Suggested products
Suggested products

Showing 61 - 120 of 169

Showing 61 - 120 of 169

Sort By:

Sort By:

From Salli 250 g peanuts
€1.79
(€7.16 / kg)
280 g whole allspice from Salli
€11.99
(€42.82 / kg)

Salli's basil cut 110 g
€3.55
(€32.27 / kg)

200 g garlic chips from Salli
€6.45
(€32.25 / kg)

400 g almond powder from Salli
€8.39
(€20.98 / kg)



170 g pizza seasoning from Salli
€5.35
(€31.47 / kg)

From Salli Green 250g marzipan
€3.85
(€15.40 / kg)

400 g chocolate strösselli from Salli
€12.19
(€30.48 / kg)

160 g whole green pepper from Salli
€13.99
(€87.44 / kg)

From Salli 400 g sesame seeds
€2.99
(€7.48 / kg)

Salli's steak seasoning 500g
€7.55
(€15.10 / kg)

From Salli 70 g pecans
€2.99
(€42.71 / kg)

From Salli 200 g coconut flakes
€2.49
(€12.45 / kg)

410 g ground cardamom from Salli
€30.50
(€74.39 / kg)

From Salli 350 g chili powder
€5.59
(€15.97 / kg)

From Salli 80 g hazelnuts
€2.75
(€34.38 / kg)

800 g of apricots from Salli
€24.50
(€30.63 / kg)

250 g of figs from Salli
€3.79
(€15.16 / kg)

550 g barbecue seasoning from Salli
€6.49
(€11.80 / kg)

Rose 250g marzipan from Sallis
€3.85
(€15.40 / kg)

Salliselta Cashew-cranberry 300g
€5.59
(€18.63 / kg)

300 g crushed green pepper from Salli
€20.55
(€68.50 / kg)

Salliselta 250g Pecan Nut
€9.59
(€38.36 / kg)

800 g peeled almonds from Salli
€15.99
(€19.99 / kg)

From Salli 800 g pistachios
€25.90
(€32.38 / kg)

400 g Quinoa from Salli
€3.79
(€9.48 / kg)

Salliselta 80 g White Almond
€1.75
(€21.88 / kg)

800 g flavoring salt from Salli
€6.45
(€8.06 / kg)

From Salli 70 g walnuts
€1.99
(€28.43 / kg)

140 g herbal seasoning from Salli
€4.55
(€32.50 / kg)


From Sallis Green 250g sugar mass
€2.89
(€11.56 / kg)

Salliselta Za´atar 250g Spice Blend
€6.35
(€25.40 / kg)

From Salli Blue 80g soft pearl
€1.69
(€21.13 / kg)

From Salli 90 g tarragon
€7.65
(€85.00 / kg)

310 g paprika grits from Salli
€5.50
(€17.74 / kg)

150 g of almond paste from Salli
€2.89
(€19.27 / kg)

From Salli 630 g vanillin sugar
€4.39
(€6.97 / kg)

From Salli 300g ground cayenne pepper
€6.49
(€21.63 / kg)

From Salli 80 g pistachios
€2.69
(€33.63 / kg)

380 g curry powder from Salli
€6.55
(€17.24 / kg)


Salliselta Crystallized ginger 250g
€4.15
(€16.60 / kg)

130 g of dried dill from Salli
€6.49
(€49.92 / kg)

450g BBQ seasoning from Salli
€7.55
(€16.78 / kg)

Salliselta Fruity bites 100 g
€2.59
(€25.90 / kg)


Salli's 300 g delicious nut mix
€6.69
(€22.30 / kg)

340 g of crushed black pepper from Salli
€10.25
(€30.15 / kg)

800 g banana chips from Salli
€8.79
(€10.99 / kg)

250 g of dates from Salli
€1.24
(€4.96 / kg)

From Salli 800 g walnuts
€18.99
(€23.74 / kg)

60 g marjoram from Salli
€3.19
(€53.17 / kg)

From Salli 800 g hazelnuts
€25.50
(€31.88 / kg)

400 g of coconut flour from Salli
€2.59
(€6.48 / kg)

250 g of banana chips from Salli
€3.19
(€12.76 / kg)

90 g of chocolate chips from Salli
€2.44
(€27.11 / kg)

Salli's oregano cut 105g
€4.95
(€47.14 / kg)

Showing 61 - 120 of 169