Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 601 - 660 / 4191

Tuotteet 601 - 660 / 4191

Järjestä:

Järjestä:

Visiray Beanie oranssi ladattava LED-pipo
4,99 €
-50%
Norm. 9,99 €
Trapped Lento 927 pakohuonepeli
2,50 €
-75%
Norm. 9,99 €

Cyclette Rocky 20" 1v polkupyörä -25
149,25 €
-25%
Norm. 199,00 €

Hape temppuparkkihalli
49,90 €
-29%
Norm. 69,90 €

Airam Onoo solar kynttilä
3,75 €
-50%
Norm. 7,50 €


Ryhmä Hau lasten collegehousut
9,90 €
-48%
Norm. 18,90 €

Vallila Yövuoro pimentävä verho
25,99 € - 72,90 €
-63%

Ryhmä Hau lasten collegehousut
9,90 €
-48%
Norm. 18,90 €

Icepeak Addie naisten talviparkatakki
129,90 €
-24%
Norm. 169,90 €

Whisler Hosik miesten nilkkurit
44,90 €
-36%
Norm. 69,90 €

GreenGo Auto merinovillasukat 2-pack
10,90 €
-39%
Norm. 17,90 €

Portwest FW05 S3 talviturvamaiharit
34,99 €
-30%
Norm. 49,99 €


Anar Kitka miesten kullankeltainen merinovillaneule
39,00 €
-51%
Norm. 79,00 €

Koulupäivä - Kuuntele ja opi!
4,90 €
-51%
Norm. 9,99 €

Red Bull Cherry Edition 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-27%
Norm. 39,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Cars lasten trikoopaita
6,90 €
-47%
Norm. 12,90 €

Fazer Vihreitä Kuulia 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Wuffe Sydän ruokakulho
2,79 € - 4,89 €
-30%

LV 100 ml käsidesinfiointigeeli EN 14476 Noro
2,07 €
-20%
Norm. 2,59 €(20,70 / l)

Red Bull Zero 24x250ml energiajuoma
29,99 €
-27%
Norm. 39,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)


Timco Tx25 5x90 RST terassiruuvi 100 kpl
5,45 €
-50%
Norm. 10,90 €

Savage Gear Cosmo Hoodie Black Ink
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €


Timco 70 x 39 x 90 cm hitsauskärry
39,99 €
-42%
Norm. 69,00 €

EHWA 230x3x22mm Easycut timanttilaikka
14,90 €
-75%
Norm. 59,90 €



Honor X5c Plus 128GB älypuhelin
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €

Visbella 300 ml auton suoja-aine
3,90 €
-61%
Norm. 9,90 €

Tarmo 150 mm Muototulkki
2,90 €
-58%
Norm. 6,90 €

Nitecore HC60 UHE otsalamppu
49,90 €
-37%
Norm. 79,00 €

Bluey puuhapakkaus
4,90 €
-45%
Norm. 8,99 €

Rehti Possu 10 kg koiranruoka
24,72 €
-20%
Norm. 30,90 €(2,47 / kg)

Fazer Pätkis 320 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Huhupuheita 2.0 lautapeli
19,99 €
-39%
Norm. 32,90 €

X-Shot S1 Pixel Sword lelumiekka
5,90 €
-46%
Norm. 10,99 €

Tefal Daily Cook 24cm teräspaistokasari
27,99 €
-33%
Norm. 41,90 €

Ti-Ti Nalle - Suuri satukirja
4,90 €
-79%
Norm. 22,90 €

STIHL FS240 - 460 raivaussahan huoltosarja 41
15,19 €
-20%
Norm. 18,99 €

Merja Jalo: Lentävä nuoli - Hiljennä Lester
4,90 €
-73%
Norm. 17,90 €


Lego Ninjago - Hirviöiden maa
9,90 €
-59%
Norm. 23,90 €

Eskaro RK peltikattomaali
10,95 € - 79,50 €
-50%
(12,17 / l)

BrightSolar DC12-160Ah huoltovapaa AGM akku
230,30 €
-30%
Norm. 329,00 €

Gardena Combisystem aloitussarja
20,00 €
-75%
Norm. 79,90 €


Tena Men Active Fit Pants L/XL 8 kpl inkontinenssihousu
9,31 €
-15%
Norm. 10,95 €(1,16 / kpl)

Peliko Smart 10 Kysymykset 7 lisäkysymykset
8,90 €
-26%
Norm. 11,99 €


Vitamar 1000 Omega-3 100 kaps. ravintolisä
15,90 €
-20%
Norm. 19,90 €(0,16 / kpl)




STIHL MS 162 moottorisaha
149,00 €
-12%
Norm. 169,00 €

Abena Pants XL1 Premium 16 kpl inkontinenssihousut
14,00 €
-20%
Norm. 17,50 €(0,88 / kpl)

OBH Nordica Heritage kahvinkeitin
39,90 €
-60%
Norm. 99,00 €

Sencor SMW1918WH mikroaaltouuni
59,00 €
-16%
Norm. 69,90 €

Tuotteet 601 - 660 / 4191

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!