Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 121 - 180 / 285

Tuotteet 121 - 180 / 285

Järjestä:

Järjestä:

KnitPro Symfonie 2 80 cm pyöröpuikko
9,99 € - 15,75 €

Prym 60 cm pyöröpuikko
4,89 € - 5,49 €

Prym 100 cm pyöröpuikko
4,89 € - 5,49 €





KM virkkuukoukkusetti
14,90 €


Prym 35 cm neulepuikko
3,39 € - 4,69 €


KnitPro Symfonie 100 cm pyöröpuikot
9,99 € - 13,55 €





Prym virkkauskoukku
2,39 € - 2,79 €




Prym Bambu 33 cm neulepuikko
5,90 € - 7,80 €


Novita Koivu Kulmikas sukkapuikot
7,20 € - 7,60 €

KnitPro Swivel vaihtokaapeli
4,49 € - 4,59 €

KnitPro Symfonie 2 60 cm pyöröpuikko
9,99 € - 15,75 €





Perfect Crochet Maxi 100 g virkkuulanka
4,29 €
(42,90 / kg)




KnitPro Symfonie 2 100 cm pyöröpuikko
9,99 € - 13,55 €

Knitpro Ginger 10 cm kaapelin vaihtopäät
7,90 € - 11,90 €



Prym Ergo 60 cm pyöröpuikko
7,40 € - 8,70 €


KnitPro Symfonie 2 20 cm sukkapuikko
12,99 € - 17,50 €



Alize Superwash 100 g sukkalanka
5,69 €
(56,90 / kg)

Lankava Naturelli Sujuva 100g lanka
3,99 €
(39,90 / kg)

Suomen Lanka Liina 500g 15-säikeinen kalalanka
13,59 € - 17,59 €


Viking Garn Nordlys 100g lanka
9,50 € - 9,59 €





Novita Koivu virkkuukoukku
4,59 € - 6,59 €



Novita Arctic Wool Aran 100 g lanka
7,70 € - 7,79 €

KnitPro Symfonie 15 cm sukkapuikot
9,35 € - 10,39 €

Knitpro Mindful 10 cm kaapelin vaihtopäät
7,90 € - 14,90 €


Drops Fabel Long Print 50 g lanka
2,99 €
(59,80 / kg)

Tuotteet 121 - 180 / 285

Neulominen ja virkkaus – Luo omat uniikit käsitösi

Tämä kategoria tarjoaa kaiken, mitä tarvitset neulomiseen ja virkkaamiseen. Neulominen ja virkkaaminen ovat loistava tapa rentoutua ja luoda jotain kaunista samalla. Käsityöt ovat myös yksilöllisiä ja persoonallisia, joten voit olla varma siitä, että valmistamasi tuote on ainutlaatuinen.

Tarvikkeet jokaiseen projektiin

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman lankoja eri materiaaleista, väreistä ja paksuuksista. Valikoimassamme on myös erilaisia puikkoja, koukkuja sekä muita tarvikkeita neulomiseen ja virkkaamiseen. Olipa kyseessä sitten villapaita tai peitto, meiltä löydät kaiken tarvittavan projektisi toteuttamiseksi.

Luo oma tyyli

Neulominen ja virkkaaminen antavat sinulle mahdollisuuden luoda juuri sellaisia vaatteita ja asusteita kuin haluat. Voit valita itsellesi sopivan langan, värin ja mallin sekä muokata sitä oman maun mukaan. Meiltä löydät myös ohjeita erilaisiin projekteihin aloittelijoille sekä kokeneemmille käsityöharrastajille.

Laadukkaat tarvikkeet kestävään käyttöön

Kärkkäisen verkkokaupasta tilaat laadukkaat neule- ja virkkaustarvikkeet edullisesti kotiovellesi asti. Tarjoamme vain parhaita merkkejä, jotta voit olla varma tuotteiden kestävyydestä ja laadusta. Lankojemme joukosta löytyy niin perinteisiä villalankoja kuin moderneja tekokuituja.

Luo omia uniikkeja käsitöitäsi Kärkkäisen verkkokaupan avulla! Tutustu valikoimaamme nyt ja tilaa tarvitsemasi tuotteet helposti kotiisi asti.

Muista: Jokainen käsin tehty tuote on ainutlaatuinen – anna mielikuvituksen lentää!