Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1261 - 1320 / 4130

Tuotteet 1261 - 1320 / 4130

Järjestä:

Järjestä:

Marimekko Ananas shampanja 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

Vallila Jaffa tyynynpäällinen
5,99 €
-63%
Norm. 15,99 €

Timco Dual 18V 5Ah akku varausilmaisin
29,99 €
-39%
Norm. 49,00 €

Shakespeare Oracle 2 River 10' #4 4Pc perhovapa
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €

Herbina Pure style 250 ml hiuskiinne
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(18,20 / l)

Airam Max 1000 USB-ladattava taskulamppu
12,90 €
-64%
Norm. 35,90 €


L300 Hyaluronic Age Renewal 50ml yövoide
10,47 €
-30%
Norm. 14,95 €(209,40 / l)


Textil Pricken stor 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Arctic Caravan 450 harmaa aurinkokatos
41,70 €
-70%
Norm. 139,00 €

Herbina Volume boost 200 ml kuivashampoo
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

GastroMax Ø 8 cm siivilä
3,36 €
-30%
Norm. 4,80 €

Nivea Creme Soft 250 ml suihkusaippua
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)

Textil Klöverband 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

BrightSolar Line musta seinävalaisin
11,99 €
-40%
Norm. 19,99 €

Alexander Toys Top Fashion Eva paperinukke
3,90 €
-65%
Norm. 10,99 €




Wau! Color 1,5 l pyykinpesuneste
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(1,66 / l)

Textil Jordgubbe blomma 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Textil Sweets 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Tarmo Solar Brisbane pöytävalaisin
7,95 €
-50%
Norm. 15,90 €

Rento Lapinmarja 400 ml löylytuoksu
3,16 €
-20%
Norm. 3,95 €(7,90 / l)


Timco ATV 2500 tukkikärry
789,00 €
-34%
Norm. 1 190,00 €

Makita LXT DUC305Z 2X18V akkuketjusaha runko
299,00 €
-21%
Norm. 379,00 €

BrightSolar 160 W aurinkopaneelisetti mökille
139,00 €
-48%
Norm. 269,00 €

Abena Type IIR 50kpl leikkausmaski korvalenkein
3,00 €
-20%
Norm. 3,75 €(0,06 / kpl)


Tena Cellduk 200 kpl 25x26 cm pesulappu
13,64 €
-15%
Norm. 16,05 €(0,07 / kpl)


Ezviz RE4 Plus musta robotti-imuri
149,00 €
-53%
Norm. 319,00 €


iSport tasapainopyörä
26,17 €
-25%
Norm. 34,90 €

Icepeak Brenham naisten softshell takki
49,90 €
-38%
Norm. 79,90 €

Ilves himmeä maalarinvalkoinen seinämaali
9,99 € - 39,90 €
(11,10 / l)

Halti MOLLE tasku
9,03 € - 11,89 €
-30%

Penn Fierce Smock Fiery Red/Ink kalastustakki
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €

Bronco Diamond V-Bar ATV lumiketjupari
59,00 € - 129,00 €
-49%

Only Onlibi naisten neuletakki
19,90 €
-50%
Norm. 39,99 €

Disc-O-Bed L anthracite retkisänky
343,20 €
-20%
Norm. 429,00 €


Denver SWGL-149 4G GPS lasten kellopuhelin
39,99 €
-43%
Norm. 69,90 €

Tamo CLG ristiviivalaser vihreä
69,00 €
-30%
Norm. 99,00 €

TRESemmé Lamellar Shine 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Thomson 50" 4K UHD Google Smart TV (2025)
279,00 €
-15%
Norm. 329,00 €

Senco F-35XP 18V 2X4AH 34° 50-90mm Fusion naulain
595,00 €
-26%
Norm. 799,00 €

Green Land Patio 100 cm lasielementti
59,00 € - 78,90 €
-25%

Ainola 120 cm takkapuuteline
29,90 €
-35%
Norm. 45,90 €

AT-Tuote JORMA matta spraymaali
4,49 €
(11,23 / l)

Ducar DM50PL työnnettävä ruohonleikkuri
99,00 €
-49%
Norm. 195,00 €


Cyclette Bambino 12" 1v polkupyörä -25
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €

BrightSolar LandStar 10 A säädin
10,00 €
-50%
Norm. 19,99 €

STIHL SEA 20 rikkaimurisetti
99,00 €
-17%
Norm. 119,00 €

Timco ATV-150 lumilinko
1 990,00 €
-22%
Norm. 2 539,00 €

Paiseec S3 kokoontaittuva liikkumisskootteri
1 290,00 €
-19%
Norm. 1 599,00 €

Tuotteet 1261 - 1320 / 4130

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!