Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 169

Showing 1 - 60 of 169

Sort By:

Sort By:

400 g of rice flour from Salli
€1.98
(€4.95 / kg)
300 g of cranberry from Salli
€4.27
(€14.23 / kg)

1 kg stoneless dates from Salli
€6.49
(€6.49 / kg)

From Salli 220 g rosemary
€4.69
(€21.32 / kg)


Salliselta Mango dried 250g
€5.29
(€13.23 / kg)

800 g of raisins from Salli
€6.39
(€7.99 / kg)

From Salli 250 g dark soymeal
€1.89
(€7.56 / kg)

800 g almond powder from Salli
€15.99
(€19.99 / kg)

Salli 500 g Taco seasoning mix
€5.59
(€11.18 / kg)

From Salli 300 g chia seeds
€4.29
(€14.30 / kg)

From Salli 1 kg of peanuts
€4.99
(€4.99 / kg)

From Salli, 400 g of pumpkin seeds
€4.29
(€10.73 / kg)

70 g of dried parsley from Salli
€3.25
(€46.43 / kg)

From Salli 300 g minced onion gruel
€4.65
(€15.50 / kg)

100 g salmon chips from Salli
€1.39
(€13.90 / kg)

From Salli 460 g poppy seeds
€6.99
(€15.20 / kg)

From Salli 620 g antler salt
€4.75
(€7.66 / kg)


From Salli 400 g of linseed
€1.45
(€3.63 / kg)

700 g meat broth powder from Salli
€6.89
(€9.84 / kg)

From Salli 70 g almond chips
€1.59
(€22.71 / kg)

140 g chopped thyme from Salli
€3.99
(€28.50 / kg)

400 g nut mix from Salli
€5.99
(€14.98 / kg)

100 g psyllium from Salli
€2.49
(€24.90 / kg)

From Salli 400 g cashew nuts
€8.39
(€20.98 / kg)

350 g of flax meal from Salli
€1.59
(€4.54 / kg)

450 g of garlic gruel from Salli
€8.89
(€19.76 / kg)

From Salli 680 g citric acid
€7.99
(€11.75 / kg)

From Salli 450 g vanilla cream powder
€5.29
(€11.76 / kg)

From Salli 120 g star anise
€13.89
(€115.75 / kg)

400 g peeled almonds from Salli
€7.49
(€18.73 / kg)

From Salli 80 g almond powder
€1.79
(€22.38 / kg)

From Salli Red 250g sugar mass
€2.89
(€11.56 / kg)

500ml pan spray from Salli
€4.49
(€8.98 / kg)

From Salli 800 g pecans
€26.95
(€33.69 / kg)


White 250g sugar mass from Salli
€2.85
(€11.40 / kg)

From Salli 380 g paprika powder
€6.49
(€17.08 / kg)


From Salli 800 g almond meal
€15.90
(€19.88 / kg)

200 g raisins from Salli
€1.89
(€9.45 / kg)

From Salli 560 g mustard seeds
€5.98
(€10.68 / kg)

Salli 530 g lemon pepper
€7.75
(€14.62 / kg)

From Salli 80 g cashew nuts
€1.99
(€24.88 / kg)

300g ground ginger from Salli
€7.35
(€24.50 / kg)


From Salli 250 g pistachios
€6.85
(€27.40 / kg)

From Salli Red 250g marzipan
€3.85
(€15.40 / kg)

From Salli Orange 250g sugar mass
€2.89
(€11.56 / kg)

110 g mint from Salli
€4.39
(€39.91 / kg)

800 g almond chips from Salli
€16.85
(€21.06 / kg)

From Salli 70 g macadamia nuts
€3.49
(€49.86 / kg)

70 g of leek from Salli
€3.39
(€48.43 / kg)

From Salli Brown 250g sugar mass
€2.89
(€11.56 / kg)

Salliselta Nut and fruit mix 300g
€4.99
(€16.63 / kg)

30 g bay leaves from Salli
€2.89
(€96.33 / kg)

80 g of almonds from Salli
€1.75
(€21.88 / kg)

200 g of apricots from Salli
€3.79
(€18.95 / kg)

400 g corn flour from Salli
€1.39
(€3.48 / kg)

Showing 1 - 60 of 169