Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3841 - 3900 / 4188

Tuotteet 3841 - 3900 / 4188

Järjestä:

Järjestä:

Timco Dual 18V kahden akun akkulaturi
19,99 €
-31%
Norm. 29,00 €



Aneta Lighting Bell 35cm riippuvalaisin
81,27 €
-57%
Norm. 189,00 €



Rento Metsämänty 150 ml saunahunaja
7,16 €
-20%
Norm. 8,95 €(47,73 / l)


Saga 24 kpl leivinpaperiarkki
1,00 €
-37%
Norm. 1,59 €


Nedis KAHB600BK 100W Sauvasekoitin
29,90 €
-30%
Norm. 42,90 €

Soletek ST04 monikanavainen sääasema
39,90 €
-43%
Norm. 69,90 €


Abena Fix Pants Cotton L 3kpl hygieniahousut
16,96 €
-20%
Norm. 21,20 €(5,65 / kpl)


Soletek ST04 / ST05 sääaseman anturi
5,99 €
-40%
Norm. 9,99 €


Nivea Men Sensitive 5in1 250 ml suihkugeeli
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)


Timco Dual 2x18 V lehtipuhallin runko
69,00 €
-42%
Norm. 119,00 €


Herbina Revitalizing Aloe Vera 50 ml roll-on
2,63 €
-20%
Norm. 3,29 €(52,60 / l)


Casio GM-5600YM-8ER miesten rannekello
239,25 €
-25%
Norm. 319,00 €

Bertil`s Hemoglobiini 60 tabl. ravintolisä
7,49 €
-16%
Norm. 8,90 €(0,12 / kpl)

Robert Brantberg: Mannerheim - 1867-1951  
9,90 €
-65%
Norm. 27,90 €

Reimo Campalto 150x150x210cm suihkuteltta
22,79 €
-70%
Norm. 75,95 €


Le-On Edge 20 000 mAh varavirtalähde
12,99 €
-32%
Norm. 18,99 €

Halti Unicove +8 M makuupussi
55,93 €
-30%
Norm. 79,90 €

Streetwize antrasiitti/harmaa 2,5 x 6m telttamatto
23,37 €
-70%
Norm. 77,90 €



Rehti Possu 2 kg koiranruoka
6,56 €
-20%
Norm. 8,20 €(3,28 / kg)

David Beckham Instinct 30 ml EdT miesten tuoksu
9,99 €
-60%
Norm. 24,90 €(333,00 / l)

Kotoilu 62 l kannellinen peltitynnyri
20,93 €
-30%
Norm. 29,90 €

STIHL MS261,362(2014-17) huoltosarja 11
17,52 €
-20%
Norm. 21,90 €

Halti Oxygen 30 M Evo makuupussi
83,30 €
-30%
Norm. 119,00 €

Aarikka Retkeilijä koriste
19,12 €
-20%
Norm. 23,90 €


Textil Gepard 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Textil Leksaker rand 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Sako 9,3X62 161D 15G 20kpl patruuna
34,90 €
-19%
Norm. 42,90 €

L300 Hyaluronic Age Renewal 30ml kasvoseerumi
10,47 €
-30%
Norm. 14,95 €(349,00 / l)

Caterpillar Founder miesten nilkkurit
89,90 €
-40%
Norm. 150,00 €


Crossbow miesten alushousut
9,90 €
-45%
Norm. 17,90 €

Caterpillar Founder miesten nilkkurit
89,90 €
-40%
Norm. 150,00 €

Sako 6,5X55 657H 7,8G 20kpl patruuna
29,90 €
-14%
Norm. 34,90 €

Sako 308 Win 120A 8G 20kpl patruuna
25,90 €
-13%
Norm. 29,90 €

Whistler Nocara Q-lock WP lasten talvikengät
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €

Haglöfs Kyligt miesten softshell housut
99,90 €
-29%
Norm. 139,90 €

Haglöfs Kyligt naisten softshell housut
99,90 €
-29%
Norm. 139,90 €

Jojo Moyes: Riikinkukon paratiisi  
9,90 €
-63%
Norm. 26,90 €

AmandaB naisten tikattu kassi
9,90 €
-67%
Norm. 29,90 €

Gill naisten collegehousut
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Aneta Lighting Fransa riippuvalaisin
22,61 €
-81%
Norm. 119,00 €

Ajax Lemon 1 l yleispuhdistusaine
2,89 €
(2,89 / l)

Tuotteet 3841 - 3900 / 4188

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!