Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1381 - 1440 / 4179

Tuotteet 1381 - 1440 / 4179

Järjestä:

Järjestä:

Eskaro RK 9l tiilikattomaali
64,50 €
-50%
Norm. 129,00 €(7,17 / l)
L300 Hyaluronic Age Renewal 50ml päivävoide
10,47 €
-30%
Norm. 14,95 €(209,40 / l)

TENA Discreet Ultra side Normal 16 kpl inkontinenssisuoja
3,32 €
-15%
Norm. 3,91 €(0,21 / kpl)

Lumene Klassikko 15 ml tasoittava silmänympärysvoide
5,79 €
-40%
Norm. 9,65 €(386,00 / l)

Textil Hensytt stripe 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Koti 13,5cm asetti
2,88 €
-15%
Norm. 3,39 €

EGLO DUNDEE E27 minttu lattiavalaisin
29,99 €
-57%
Norm. 69,00 €

Rento 200 ml hierontaöljy
5,84 €
-20%
Norm. 7,30 €(29,20 / l)

Abena teräsannostelija 14 cm vivulla
12,08 €
-20%
Norm. 15,10 €

Green Land 8,8 m² puutarhavaja harjakatolla
399,00 €
-20%
Norm. 499,00 €

Textil Ruta 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Soletek ST04 / ST05 sääaseman anturi
5,99 €
-40%
Norm. 9,99 €


Kotoilu Kasvio 50 x 70 cm canvastaulu kehyksellä
13,93 €
-30%
Norm. 19,90 €

Prohall 2 x 3 m 250g harmaa pienkonetalli
99,00 €
-29%
Norm. 139,00 €

Rexona Maximum Protection Confidence 45 ml stick
7,49 €
-6%
Norm. 7,99 €(166,44 / l)

Heat 48W 5100lm 1195x295x80mm led paneeli
39,00 €
-51%
Norm. 78,90 €

Rento Pisara saunakauha
7,96 € - 7,99 €
-20%

Ellinor Sirén: Ekoniksien käsikirja
9,90 €
-60%
Norm. 24,90 €

Geetee 1/4" 42-osainen hylsysarja
19,90 €
-33%
Norm. 29,90 €

elmex koko 1 8kpl hammasväliharja
5,09 €
-15%
Norm. 5,99 €(0,64 / kpl)

Ida Warg Beauty Repair 100ml korjaava hiusseerumi
8,86 €
-30%
Norm. 12,65 €(88,60 / l)


Reimo 56 x 185 cm oviverho
16,90 €
-32%
Norm. 24,90 €

London Grace Nail strengthener
6,90 €
-42%
Norm. 11,90 €(985,71 / l)

Textil Spegelhjärta 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €


Heti Mandariini 500 ml käsisaippua
3,99 €
-20%
Norm. 4,99 €(7,98 / l)

Bambo Nature 20x17 cm 50 kpl biohajoava kosteuspyyhe
2,12 €
-20%
Norm. 2,65 €(0,04 / kpl)

HP EliteDesk 800 G6 DM i5 kunnostettu mini-PC
299,00 €
-21%
Norm. 379,00 €

Textil Cockerspaniel 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

DIY helmisetti
9,90 €
-29%
Norm. 13,99 €

Abena dispenso 1 l käsihuuhde
4,72 €
-20%
Norm. 5,90 €(4,72 / l)

Mitchell Mx3 Pro 2500Hs Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Timco Tx20 4,2x35 RST terassiruuvi 200 kpl
5,45 €
-50%
Norm. 10,90 €

Stiga RunRacer C12 tasapainopyörä
44,93 €
-25%
Norm. 59,90 €

Malmivaara, Laura: Iltatähti pokkari
4,90 €
-59%
Norm. 11,90 €

Valley 28x22x45 cm metallinen ruukku jaloilla
12,48 €
-50%
Norm. 24,95 €

Pedigree Dentastix Large monipakkaus 3x270 g koiran purupala
7,40 €
-26%
Norm. 9,99 €(9,14 / kg)

Austter SGR650 kantojyrsin
1 090,00 €
-8%
Norm. 1 189,00 €

LV 500 ml desinfiointiaine kodinpinnoille
5,75 €
-20%
Norm. 7,19 €(11,50 / l)

Abena Pants Junior XS2 Premium 18 kpl inkontinenssihousut
10,48 €
-20%
Norm. 13,10 €(0,58 / kpl)

Libresse Regular 58 kpl pikkuhousunsuoja
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(0,05 / kpl)


GastroMax 35x25cm leikkuulauta
5,67 €
-30%
Norm. 8,10 €


Ida Warg Beauty Moisture 250ml kosteuttava shampoo
10,96 €
-30%
Norm. 15,65 €(43,84 / l)


Golden Star 650 g ranskanperunamauste
3,50 €
-29%
Norm. 4,95 €(5,38 / kg)


Swarovski EL Range 8x42 TA kiikari
2 899,00 €
-23%
Norm. 3 769,00 €

Tena Discreet Ultra Mini Plus 24 kpl inkontinenssisuoja
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(0,17 / kpl)

Vado Filters Vallox 125 A-F MV suodatinsarja
14,39 €
-20%
Norm. 17,99 €

Shakespeare Oracle 2 River 10' #4 4Pc perhovapa
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €

SmartStore Recycled 46l säilytyslaatikko
12,54 €
-40%
Norm. 20,90 €(12,54 / kpl)

Lumene Klassikko 150 ml puhdistusgeeli
2,99 €
-40%
Norm. 4,99 €(19,93 / l)

Rento Pino musta 50x150 cm laudeliina
15,19 €
-20%
Norm. 18,99 €

Lumene Valo kirkastava hyaluronitiiviste
16,77 €
-40%
Norm. 27,95 €

Carnilove True Fresh Cat Chicken 1,8 kg kissan kuivaruoka
10,95 €
-50%
Norm. 21,90 €(6,08 / kg)

Halti Hunter's nest makuupussi
69,30 €
-30%
Norm. 99,00 €

Tuotteet 1381 - 1440 / 4179

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!