Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3481 - 3540 / 4182

Tuotteet 3481 - 3540 / 4182

Järjestä:

Järjestä:

Lay-Z-Spa Hydrogenic klorinaattori
59,00 €
-34%
Norm. 89,90 €



Tena ProSkin Barrier Cream 150 ml suojavoide
5,40 €
-15%
Norm. 6,35 €(36,00 / l)

Mitchell Mx3 Pro 2500 Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €


Citizen Eco-Drive AW1900-50L rannekello
269,25 €
-25%
Norm. 359,00 €


Severin WL0683 5-in-1 multistyler
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €

Herra Hakkarainen Aakkoset I lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Aarikka Puutarhuri metsätonttu
26,32 €
-20%
Norm. 32,90 €


NivelActive ravintolisä
13,99 € - 23,35 €
-24%
(0,12 / kpl)

Koti 23cm korkea tarjoilukulho
19,47 €
-15%
Norm. 22,90 €



Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 30kaps/349,5g kahvikapseli
7,99 €
-20%
Norm. 9,99 €(22,89 / kg)

Blistex Medilip 4,25g huulivoide
1,56 €
-20%
Norm. 1,95 €(390,00 / kg)

Muumi - Mörkö 40 cm pehmo
21,90 €
-41%
Norm. 36,90 €



Casio GM-2100YM-8AER miesten rannekello
246,75 €
-25%
Norm. 329,00 €


Härmän Taonta vesakkoraivain
39,15 €
-20%
Norm. 48,95 €

Terveyskaista NivelTeho 120 ml nivelvoide
11,70 €
-31%
Norm. 16,90 €(97,50 / l)

KM 13,5x12,5 cm kukkaruukkulajitelma
3,21 €
-30%
Norm. 4,59 €

Tefal Ingenio Ice Force 20 cm leipäveitsi
15,70 €
-50%
Norm. 31,40 €

Honor Pad X8b 4/128GB 11" 4G tabletti
199,00 €
-33%
Norm. 299,00 €

Koti 1l kannu
8,58 €
-15%
Norm. 10,10 €


JBL Quantum 810 langattomat pelikuulokkeet
99,00 €
-45%
Norm. 179,00 €

4Living Moon peilikoukku
2,99 €
-35%
Norm. 4,59 €


Rexona 48h Shower Fresh 50 ml Antiperspirant Deo Roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)



Berkley Urbn Hip Pack Camo 27X18X10Cm viehelaukku
19,44 €
-35%
Norm. 29,90 €

Prologic Blackfire Twin Skin Carp Cup
12,93 €
-35%
Norm. 19,90 €

Tex Willer kirjasto 46: Fort Apache
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Green Land 78 l 2-renkainen kipillinen kottikärry
48,93 €
-30%
Norm. 69,90 €



Fazer Dumle Smooth Caramel 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)


Tex Willer kirjasto 35: Merirosvon aarre
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Sun Classic 105 kpl konetiskitabletti
9,50 €
-5%
Norm. 9,99 €(0,09 / kpl)




Tex Willer Kirjasto 57: Yaman ansa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Sena SMH5-FM-10 kypäräpuhelinjärjestelmä
89,00 €
-25%
Norm. 119,00 €


GastroMax pehmeän juuston höylä
3,36 €
-30%
Norm. 4,80 €

Herra Hakkarainen Aakkoset D lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Nivea Dry Comfort 50 ml antiperspirantti deo stick
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(68,00 / l)

Rehti Kana 10 kg koiranruoka
24,72 €
-20%
Norm. 30,90 €(2,47 / kg)

HartSport Urheilujuomajauhe Appelsiini 54g
1,00 €
-41%
Norm. 1,69 €

Tex Willer Kirjasto 64: Toivon karavaani
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Tuotteet 3481 - 3540 / 4182

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!