautanen
4,84 €
-15%
Norm. 5,69 €

Abena Pants Junior XS2 Premium 18 kpl inkontinenssihousut
10,48 €
-20%
Norm. 13,10 €(0,58 / kpl)

Vikan 150,5cm alumiinivarsi
19,42 €
-25%
Norm. 25,90 €

Libresse V-Cup L kuukautiskuppi
15,12 €
-15%
Norm. 17,79 €

Kotoilu Flow verhokangas
3,99 €
-32%
Norm. 5,90 €


L300 Hyaluronic Age Renewal 50ml päivävoide
10,47 €
-30%
Norm. 14,95 €(209,40 / l)

Lumene Valo vitamiini-tehohoito
16,77 €
-40%
Norm. 27,95 €(559,00 / l)

Tuotteet 1321 - 1380 / 4179

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!