Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 181 - 240 / 285

Tuotteet 181 - 240 / 285

Järjestä:

Järjestä:

Novita Arctic Wool Aran 100 g lanka
7,70 € - 7,79 €


Knitpro Mindful 10 cm kaapelin vaihtopäät
7,90 € - 14,90 €

Gjestal Janne 50g lanka
3,60 € - 3,69 €



Novita Koivu virkkuukoukku
4,59 € - 6,59 €

Suomen Lanka Liina 500g 6-säikeinen kalalanka
13,59 € - 17,59 €

KnitPro Symfonie 15 cm sukkapuikot
9,35 € - 10,39 €











Novita 7 Veljestä Joulu 150 g lanka
8,50 € - 8,59 €

Drops Bomull-Lin 50 g lanka
2,29 €
(45,80 / kg)


Hjertegarn Wool Silk 50g lanka
5,50 € - 5,59 €

Prym Cubics 20 cm sukkapuikko
14,20 € - 18,40 €


Prym Ergo 35 cm neulepuikko
5,90 € - 8,60 €



KnitPro värikäs vaihtokaapeli
3,20 € - 3,29 €

Suomen Lanka Liina 500g 18-säikeinen kalalanka
13,59 € - 17,59 €


Lankava Villava 3-säikeinen lanka
10,99 €
(109,90 / kg)



Austermann Step Mix 6-säikeinen 150g lanka
16,90 € - 16,99 €
(112,67 / kg)


Novita Tuuli 25 g lanka
3,90 € - 3,99 €

Gjestal Maija 50g lanka
3,60 € - 3,69 €



Prym 17 cm muovi virkkauskoukku
6,59 € - 7,50 €


Nordia Blossom 100g lanka
8,50 € - 8,59 €


Suomen Lanka Liina 500g 12-säikeinen kalalanka
13,59 € - 17,59 €



KnitPro Symfonie 2 15 cm sukkapuikko
9,35 € - 10,39 €



KnitPro Symfonie 60 cm pyöröpuikot
9,99 € - 15,75 €

Lankava Naturelli Mukava 100g lanka
4,99 €
(49,90 / kg)




Alize Diva 100 g lanka
3,29 €



Tuotteet 181 - 240 / 285

Neulominen ja virkkaus – Luo omat uniikit käsitösi

Tämä kategoria tarjoaa kaiken, mitä tarvitset neulomiseen ja virkkaamiseen. Neulominen ja virkkaaminen ovat loistava tapa rentoutua ja luoda jotain kaunista samalla. Käsityöt ovat myös yksilöllisiä ja persoonallisia, joten voit olla varma siitä, että valmistamasi tuote on ainutlaatuinen.

Tarvikkeet jokaiseen projektiin

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman lankoja eri materiaaleista, väreistä ja paksuuksista. Valikoimassamme on myös erilaisia puikkoja, koukkuja sekä muita tarvikkeita neulomiseen ja virkkaamiseen. Olipa kyseessä sitten villapaita tai peitto, meiltä löydät kaiken tarvittavan projektisi toteuttamiseksi.

Luo oma tyyli

Neulominen ja virkkaaminen antavat sinulle mahdollisuuden luoda juuri sellaisia vaatteita ja asusteita kuin haluat. Voit valita itsellesi sopivan langan, värin ja mallin sekä muokata sitä oman maun mukaan. Meiltä löydät myös ohjeita erilaisiin projekteihin aloittelijoille sekä kokeneemmille käsityöharrastajille.

Laadukkaat tarvikkeet kestävään käyttöön

Kärkkäisen verkkokaupasta tilaat laadukkaat neule- ja virkkaustarvikkeet edullisesti kotiovellesi asti. Tarjoamme vain parhaita merkkejä, jotta voit olla varma tuotteiden kestävyydestä ja laadusta. Lankojemme joukosta löytyy niin perinteisiä villalankoja kuin moderneja tekokuituja.

Luo omia uniikkeja käsitöitäsi Kärkkäisen verkkokaupan avulla! Tutustu valikoimaamme nyt ja tilaa tarvitsemasi tuotteet helposti kotiisi asti.

Muista: Jokainen käsin tehty tuote on ainutlaatuinen – anna mielikuvituksen lentää!