Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 241 - 282 / 285

Tuotteet 241 - 282 / 285

Järjestä:

Järjestä:

Istex Spuni 100g lanka
9,59 €


Hjertegarn Kid Mohair Hand-dyed 50 g lanka
16,90 € - 16,99 €


Lankava Villava 2-säikeinen lanka
10,99 €
(109,90 / kg)






Drops Polaris 100g lanka
4,39 € - 5,00 €
(43,90 / kg)



Km 8 kpl neulepuikkosetti
1,50 €
-50%
Norm. 3,00 €


Prym 15 cm koukkuamiskoukku
3,49 € - 4,10 €



KnitPro Symfonie 2 50 cm pyöröpuikko
9,99 € - 11,99 €

KnitPro Symfonie 2 40 cm pyöröpuikko
9,99 € - 14,69 €


Hjertegarn Armonia Hand-dyed 100 g lanka
12,90 € - 12,99 €

Prym Ergo Carbon 20 cm sukkapuikko
10,39 € - 10,99 €









Lankava Naturelli Sopiva 100g lanka
4,29 €
(42,90 / kg)






Prym Cubics 20 cm sukkapuikko
15,50 € - 17,50 €

Prym puikkomittari
3,39 €


Tuotteet 241 - 282 / 285

Neulominen ja virkkaus – Luo omat uniikit käsitösi

Tämä kategoria tarjoaa kaiken, mitä tarvitset neulomiseen ja virkkaamiseen. Neulominen ja virkkaaminen ovat loistava tapa rentoutua ja luoda jotain kaunista samalla. Käsityöt ovat myös yksilöllisiä ja persoonallisia, joten voit olla varma siitä, että valmistamasi tuote on ainutlaatuinen.

Tarvikkeet jokaiseen projektiin

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman lankoja eri materiaaleista, väreistä ja paksuuksista. Valikoimassamme on myös erilaisia puikkoja, koukkuja sekä muita tarvikkeita neulomiseen ja virkkaamiseen. Olipa kyseessä sitten villapaita tai peitto, meiltä löydät kaiken tarvittavan projektisi toteuttamiseksi.

Luo oma tyyli

Neulominen ja virkkaaminen antavat sinulle mahdollisuuden luoda juuri sellaisia vaatteita ja asusteita kuin haluat. Voit valita itsellesi sopivan langan, värin ja mallin sekä muokata sitä oman maun mukaan. Meiltä löydät myös ohjeita erilaisiin projekteihin aloittelijoille sekä kokeneemmille käsityöharrastajille.

Laadukkaat tarvikkeet kestävään käyttöön

Kärkkäisen verkkokaupasta tilaat laadukkaat neule- ja virkkaustarvikkeet edullisesti kotiovellesi asti. Tarjoamme vain parhaita merkkejä, jotta voit olla varma tuotteiden kestävyydestä ja laadusta. Lankojemme joukosta löytyy niin perinteisiä villalankoja kuin moderneja tekokuituja.

Luo omia uniikkeja käsitöitäsi Kärkkäisen verkkokaupan avulla! Tutustu valikoimaamme nyt ja tilaa tarvitsemasi tuotteet helposti kotiisi asti.

Muista: Jokainen käsin tehty tuote on ainutlaatuinen – anna mielikuvituksen lentää!