Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 541 - 600 / 4191

Tuotteet 541 - 600 / 4191

Järjestä:

Järjestä:

Mammotion LUBA 3 3000 AWD LiDAR & NetRTK robottiruohonleikkuri
2 290,00 €
-15%
Norm. 2 699,00 €
Hankook Winter i*Pike RS2 W429 205/60R16 nastarengas
105,00 €
-11%
Norm. 118,00 €

Singer Simple 3223 harmaa ompelukone
119,00 €
-40%
Norm. 199,00 €

Airam Max 1000 USB-ladattava taskulamppu
12,90 €
-64%
Norm. 35,90 €

Brunberg 25 kpl vaniljasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)

Jdy Jdynew naisten neule
14,90 €
-40%
Norm. 24,99 €


Karl Fazer Maitosuklaa ja Valkosuklaa konvehteja 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Icepeak Brimfield miesten softshell-takki
49,90 €
-38%
Norm. 79,90 €

Aina Muksu Pilke pussilakanasetti
9,95 € - 12,45 €
-50%

Jack&Jones Jjtate puffer-takki
49,90 €
-50%
Norm. 99,99 €

Retki Move 9 l juoksureppu
9,90 €
-60%
Norm. 24,90 €

Viking Marsh Warm naisten kumisaappaat
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €

Name It Mini Nmmolico lasten paita
8,90 €
-48%
Norm. 16,99 €


Icepeak Kobryn tyttöjen softshell takki
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

Red Bull Lime Green Edition Curuba 24x250ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Kari Traa Kari naisten fleece-takki
29,90 € - 44,90 €
-33%

Pipsa Possu lasten collegepaita
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Squishmallows lasten trikoopaita
6,90 €
-47%
Norm. 12,90 €

Pipsa Possu lasten collegepaita
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Kotoilu Harmonia 40 x 50 cm canvastaulu kehyksellä
11,83 €
-30%
Norm. 16,90 €

H&S kenkäteline
4,99 €
-41%
Norm. 8,39 €

Harry Potter - Taikuuden paljastavat aavepokat
4,90 €
-73%
Norm. 17,90 €

BrightSolar aurinkopaneeli
53,94 € - 89,40 €
-40%


Ducar DM46S itsevetävä ruohonleikkuri
129,00 €
-50%
Norm. 259,00 €

Red Bull Blue Edition 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Whistler Froze naisten kevyttoppatakki
49,90 €
-38%
Norm. 79,90 €

Wau! Sensitive Color 1,5 l pyykinpesuneste
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(1,66 / l)

Arctic Caravan 250 harmaa aurinkokatos
26,97 €
-70%
Norm. 89,90 €

Makita XGT HP002GD201 40V 2x2,5Ah iskevä akkuporakone
299,00 €
-46%
Norm. 549,00 €

Karl Fazer Crème Brûlée suklaakonvehti 250g
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €

Abigaill Wheatly: Eläinkirja - Leiki Ja Opi
4,90 €
-67%
Norm. 14,99 €

Lumio Lights 10 m RGBW LED-nauha
14,99 €
-50%
Norm. 29,90 €

Lowa Renegade GTX Mid miesten vaelluskengät
69,90 €
-46%
Norm. 129,90 €

Abena Abri-Soft Superdry 60 kpl 60x60 cm vuodesuoja
19,92 €
-20%
Norm. 24,90 €(0,33 / kpl)

Abena 12 kpl puuvillakäsine
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €

Vallila Promenadi pussilakanasetti
24,99 €
-53%
Norm. 52,90 €

Hape Leikkikeittiö äänillä ja valoilla
49,90 €
-29%
Norm. 69,90 €

Lumio Lights 2x24 W LED-putkivalaisin
19,95 €
-39%
Norm. 32,90 €

Golden Star 700 g sitruunahappo
4,99 €
-36%
Norm. 7,75 €(7,13 / kg)

Tena Pants Plus Large 8 kpl inkontinenssihousu
7,31 €
-15%
Norm. 8,60 €(0,91 / kpl)

Snowtex lasten toppahaalari
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

Frozen puuhasalkku
4,90 €
-45%
Norm. 8,99 €

Makita XGT ML006G 40V akkutyövalaisin runko
29,90 €
-54%
Norm. 64,90 €

Jeremias Eco musta saunan piippupaketti
245,00 €
-8%
Norm. 265,00 €

JBL Partybox Stage 320 kannettava party-kaiutin
349,00 €
-42%
Norm. 599,00 €

LATZ 44 x 80 g Tasty Shreds Farm Selection
11,90 €
-21%
Norm. 14,99 €(3,38 / kg)

Red Bull Sea Blue Juneberry 24x250ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Leatherman Skeletool CX monitoimityökalu
79,90 €
-38%
Norm. 129,00 €

Icepeak Brenham naisten softshell-takki
49,90 €
-38%
Norm. 79,90 €

Fynch-Hatton miesten neulepaita
44,90 € - 69,90 €
-36%

Codenames lautapeli
9,90 €
-55%
Norm. 21,90 €

Magnesia 375 140 tabl. ravintolisä
5,60 €
-19%
Norm. 6,90 €(0,04 / kpl)

Airam Classic tuuletinvalaisin
74,50 €
-50%
Norm. 149,00 €

Zodiac Basic Pro metsästysradiopuhelin
139,90 €
-22%
Norm. 179,00 €


Minecraft lasten collegehousut
9,90 €
-48%
Norm. 18,90 €

UOMA Terva 500 ml löylytuoksu
1,50 €
-50%
Norm. 2,99 €(3,00 / l)

Tuotteet 541 - 600 / 4191

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!