Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1141 - 1200 / 4182

Tuotteet 1141 - 1200 / 4182

Järjestä:

Järjestä:

Eskaro musta terassi- ja kalusteöljy
8,00 € - 42,45 €
-50%
(8,89 / l)
Herbina Pure style 50 ml kuivashampoo
2,15 €
-20%
Norm. 2,69 €(43,00 / l)

Penn Wrath Ii 8000 Front Drag 3Bb 5.3:1 avokela
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Under Armour Tech Graphic miesten t-paita
19,90 €
-33%
Norm. 29,90 €

SmartStore Dry 34l kannellinen säilytyslaatikko
10,79 €
-40%
Norm. 17,99 €



Luna Greige PV2003 KL33 2,233m2 vinyylilankku
37,74 €
-26%
Norm. 51,13 €(16,90 / MTK)

4Living Nest avainkaappi
4,99 €
-50%
Norm. 9,99 €

Only Play Onpsille naisten t-paita
15,90 €
-36%
Norm. 24,99 €

Tamo 11-oosainen 8-19mm kiintolenkkisarja
19,90 €
-43%
Norm. 35,00 €

Vikan 156,5cm alumiinivarsi
21,67 €
-25%
Norm. 28,90 €

Kotoilu Tallipiha matto
12,90 € - 19,90 €
-48%

Halti Snabb 2 Stepin naisten vapaa-ajan kengät
44,90 €
-36%
Norm. 69,90 €

Deltaco Gaming GAM-030P pinkki pelikuulokkeet
14,99 €
-50%
Norm. 29,90 €

Marimekko Ilo hiekka lautasliina 20 kpl
2,08 € - 2,68 €
-15%

Lumene Klassikko 50 ml tasoittava yövoide
5,79 €
-40%
Norm. 9,65 €(115,80 / l)

SmartStore Classic 25l säilytyslaatikko
8,10 €
-40%
Norm. 13,50 €

True North toppahanskat
7,90 €
-47%
Norm. 14,90 €

Eskaro Voima peittosuoja puupinnoille
6,45 € - 59,50 €
-50%
(14,33 / l)

BrightSolar MPPT 30 A lataussäädin LCD-näytöllä
69,50 €
-50%
Norm. 139,00 €

Heti Loisto 1 l lasipintojen puhdistusaine
8,04 €
-20%
Norm. 10,05 €(8,04 / l)

Panache Sport Endurance naisten urheiluliivit
59,90 €
-18%
Norm. 72,90 €

Sekure vihreä 110 g/m² 1x50 m suoja-aita
24,95 €
-50%
Norm. 49,90 €


Blistex Protect Plus 4,25g huulivoide
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(478,00 / kg)

Mitchell Mx4 Pro 3000Hs Front Drag 9Bb avokela
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €

Kiba Aster 30 cm valkoinen korkea kaappi
135,20 €
-20%
Norm. 169,00 €

SJ miesten nilkkurit
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

Marimekko Ananas vihreä lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

GastroMax valkosipulipuristin
4,69 €
-30%
Norm. 6,70 €




Savage Gear Sg Cool Step Shoe Indian Blue
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Carnilove True Fresh Cat Chicken 340 g kissan kuivaruoka
2,75 €
-50%
Norm. 5,49 €(8,09 / kg)


Ilves 5l sokkelimaali
44,50 €
-50%
Norm. 89,00 €(8,90 / l)

Wau! Color 1,5 l pyykinpesuneste
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(1,66 / l)


Kotoilu Flow Livia 145 cm verhokangas
3,99 €
-42%
Norm. 6,90 €

Brooks Divide 6 Gore-Tex miesten maastojuoksukengät
89,90 €
-31%
Norm. 129,90 €

H&S keittiön sivupöytä pyörillä
89,90 €
-24%
Norm. 119,00 €

Rexona Men Quantum 2-in-1 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

LV normaalille hiuspohjalle 250 ml shampoo
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(10,40 / l)

Fazer Remix Party 350 g karkkipussi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(7,11 / kg)

Tarmo Solar Brisbane pöytävalaisin
7,95 €
-50%
Norm. 15,90 €

Rento Lapinmarja 400 ml löylytuoksu
3,16 €
-20%
Norm. 3,95 €(7,90 / l)

Lumio Lights 5 m 50 W COB LED-valonauha
19,90 €
-46%
Norm. 36,90 €

Kotoilu Virta 50 x 70 cm canvastaulu kehyksellä
13,93 €
-30%
Norm. 19,90 €


Trapped Pankkikeikka pakohuonepeli
2,50 €
-75%
Norm. 9,99 €

LV 150 ml sokerikuorinta vartalolle
3,99 €
-20%
Norm. 4,99 €(26,60 / l)

Marimekko Ananas shampanja 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

LV 2in1 150 ml tahranpoistospray
2,23 €
-20%
Norm. 2,79 €(14,87 / l)

Rento Natural Korvenkuiske 100 ml löylytuoksu
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(33,60 / l)

Halti Quick attached pikasolki
1,33 €
-30%
Norm. 1,90 €

Panda Lakupala 250 g karkkipussi
1,39 €
-29%
Norm. 1,95 €(5,56 / kg)


Tena Silhouette Pants Plus M 9 kpl inkontinenssihousu
9,77 €
-15%
Norm. 11,49 €(1,09 / kpl)

Tuotteet 1141 - 1200 / 4182

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!