Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 661 - 720 / 4196

Tuotteet 661 - 720 / 4196

Järjestä:

Järjestä:

Kotoilu Luna pyöreä kylpyhuonematto
4,99 €
-58%
Norm. 11,90 €
Libresse Pure Sensitive Ultra Norm 12 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,15 / kpl)

LV biohajoava nestesaippua 1,2 l täyttöpussi
5,56 €
-20%
Norm. 6,95 €(4,63 / l)

Red Bull Lime Green Edition Curuba 24x250ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Luna Sand PV2002 KL33 2,233m2 vinyylilankku
37,74 €
-26%
Norm. 51,13 €(16,90 / MTK)

Tarmo polttopuun halkaisuruuvi
4,90 €
-51%
Norm. 9,90 €

Halti Oxygen 30 L Evo makuupussi
89,53 €
-30%
Norm. 127,90 €

Carnilove Dog Paté Quail with Yellow Carrot 300 g märkäruoka
1,55 €
-50%
Norm. 3,10 €(5,17 / kg)

Hape Leikkikeittiö äänillä ja valoilla
49,90 €
-29%
Norm. 69,90 €

Aina Muksu Pilke pussilakanasetti
9,95 € - 12,45 €
-50%

Only Play Onpjana-2 naisten trikoot
15,90 €
-60%
Norm. 39,99 €

4Living 40 cm kukkatuki 1-jalkainen
1,00 €
-20%
Norm. 1,25 €


Rento Minttu 100 ml jalkavoide
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(36,70 / l)

Rento Kenno tummanvihreä 70x145 cm lannepyyhe
13,35 €
-20%
Norm. 16,69 €

Lumene Valo 50 ml heleyttävä&kosteuttava kasvosuihke
5,39 €
-40%
Norm. 8,99 €(107,80 / l)

Visbella 300 ml auton suoja-aine
3,90 €
-61%
Norm. 9,90 €

OBH Nordica Season Pro tyhjiöpakkauslaite
109,00 €
-22%
Norm. 139,00 €

Rosa LD 30 l 20 kpl/rll musta roskakassi
1,00 €
-35%
Norm. 1,55 €

Rento Terva alumiini saunakauha
13,59 €
-20%
Norm. 16,99 €

Pedigree Dentastix Medium 4x180g 28kpl koiran purupala
7,40 €
-26%
Norm. 9,99 €(10,28 / kg)

Libresse Ultra Goodnight Wing 10 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,18 / kpl)

Tena Men Active Fit Level 2 10 kpl inkontinenssisuoja
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(0,41 / kpl)

Golden Star 590 g jauhelihamauste
3,99 €
-26%
Norm. 5,39 €(6,76 / kg)

Abena Classic sininen 30 kpl nitriilikäsine
2,36 €
-20%
Norm. 2,95 €(0,08 / kpl)

Sylvanian Families 5567 Aloitustalopakkaus
19,99 €
-43%
Norm. 34,90 €

LATZ 44 x 80 g Tasty Shreds Farm Selection
11,90 €
-21%
Norm. 14,99 €(3,38 / kg)

Silvergear Arcade Joystick retrokonsoli, 118 peliä
19,99 €
-33%
Norm. 29,99 €

Mattias Kristiansson: Piparkakkumaa
4,90 €
-74%
Norm. 18,90 €

Ducar DM46S itsevetävä ruohonleikkuri
129,00 €
-50%
Norm. 259,00 €

Ti-Ti Nalle - Suuri satukirja
4,90 €
-79%
Norm. 22,90 €

elmex Anti-Caries Professional 75ml hammastahna
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(53,20 / l)

Skyteam ST 50-8" TuningR 8" E5+mattateräs mopo
1 632,00 €
-20%
Norm. 2 040,00 €

LV Men Teho 50 ml antiperspirantti roll-on
2,48 €
-20%
Norm. 3,10 €(49,60 / l)

Halti Snabb 2 Stepin naisten vapaa-ajan kengät
44,90 €
-36%
Norm. 69,90 €

Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso 16kaps/112g kahvikapseli
4,79 €
-20%
Norm. 5,99 €(42,77 / kg)

Terveyskaista NivelTeho 120+60 kaps. ravintolisä
22,90 €
-15%
Norm. 26,99 €(0,13 / kpl)

Icepeak Brenham naisten softshell-takki
49,90 €
-38%
Norm. 79,90 €

Red Bull Sea Blue Juneberry 24x250ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Moment 230 V 400/800 kg sähkövinssi
149,00 €
-21%
Norm. 189,00 €

RYOBI R18CK3G-242G 18V ONE+ akkukonesarja
199,00 €
-43%
Norm. 349,00 €

RCMN miesten takki
69,90 € - 119,00 €
-41%

Lumene Klassikko 50 ml rauhoittava ja kosteuttava kasvovoide
4,37 €
-40%
Norm. 7,29 €(87,40 / l)

Biolan 5,5l kompostiheräte
12,20 €
-20%
Norm. 15,25 €(2,22 / l)

Atom XPG LED 5W 300lm ladattava hakuvalo
9,90 €
-62%
Norm. 25,90 €


Merja Jalo: Lentävä nuoli - Hiljennä Lester
4,90 €
-73%
Norm. 17,90 €


Vallila Väre verho
25,99 €
-57%
Norm. 59,90 €


L300 Cleansing Milk with Prebiotic 200 ml puhdistusmaito
4,89 €
-30%
Norm. 6,99 €(24,45 / l)

Harry Potter - Taikuuden paljastavat aavepokat
4,90 €
-73%
Norm. 17,90 €

Herbina Deep Cleansing 250 ml shampoo
3,00 €
-20%
Norm. 3,75 €(12,00 / l)

Heti Yleispesu Joutsen 5 l yleispesuaine
25,52 €
-20%
Norm. 31,90 €(5,10 / l)

JBL Tune 780NC langattomat vastamelukuulokkeet
74,90 €
-42%
Norm. 129,00 €

Golden Star 370 g mustapippuri rouhe
7,95 €
-22%
Norm. 10,15 €(21,49 / kg)


Airam Taimi solar 5 kpl tikkuvalaisin
7,48 €
-50%
Norm. 14,95 €


Ida Warg Beauty Scalp Balance 250ml shampoo
11,06 €
-30%
Norm. 15,80 €(44,24 / l)

Tuotteet 661 - 720 / 4196

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!