Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3421 - 3480 / 4203

Tuotteet 3421 - 3480 / 4203

Järjestä:

Järjestä:

elmex Sensitive Gentle Care 400ml suuvesi
5,06 €
-15%
Norm. 5,95 €(12,65 / l)


GastroMax Bio pellava siivilä
5,11 €
-30%
Norm. 7,30 €

Libresse Ultra Night Extra Wing 9 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,20 / kpl)

Nivea Pearl & Beauty 50 ml antiperspirantti deo stick
2,56 €
-20%
Norm. 3,20 €(51,20 / l)

Nivea Men Boost 250 ml suihkugeeli
1,75 €
-20%
Norm. 2,19 €(7,00 / l)

BrightSolar MPPT 60 A 12 V  lataussäädin
89,50 €
-50%
Norm. 179,00 €



Abena 200 ml ihoöljy
4,48 €
-20%
Norm. 5,60 €(22,40 / l)

Abena Puri-Line Multi-purpose 1l yleispuhdistusaine
3,64 €
-20%
Norm. 4,55 €(3,64 / l)

Abena 150 ml hajusteeton hoitovoide
7,40 €
-20%
Norm. 9,25 €(49,33 / l)

Rexona Orchid Fresh 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)



Herra Hakkarainen Aakkoset M lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €


L300 Pro-Retinol Firming 15 ml silmänympärysvoide
13,29 €
-30%
Norm. 18,99 €(886,00 / l)

Alecto ADB30WT langaton ovikello
19,90 €
-33%
Norm. 29,90 €

DunWore 2000 W varaava keraaminen lämmitin
179,00 €
-25%
Norm. 239,00 €

Ida Warg Beauty Vanilla Fudge 150ml kuivashampoo
7,46 €
-30%
Norm. 10,65 €(49,73 / l)

Tarmo Solar Jar lyhtyvalaisin
2,95 €
-50%
Norm. 5,90 €

Madcat Laundry Bag 80X40X40Cm 128L kalastuslaukku
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Greys Tail Breathable Stockingfoot Grey kahluuhousut
90,94 €
-35%
Norm. 139,90 €

Penn Vantage Lc 7000 Front Drag 8Bb 4.8:1 avokela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

GastroMax piirakkalapio 27,5 cm
2,31 €
-30%
Norm. 3,30 €

Casio WS-1500H-3BVEF  miesten rannekello
59,25 €
-25%
Norm. 79,00 €

Austter TGS1500 telavetoinen oksasilppuri / dumpperi
2 791,20 €
-20%
Norm. 3 489,00 €

Beauty of Joseon Dynasty 50ml kasvovoide
16,99 €
-28%
Norm. 23,70 €(339,80 / l)

Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 34g hydrogeelinaamio
3,99 €
-32%
Norm. 5,90 €(117,35 / kg)


Aneta Lighting Cosmos kohdevalaisin
89,64 €
-64%
Norm. 249,00 €

Vado Filters Vallox 75/95 suodatinsarja
11,19 €
-20%
Norm. 13,99 €




Vikan jäykkä verhoiluharja
5,24 €
-25%
Norm. 6,99 €

Savage Gear Carseat Rod Rack 3 Rods vapalaukku
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

PULS 500g vadelma-valkosuklaa Proteiinipannukakkujauhe
7,95 €
-38%
Norm. 12,90 €(15,90 / kg)

Penn Vantage Lc 8000 Front Drag 8Bb 4.3:1 avokela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €


GastroMax purkinavaaja
2,52 €
-30%
Norm. 3,60 €

L'Oréal Paris Telescopic Extensionist Black 9,9ml ripsiväri
13,90 €
-30%
Norm. 19,90 €(1 / l)

Aneta Lighting Fussili lattiavalaisin
54,18 €
-45%
Norm. 98,50 €

Rexona Shower Fresh 150 ml antiperspirantti spray
2,50 €
-36%
Norm. 3,89 €(16,67 / l)

Penn Authority 2500Hs Front Drag 13Bb 7.0:1 avokela
220,93 €
-35%
Norm. 339,90 €


Broil King Crown 310 R kaasugrilli
299,00 €
-50%
Norm. 599,00 €


Nora Roberts: Kirottu kartano pokkari
4,90 €
-62%
Norm. 12,99 €


TRESemmé Lamellar Shine 685 ml hoitoaine
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)


Casio A1000A-7EF rannekello
134,25 €
-25%
Norm. 179,00 €

Timco Tx20 4,2x55 ruskea terassiruuvi 200 kpl
3,45 €
-50%
Norm. 6,90 €

L.O.L. Surprise! A5 kierremuistikirja
3,90 €
-35%
Norm. 5,99 €

Palmako Felix 1,9 m2 leikkimökki
469,00 €
-8%
Norm. 509,00 €

LV 200 ml muotovaahto
4,23 €
-20%
Norm. 5,29 €(21,15 / l)

Casio Digital AE-1500WH-1AVEF miesten rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €

Tuotteet 3421 - 3480 / 4203

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!