Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3541 - 3600 / 4182

Tuotteet 3541 - 3600 / 4182

Järjestä:

Järjestä:

Seppo Tanhua: Suuri astrologiakirja 2  
9,90 €
-65%
Norm. 27,90 €





Gianluigi Bonelli: Tex Willer - Tulen poika
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Citizen Eco-Drive AW1900-50A rannekello
269,25 €
-25%
Norm. 359,00 €

Retki Hohto 20 l reppu
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Tex Willer Kirjasto 27: Mohikaanien jäljillä
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Greys Kite Dh 13Ft 8/9Line 4Pc perhovapa
220,93 €
-35%
Norm. 339,90 €

Lay-Z-Spa Hydrogenic klorinaattori
59,00 €
-34%
Norm. 89,90 €

Heti 500 ml lasinpesu
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

H2O Pikakloorirae 1 Kg
8,99 €
-40%
Norm. 14,99 €



Tena ProSkin Barrier Cream 150 ml suojavoide
5,40 €
-15%
Norm. 6,35 €(36,00 / l)

Marimekko Pastelli 20 kpl koristeliina
2,64 €
-15%
Norm. 3,10 €

BrightSolar Line 45 cm harmaa pylväsvalaisin
15,54 €
-40%
Norm. 25,90 €

GastroMax Bio pellava 29 cm paistinlasta
6,97 €
-30%
Norm. 9,95 €



Nivea Rose & Almond Oil Soft Care 250ml suihkusaippua
2,30 €
-20%
Norm. 2,88 €(9,20 / l)

Aarikka Puutarhuri metsätonttu
26,32 €
-20%
Norm. 32,90 €


Nivea Men Derma Control Defend 150ml antiperspirantti deo spray
3,96 €
-20%
Norm. 4,95 €(26,40 / l)

Koti 23cm korkea tarjoilukulho
19,47 €
-15%
Norm. 22,90 €

LV normaaleille hiuksille 200 ml hoitoaine
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(13,00 / l)



Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 30kaps/349,5g kahvikapseli
7,99 €
-20%
Norm. 9,99 €(22,89 / kg)

Tex Willer kirjasto 35: Merirosvon aarre
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


LV hilselevälle hiuspohjalle 250 ml shampoo
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(10,40 / l)



Honor Pad X8b 4/128GB 11" 4G tabletti
199,00 €
-33%
Norm. 299,00 €

Rexona 48h Men Cobalt Dry 50 ml roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)

TRESemmé Volume 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Winston 12 V 90 Ah LiFePO4 akku
419,30 €
-30%
Norm. 599,00 €


JBL Quantum 810 langattomat pelikuulokkeet
99,00 €
-45%
Norm. 179,00 €

4Living Moon peilikoukku
2,99 €
-35%
Norm. 4,59 €


Rexona 48h Shower Fresh 50 ml Antiperspirant Deo Roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)


LV Active Sport 50 ml roll-on 48h antiperspirantti
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(47,80 / l)

Koti 30cm tarjoilukulho
22,87 €
-15%
Norm. 26,90 €


Rexona Advanced Protection Invisible Aqua 150 ml spray
2,50 €
-53%
Norm. 5,29 €(16,67 / l)

Penn Vantage Xt Lc 7000 Front Drag 10Bb 4.8:1 avokela
136,44 €
-35%
Norm. 209,90 €

Kotoilu 35 l kannellinen peltitynnyri
13,29 €
-30%
Norm. 18,99 €

Targus Terra EcoSmart 16” tietokonereppu
39,90 €
-43%
Norm. 69,90 €

Vado Filters Vallox 100/120 suodatinsarja
11,19 €
-20%
Norm. 13,99 €


BrightSolar Shine 110 hopea pylväsvalaisin
29,94 €
-40%
Norm. 49,90 €



Fazer Dumle Smooth Caramel 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Broil King Crown 310 R kaasugrilli
299,00 €
-50%
Norm. 599,00 €

Tuotteet 3541 - 3600 / 4182

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!