Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1201 - 1260 / 4164

Tuotteet 1201 - 1260 / 4164

Järjestä:

Järjestä:

Oral-B iO Ultimate Clean 2 kpl vaihtoharja
15,99 €
-36%
Norm. 24,95 €
Lumio Lights Umbrella kasvivalo
12,90 €
-32%
Norm. 18,99 €

Duer No Sweat Harbour naisten housut
49,50 €
-50%
Norm. 99,00 €

GreenCare syksy 5 kg puutarhalannoite
11,96 €
-25%
Norm. 15,95 €(2,39 / kg)



LV biohajoava 300 ml nestesaippua
2,20 €
-20%
Norm. 2,75 €(7,33 / l)

Aina "Säde" 80 x 80 cm maalattu taulu
31,43 €
-30%
Norm. 44,90 €

Maxim Energy Gel Citrus 100 g energiageeli
2,99 €
-19%
Norm. 3,69 €(29,90 / kg)


Aneta Lighting Belissa IP44 11cm kylpyhuoneplafondi
17,89 €
-72%
Norm. 63,90 €

Eglo ZAPATA 2-osainen kupari kattospottivalaisin
19,90 €
-50%
Norm. 39,90 €

Fazer Pätkis 320 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)


LV 150 ml sokerikuorinta vartalolle
3,99 €
-20%
Norm. 4,99 €(26,60 / l)

Finnbear ø12/70 mm muovinen varastokoukku
1,59 €
-20%
Norm. 1,99 €

Shakespeare Sigma Supra 10' #8 4Pc perhovapa
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Vikan kova vanneharja
7,49 €
-25%
Norm. 9,99 €


Shakespeare Oracle 2 River 10' #4 4Pc perhovapa
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €

Red Bull Blue Edition 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Herbina Volume boost 200 ml kuivashampoo
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Aina "Vuokko" 100 x 70 cm maalattu taulu
38,43 €
-30%
Norm. 54,90 €


Rento Samppanja alumiini saunasanko
33,52 €
-20%
Norm. 41,90 €


L300 Pro-Retinol Intense 50 ml yövoide
13,29 €
-30%
Norm. 18,99 €(265,80 / l)

Mitchell Mx3 Pro 4000Hs Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €


Vado Filters Vallox 125 A-F MV suodatinsarja
14,39 €
-20%
Norm. 17,99 €

Aeropro ST64B ulkovuorausnaulain
69,00 €
-31%
Norm. 99,90 €

Luna Greige PV2003 KL33 2,233m2 vinyylilankku
37,74 €
-26%
Norm. 51,13 €(16,90 / MTK)

Kränzle X10 140 TST painepesuri
829,00 €
-3%
Norm. 859,00 €

Timco 70 x 39 x 90 cm hitsauskärry
39,99 €
-42%
Norm. 69,00 €


Carnilove Lamb-Wild Boar for Adult 1,5 kg koiran täysravinto
7,95 €
-50%
Norm. 15,90 €(5,30 / kg)

SmartStore Classic 25l säilytyslaatikko
8,10 €
-40%
Norm. 13,50 €

Libresse Night Ultra Large+ Wing 18kpl terveysside
2,97 €
-15%
Norm. 3,49 €(0,17 / kpl)

Wilfa Xplode 1500 Auto tehosekoitin
79,00 €
-50%
Norm. 159,00 €


Gigabyte G34WQC2 34" WQHD 200Hz pelinäyttö
249,00 €
-34%
Norm. 379,00 €

DunWore MS 12 V 1000 W invertteri
49,95 €
-50%
Norm. 99,90 €

Puhdas+ PehmoVita Omena 75 kpl ravintolisä
9,90 €
-34%
Norm. 14,90 €

Tena Comfort Super 36 kpl kouruvaippa
15,29 €
-15%
Norm. 17,99 €(0,42 / kpl)

Merja Jalo: Nyt ratsaille Niklas  
4,90 €
-69%
Norm. 15,90 €

Carnilove True Fresh Cat Turkey 340 g kissan kuivaruoka
2,70 €
-50%
Norm. 5,40 €(7,94 / kg)

Swim&Fun CombiTabs klooriton yhdistelmätabletti
19,90 €
-33%
Norm. 29,90 €

Pusheen korostuskynät 4kpl
2,90 €
-59%
Norm. 6,99 €

Mahdut vielä, Orava!
4,90 €
-67%
Norm. 14,99 €

ABENA 80x140cm 25kpl poikkilakana
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €(0,43 / kpl)

Care-Ness Excellent 10x10 kpl nenäliina
2,08 €
-20%
Norm. 2,60 €

Tarmo 150 mm Muototulkki
2,90 €
-58%
Norm. 6,90 €

Kiba Aster 60 cm wotan tammi allaskaappi altaalla
215,20 €
-20%
Norm. 269,00 €

Herbina Pure style 250 ml hiuskiinne
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(18,20 / l)


Marimekko Ananas shampanja 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

Airam Max 1000 USB-ladattava taskulamppu
12,90 €
-64%
Norm. 35,90 €

Garnier Skin Active 2in1 125 ml silmämeikinpoistoaine
2,99 €
-23%
Norm. 3,90 €(23,92 / l)

GastroMax 35x25cm leikkuulauta
5,67 €
-30%
Norm. 8,10 €

LV 2in1 150 ml tahranpoistospray
2,23 €
-20%
Norm. 2,79 €(14,87 / l)

Tuotteet 1201 - 1260 / 4164

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!