Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1081 - 1140 / 4188

Tuotteet 1081 - 1140 / 4188

Järjestä:

Järjestä:

Only Play Onpmeleo naisten t-paita
9,90 €
-34%
Norm. 14,99 €
Jojo Moyes: Riikinkukon paratiisi  
9,90 €
-63%
Norm. 26,90 €

Herbina Volume boost 250 ml hiuskiinne
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(18,20 / l)



Brooks Ghost 17 naisten juoksukengät
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €

Aneta Lighting Fransa riippuvalaisin
22,61 €
-81%
Norm. 119,00 €

Ajax Lemon 1 l yleispuhdistusaine
2,89 €
(2,89 / l)


Härmän Taonta viikatteen terä
38,30 € - 39,90 €
-20%

BrightSolar Line 45 cm musta pylväsvalaisin
15,54 €
-40%
Norm. 25,90 €


Rexona Woman Aloe Vera 50 ml stick
2,50 €
-39%
Norm. 4,10 €(50,00 / l)

Heti Yleispesu Joutsen 5 l yleispesuaine
25,52 €
-20%
Norm. 31,90 €(5,10 / l)

Penn Squall Ii 25 Lever Drag 5Bb 5.3:1 Right hyrräkela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

GastroMax 20 cm pieni keittiöveitsi
4,62 €
-30%
Norm. 6,60 €

Anar Kitka miesten kullankeltainen merinovillaneule
39,00 €
-51%
Norm. 79,00 €

BrightSolar Park musta ulkoseinävalaisin
23,70 €
-40%
Norm. 39,50 €

SmartStore Classic 52l säilytyslaatikko
11,94 €
-40%
Norm. 19,90 €

Jack&Jones Jjsoho neuletakki
26,90 €
-46%
Norm. 49,99 €

Vila Vimalu naisten neule
14,90 €
-50%
Norm. 29,99 €

JBL Tune 730BT langattomat kuulokkeet
44,90 € - 79,00 €
-43%


Under Armour Tech SSC Twist naisten t-paita
19,90 €
-33%
Norm. 29,90 €

SodaStream Terra Megapack hiilihapotuslaite
59,90 €
-33%
Norm. 89,90 €

Dam Flex Neoprene Rubber Boots Green kumisaappaat
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Penn Squall Ii 60 Lever Drag 5Bb 4.8:1 Right hyrräkela
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Kotoilu Lehdet 50 x 70 cm canvastaulu kehyksellä
13,93 €
-30%
Norm. 19,90 €

Nivea Men Active Clean 250 ml suihkugeeli
2,06 €
-20%
Norm. 2,58 €(8,24 / l)

Rexona Men Sport 2-in-1 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

JBL Tune 780NC langattomat vastamelukuulokkeet
74,90 €
-42%
Norm. 129,00 €

Ducar DH457SS 13.5 HP bensa/sähköstartti irtomoottori
269,00 €
-39%
Norm. 439,00 €

Kotoilu Basic Maininki lasten ponchopyyhe
3,99 € - 11,99 €
-67%

Cyclette Rocky 20" 3v polkupyörä -25
209,25 €
-25%
Norm. 279,00 €


Ryhmä Hau lasten sukat 3-pack
3,90 €
-43%
Norm. 6,90 €

Herbina Texture lift 200 ml muotoilusuihke
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Kari Traa Mina naisten kerraston housut
39,90 €
-39%
Norm. 65,00 €

Ilves kirkas vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 19,95 €
-50%
(0,39 / l)

Tena ProSkin Body Lotion 500 ml kosteusemulsio
8,71 €
-15%
Norm. 10,25 €(17,42 / l)

Herbina Pure style 50 ml muotovaahto
2,15 €
-20%
Norm. 2,69 €(43,00 / l)

Herbina Caring Lingonberry 50 ml antiperspirantti roll-on
2,63 €
-20%
Norm. 3,29 €(52,60 / l)

Lumene Klassikko 50 ml hoitava päivävoide
3,59 €
-40%
Norm. 5,99 €(71,80 / l)

elmex Junior 75 ml 5-12 v. lasten hammastahna
2,68 €
-15%
Norm. 3,15 €(35,73 / l)

Lumoava Hento L56201020000 kaulakoru
64,90 €
-50%
Norm. 129,00 €

Rexona Advanced Protection Cotton Dry 150 ml spray
2,50 €
-53%
Norm. 5,29 €(16,67 / l)

Casio DW-5600BCE-1ER G-Shock miesten rannekello
119,25 €
-25%
Norm. 159,00 €



Abena San 5 Premium 36 kpl muotovaippa
16,48 €
-20%
Norm. 20,60 €(0,46 / kpl)

Only Play Onpsille-2 naisten shortsit
24,90 €
-29%
Norm. 34,99 €

Prologic Blackfire Dinning Set
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €



Libresse Extra Long 20 kpl pikkuhousunsuoja
2,00 €
-15%
Norm. 2,35 €(0,10 / kpl)

Penn Vantage Xt Lc 7000 Front Drag 10Bb 4.3:1 avokela
142,94 €
-35%
Norm. 219,90 €

Maailman parhaat optiset illuusiot
4,90 €
-75%
Norm. 19,90 €

Icepeak Brenham naisten softshell takki
49,90 €
-38%
Norm. 79,90 €

Out-Zone Grafiitti linkkuveitsi
4,90 €
-51%
Norm. 9,99 €

Rieker Comfort & Style naisten talvinilkkurit
59,90 €
-33%
Norm. 89,90 €

Tuotteet 1081 - 1140 / 4188

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!