Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 285

Tuotteet 1 - 60 / 285

Järjestä:

Järjestä:

Novita 7 Veljestä 100 g lanka
2,99 €
-17%
Norm. 3,59 €
Novita 7 Veljestä Raita 100g lanka
4,59 € - 5,95 €
-23%

Novita Nalle Taika 100 g lanka
3,59 €
-45%
Norm. 6,49 €

Novita Hygge Chunky 100 g lanka
4,99 €
-17%
Norm. 5,98 €

Drops Alpaca 50 g lanka
2,58 € - 2,65 €
-30%
(51,60 / kg)

Drops Nord Uni Colour 50 g lanka
1,88 €
-30%
Norm. 2,69 €

Drops Air 50g lanka
3,98 €
-30%
Norm. 5,69 €

Drops Brushed Alpaca Silk 25 g lanka
1,58 €
-30%
Norm. 2,26 €

Drops Lima 50 g lanka
1,81 € - 1,88 €
-30%
(36,20 / kg)

Istex Alafosslopi 100 g lanka
6,00 € - 6,94 €
-14%

Drops Nepal 50 g lanka
1,81 € - 1,88 €
-30%
(36,20 / kg)

Drops Melody 50 g lanka
2,58 €
-30%
Norm. 3,69 €(51,60 / kg)

Drops Flora 50 g lanka
1,81 €
-30%
Norm. 2,59 €(36,20 / kg)

Drops Boucle Alpaca 50g lanka
2,58 €
-30%
Norm. 3,69 €(51,60 / kg)

Drops Nord Mix 50 g lanka
1,95 €
-30%
Norm. 2,79 €(39,00 / kg)

Drops Sky 50g lanka
3,68 €
-30%
Norm. 5,25 €

Novita Viola Raita 100 g lanka
4,99 €
-27%
Norm. 6,79 €

Drops Puna 50 g lanka
2,44 €
-30%
Norm. 3,49 €(48,80 / kg)

Drops Andes 100 g lanka
3,49 € - 3,61 €
-30%
(34,90 / kg)

Drops Soft Tweed 50g lanka
3,35 €
-30%
Norm. 4,79 €(67,00 / kg)

Alize Velluto 100 g lanka
3,49 €
(34,90 / kg)

Drops Big Merino 50g lanka
3,65 €
(73,00 / kg)

Drops Baby Merino 50 g lanka
3,79 €
(75,80 / kg)

Drops Karisma SW 50 g lanka
2,39 €
(47,80 / kg)

Drops Merino Extra Fine 50 g lanka
3,40 €
(68,00 / kg)



Drops Safran 50 g lanka
1,69 €
(33,80 / kg)

Drops Fabel 50 g lanka
2,29 €


Knitpro Ginger 13 cm kaapelin vaihtopäät
7,90 € - 16,90 €


Symphonie Yarns VR Terra 100 g lanka
13,90 € - 13,99 €

Lankava Naturelli Sulava 100g lanka
4,99 €
(49,90 / kg)


Drops Paris 50 g lanka
1,25 €
(25,00 / kg)

Alize Puffy More 150 g lanka
4,99 € - 5,30 €

Drops Snow 50 g lanka
2,19 €
(43,80 / kg)



Kaupunkilanka Rotvalli 100 g lanka
3,75 €
(37,50 / kg)

Drops Daisy 50g lanka
3,40 €

Kaupunkilanka Tehdas 100 g lanka
2,70 €
(27,00 / kg)



Novita Koivu sukkapuikot
6,50 € - 11,60 €


Novita Koivu 80 cm pyöröpuikot
6,20 € - 10,50 €


KnitPro Zing 20 cm sukkapuikot
6,79 € - 8,69 €


KnitPro Waves virkkuukoukku
3,30 € - 4,90 €

KnitPro Zing 80 cm pyöröpuikko
7,30 € - 9,00 €

Puppets Eldorado 50g lanka
3,80 €
(76,00 / kg)

Lankava Lysti 100 g sukkalanka
3,90 €
(39,00 / kg)

Prym 40 cm pyöröpuikko
4,89 € - 5,49 €

Novita Koivu 60 cm pyöröpuikot
6,39 € - 10,50 €

KnitPro Zing 40 cm pyöröpuikko
7,30 € - 9,00 €

Lankava Sulo 100g sukkalanka
3,99 €
(39,90 / kg)

Novita Koivu 40 cm pyöröpuikko
6,49 € - 8,59 €

Tuotteet 1 - 60 / 285

Neulominen ja virkkaus – Luo omat uniikit käsitösi

Tämä kategoria tarjoaa kaiken, mitä tarvitset neulomiseen ja virkkaamiseen. Neulominen ja virkkaaminen ovat loistava tapa rentoutua ja luoda jotain kaunista samalla. Käsityöt ovat myös yksilöllisiä ja persoonallisia, joten voit olla varma siitä, että valmistamasi tuote on ainutlaatuinen.

Tarvikkeet jokaiseen projektiin

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman lankoja eri materiaaleista, väreistä ja paksuuksista. Valikoimassamme on myös erilaisia puikkoja, koukkuja sekä muita tarvikkeita neulomiseen ja virkkaamiseen. Olipa kyseessä sitten villapaita tai peitto, meiltä löydät kaiken tarvittavan projektisi toteuttamiseksi.

Luo oma tyyli

Neulominen ja virkkaaminen antavat sinulle mahdollisuuden luoda juuri sellaisia vaatteita ja asusteita kuin haluat. Voit valita itsellesi sopivan langan, värin ja mallin sekä muokata sitä oman maun mukaan. Meiltä löydät myös ohjeita erilaisiin projekteihin aloittelijoille sekä kokeneemmille käsityöharrastajille.

Laadukkaat tarvikkeet kestävään käyttöön

Kärkkäisen verkkokaupasta tilaat laadukkaat neule- ja virkkaustarvikkeet edullisesti kotiovellesi asti. Tarjoamme vain parhaita merkkejä, jotta voit olla varma tuotteiden kestävyydestä ja laadusta. Lankojemme joukosta löytyy niin perinteisiä villalankoja kuin moderneja tekokuituja.

Luo omia uniikkeja käsitöitäsi Kärkkäisen verkkokaupan avulla! Tutustu valikoimaamme nyt ja tilaa tarvitsemasi tuotteet helposti kotiisi asti.

Muista: Jokainen käsin tehty tuote on ainutlaatuinen – anna mielikuvituksen lentää!