Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 120 / 285

Tuotteet 61 - 120 / 285

Järjestä:

Järjestä:

Novita Tuuli 25 g lanka
3,89 €
(155,60 / kg)

Drops Fabel Print 50 g lanka
2,79 €
(55,80 / kg)

Drops Alaska 50g lanka
2,49 €
(49,80 / kg)

Drops Muskat 50 g lanka
1,95 €
(39,00 / kg)

Prym 80 cm pyöröpuikko
4,89 € - 6,99 €



Hjertegarn Blend Bamboo 50 g lanka
3,79 €
(75,80 / kg)

Hjertegarn Armonia 50g lanka
5,50 € - 5,59 €


Drops Glitter 10g lanka
2,00 €
(200,00 / kg)

Viking Garn Alpaca Storm 50g lanka
6,50 € - 6,59 €

Drops Belle 50 g lanka
1,75 €
(35,00 / kg)

Knitpro Mindful 13 cm kaapelin vaihtopäät
7,90 € - 14,90 €

Prym Ergonomic virkkuukoukku
4,59 € - 7,99 €




Alize Superwash kirjava 100g sukkalanka
5,60 €
(56,00 / kg)

Drops Saga 50 g lanka
2,49 €

Prym 20 cm sukkapuikko
4,69 € - 9,99 €

KnitPro Symfonie 20 cm sukkapuikot
12,99 € - 17,50 €

Prym Bambu 20 cm sukkapuikko
6,99 € - 9,90 €


Novita 15 cm sukkapuikko
4,99 € - 5,59 €




Novita Aura 50 g lanka
2,45 €

KnitPro vaihtokaapeli
3,50 € - 3,59 €

Prym Ergo 80 cm pyöröpuikko
7,49 € - 12,90 €

KnitPro vaihtokaapeli
1,60 € - 1,65 €
-50%





KnitPro Zing 60 cm pyöröpuikko
7,30 € - 9,00 €

Prym Ergo Carbon 15 cm sukkapuikko
9,30 € - 10,39 €

KnitPro Symfonie 80 cm pyöröpuikot
9,99 € - 15,75 €

Drops Cotton Light 50 g lanka
1,39 €
(27,80 / kg)

Prym muovinen virkkauskoukku
2,99 € - 5,39 €

Prym Ergo 20 cm sukkapuikko
7,49 € - 10,90 €

KnitPro Zing 100 cm pyöröpuikko
7,30 € - 8,00 €

KnitPro Zing 15 cm sukkapuikko
6,59 € - 6,99 €

Schachenmayr Merino Extrafine 120 50 g lanka
5,60 € - 5,69 €




Austermann Step Classic 4-säikeinen 100g lanka
9,90 € - 9,99 €
(99,00 / kg)

KnitPro Symfonie 40 cm pyöröpuikot
9,99 € - 15,75 €

Austermann Step Mix 4-säikeinen 100g lanka
10,90 €
(109,00 / kg)

Lankava Minimop 150 g lanka
4,99 €
(33,27 / kg)

Falk 8cm tekoturkistupsu
4,10 € - 4,35 €

Prym 100 cm pyöröpuikko
4,89 € - 5,49 €

KnitPro Symfonie 2 80 cm pyöröpuikko
9,99 € - 15,75 €




Esito 100 g virkkuulanka
3,95 € - 3,99 €

Tuotteet 61 - 120 / 285

Neulominen ja virkkaus – Luo omat uniikit käsitösi

Tämä kategoria tarjoaa kaiken, mitä tarvitset neulomiseen ja virkkaamiseen. Neulominen ja virkkaaminen ovat loistava tapa rentoutua ja luoda jotain kaunista samalla. Käsityöt ovat myös yksilöllisiä ja persoonallisia, joten voit olla varma siitä, että valmistamasi tuote on ainutlaatuinen.

Tarvikkeet jokaiseen projektiin

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman lankoja eri materiaaleista, väreistä ja paksuuksista. Valikoimassamme on myös erilaisia puikkoja, koukkuja sekä muita tarvikkeita neulomiseen ja virkkaamiseen. Olipa kyseessä sitten villapaita tai peitto, meiltä löydät kaiken tarvittavan projektisi toteuttamiseksi.

Luo oma tyyli

Neulominen ja virkkaaminen antavat sinulle mahdollisuuden luoda juuri sellaisia vaatteita ja asusteita kuin haluat. Voit valita itsellesi sopivan langan, värin ja mallin sekä muokata sitä oman maun mukaan. Meiltä löydät myös ohjeita erilaisiin projekteihin aloittelijoille sekä kokeneemmille käsityöharrastajille.

Laadukkaat tarvikkeet kestävään käyttöön

Kärkkäisen verkkokaupasta tilaat laadukkaat neule- ja virkkaustarvikkeet edullisesti kotiovellesi asti. Tarjoamme vain parhaita merkkejä, jotta voit olla varma tuotteiden kestävyydestä ja laadusta. Lankojemme joukosta löytyy niin perinteisiä villalankoja kuin moderneja tekokuituja.

Luo omia uniikkeja käsitöitäsi Kärkkäisen verkkokaupan avulla! Tutustu valikoimaamme nyt ja tilaa tarvitsemasi tuotteet helposti kotiisi asti.

Muista: Jokainen käsin tehty tuote on ainutlaatuinen – anna mielikuvituksen lentää!