Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 301 - 360 / 1245

Tuotteet 301 - 360 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Forsman Mustikka Superior 60 g tee
3,99 €
(66,50 / kg)
Olvi KevytOlo Aloe vera-Mustikka 0,5 l kivennäisvesi
2,07 €
sis. 0,20 € pantti(3,74 / l)

ZERoh! Passionfruit Guava 500 ml juomatiiviste
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(5,58 / l)




Vitamin Well Zero Raspberry 12x500ml hyvinvointijuoma
25,99 €
sis. 2,40 € pantti(3,93 / l)

Olvi Juju Sitruuna Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
1,99 €
sis. 0,20 € pantti



Original 20 pss pakuritee
6,99 €
(233,00 / kg)

Sulinka 1,25 l hiilihapotettu kivennäisvesi
3,50 €
sis. 0,40 € pantti(2,48 / l)


The Good Guys Mango no. 5 & Melon Natural 330 ml energiajuoma
2,25 €
sis. 0,15 € pantti(6,36 / l)

Yogi Tea Relax Luomu 17 pss tee
5,70 €
(183,87 / kg)






Twinings 25x2g earl grey koffeiniton
4,45 €
(89,00 / kg)


Hartwall Vichy Original Double Salted 0,33l 24-pack kivennäisvesi
14,78 €
sis. 2,40 € pantti(1,56 / l)


Latitude 65 Revontuli 0,33 l energiajuoma
2,79 €
sis. 0,15 € pantti(8,00 / l)

Fritz-Kola Super Zero Sokeriton 24x0,33l kolajuoma
52,30 €
sis. 2,40 € pantti(6,30 / l)

Hartwall Jaffa Lemonade Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
2,39 €
sis. 0,20 € pantti(4,38 / l)


Hartwall Jaffa Ananas Sokeriton 0,33l 12-pack virvoitusjuoma
8,99 €
sis. 1,80 € pantti(1,82 / l)

Coca-Cola Zero Sugar 0,5 l virvoitusjuoma
2,43 €
sis. 0,20 € pantti(4,46 / l)

Sol Zero 0% 24x0,33 l alkoholiton olut
39,99 €
sis. 2,40 € pantti(4,75 / l)

Monster Energy Juiced Mango Loco 0,5 l energiajuoma
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(4,70 / l)

Olvi Juju Vadelma Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
1,99 €
sis. 0,20 € pantti

Monster Energy Lando Norris Zero Sugar 0,5 L energiajuoma
2,29 €
sis. 0,15 € pantti(4,28 / l)


Olvi Juju Cola Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
1,99 €
sis. 0,20 € pantti

Ekströms 0,5l mustaherukkainen sekamehutiiviste
5,99 €
sis. 0,20 € pantti(11,58 / l)

Yrttipaja Kevyt olo 20g yrttitee
5,90 €
(295,00 / kg)

Puhdistamo Natural Energy Original 24x330ml energiajuoma
38,95 €
sis. 3,60 € pantti(4,46 / l)

Olvi KevytOlo Mansikka-Passion+hukkahedelmä 0,5l kivennäisvesi
2,07 €
sis. 0,20 € pantti(3,74 / l)

Lipton Intense Mint 20p/32g yrttitee
2,99 €
(93,44 / kg)




Olvi KevytOlo Verigreippi 0,5 l mehukivennäisvesi
2,07 €
sis. 0,20 € pantti(3,74 / l)



Sun'n Cream Soda 24x0,33 l virvoitusjuoma
32,20 €
sis. 3,60 € pantti(3,61 / l)

Barbera Classica 1 kg kahvipavut
33,99 €
(33,99 / kg)


Nordqvist Afrikka 4x5 ps tee
3,56 €
(101,71 / kg)

Coca-Cola 0,33l 24-pack virvoitusjuoma
18,55 €
sis. 2,40 € pantti(2,04 / l)



Sprite Sitruuna-Lime 1,5 l virvoitusjuoma
3,68 €
sis. 0,40 € pantti(2,19 / l)

Lipton Lemon 20pss musta tee
2,99 €
(99,67 / kg)


Monster Energy Green 0,5 l energiajuoma
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(4,70 / l)

Olvi Vichy Sitruuna & Lime+Mg 0,5 l kivennäisvesi
1,69 €
sis. 0,20 € pantti(2,98 / l)

Tuotteet 301 - 360 / 1245

Juomat jokaiseen janoon ja nautintoon

Kun jano yllättää, apu on vain klikkauksen päässä. Verkkokaupastamme löydät nimittäin juomat jokaiseen janoon. Riittoisat juomapakkaukset antavat kurkulle kostuketta pitkäksi toviksi. Löydät raikasta janojuomaa ja pirskahtelevaa energiaa suosituilta valmistajilta. Meillä juomia on tarjolla muun muassa Coca-Colalta, Fantalta, Pepsiltä, Pauligilta, Marlilta, RedBullilta ja monelta monelta muulta. Tutustu pohjattoman laajaan valikoimaamme ja valitse janollesi maukkain sammuttaja meiltä.

Kylmää ja kuumaa juotavaa

Miten erilaiset juomat valmistetaan? Mitkä nautitaan yleensä kuumana, mitkä kylmänä? Mistä löytää helposti juotavaa? Tavallisimpia kuumana nautittavia juomia ovat tee ja kahvi, mutta myös kaakaota ja matea juodaan usein kuumana. Kylmänä nautittavat juomat ovat useimmiten erilaisia limonadeja, mehuja, oluita ja urheilujuomia.

Limonadit ovat yleensä hedelmäpohjaisia ja tavallisesti hiilihappoa sisältäviä virvoitusjuomia. Mehut ovat puolestaan useimmiten hedelmistä tai marjoista puristamalla tai keittämällä saatuja, juomaksi käytettäviä nesteitä.

Juomat, jotka on valmistettu teekasvin lehdistä, ovat useimmiten teetä. Teen valmistuksessa haudutetaan kasvin kuivattuja lehtiä kuumassa vedessä. Teen lisäksi toinen yleinen kuuma juoma Suomessa on kahvi. Yleensä kahvi valmistetaan keittimessä.

Kahvin teossa kuuma vesi valuu automaattisesti kahvin siemenistä jauhetun jauheen päälle. Kyseessä on suodatinkahvi silloin, kun vesi suodattuu jauheen läpi pannuun. Useimmiten kahvi nautitaan sellaisenaan tai kerman, maidon tai sokerin kanssa.

Juomat helposti netistä

Meiltä löydät helposti ja edullisesti mitä moninaisemmat juomat. Valikoimassa on kattavasti niin kuumaa kuin kylmääkin juotavaa. Voit poimia ostoskoriisi muun muassa erilaiset virvoitusjuomat, mehut, oluet, valmiita urheilujuomat, energiajuomat, kahvit ja teet.

Juomat sammuttavat janon, mutta aina se ei riitä. Joskus myös nälkä yllättää – mutta ei hätää. Siihenkin löytyy apu meiltä. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman kaikenlaisia elintarvikkeita. Tuotteita on valikoimassa laidasta laitaan. Kaikki tarvittava löytyy niin leivontaan kuin kokkaukseenkin.

Tilaa siis juomat ja tarvitsemasi muut elintarvikkeet helposti ja edullisesti verkkokaupastamme. Juomien lisäksi löydät samalla kertaa helposti myös kuivat elintarvikkeetKun jano yllättää, apu on vain klikkauksen päässä. Verkkokaupastamme löydät nimittäin juomat jokaiseen janoon. Riittoisat juomapakkaukset antavat kurkulle kostuketta pitkäksi toviksi. Löydät raikasta janojuomaa ja pirskahtelevaa energiaa suosituilta valmistajilta. Meillä juomia on tarjolla muun muassa Coca-Colalta, Fantalta, Pepsiltä, Pauligilta, Marlilta, RedBullilta ja monelta monelta muulta. Tutustu pohjattoman laajaan valikoimaamme ja valitse janollesi maukkain sammuttaja meiltä. Miten erilaiset juomat valmistetaan? Mitkä nautitaan yleensä kuumana, mitkä kylmänä? Mistä löytää helposti juotavaa? Tavallisimpia kuumana nautittavia juomia ovat tee ja kahvi, mutta myös kaakaota ja matea juodaan usein kuumana. Kylmänä nautittavat juomat ovat useimmiten erilaisia limonadeja, mehuja, oluita ja urheilujuomia. Limonadit ovat yleensä hedelmäpohjaisia ja tavallisesti hiilihappoa sisältäviä virvoitusjuomia. Mehut ovat puolestaan useimmiten hedelmistä tai marjoista puristamalla tai keittämällä saatuja, juomaksi käytettäviä nesteitä. Juomat, jotka on valmistettu teekasvin lehdistä, ovat useimmiten teetä. Teen valmistuksessa haudutetaan kasvin kuivattuja lehtiä kuumassa vedessä. Teen lisäksi toinen yleinen kuuma juoma Suomessa on kahvi. Yleensä kahvi valmistetaan keittimessä. Kahvin teossa kuuma vesi valuu automaattisesti kahvin siemenistä jauhetun jauheen päälle. Kyseessä on suodatinkahvi silloin, kun vesi suodattuu jauheen läpi pannuun. Useimmiten kahvi nautitaan sellaisenaan tai kerman, maidon tai sokerin kanssa. Meiltä löydät helposti ja edullisesti mitä moninaisemmat juomat. Valikoimassa on kattavasti niin kuumaa kuin kylmääkin juotavaa. Voit poimia ostoskoriisi muun muassa erilaiset virvoitusjuomat, mehut, oluet, valmiita urheilujuomat, energiajuomat, kahvit ja teet. Juomat sammuttavat janon, mutta aina se ei riitä. Joskus myös nälkä yllättää – mutta ei hätää. Siihenkin löytyy apu meiltä. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman kaikenlaisia elintarvikkeita. Tuotteita on valikoimassa laidasta laitaan. Kaikki tarvittava löytyy niin leivontaan kuin kokkaukseenkin. Tilaa siis juomat ja tarvitsemasi muut elintarvikkeet helposti ja edullisesti verkkokaupastamme. Juomien lisäksi löydät samalla kertaa helposti myös , lastenruoat, leivät, keksit ja leivonnaiset sekä maidot, juustot, kananmunat ja rasvat ja paljon muuta. Tervetuloa tutustumaan kattavaan valikoimaamme ja valitsemaan makuhermojasi hyväilevät tuotteet itsellesi.