Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3361 - 3420 / 4203

Tuotteet 3361 - 3420 / 4203

Järjestä:

Järjestä:

Tatiana Elf: Huijari
9,90 €
-60%
Norm. 24,90 €

Targus Terra EcoSmart 16” tietokonereppu
39,90 €
-43%
Norm. 69,90 €

Casio GMA-P2100-7AER G-Shock naisten rannekello
111,75 €
-25%
Norm. 149,00 €

Jrc Defender Ii Large Carryall kalastuslaukku
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €

Casio GBD-800UC-3ER miesten rannekello
126,75 €
-25%
Norm. 169,00 €

Greys Wing Trout Spey 11.4Ft 5Line 4Pc perhovapa
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €

Abena 500 ml hajustettu käsisaippua
2,32 €
-20%
Norm. 2,90 €(4,64 / l)

Rexona Men Sport 2-in-1 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

Fazer Dumle Crunchy Salted Caramel 55 g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(18,00 / kg)

Abena Pants M1 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
12,24 €
-20%
Norm. 15,30 €(0,82 / kpl)

Timco Soft Close 2,6m teleskooppitikas
79,00 €
-21%
Norm. 99,90 €




Casio GD-010-1ER G-Shock miesten rannekello
119,25 €
-25%
Norm. 159,00 €

Rexona Men Invisible B&W 50 ml Antiperspirant Deo Roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)


Green Land 2,5 m² puutarhavaja harjakatolla
249,00 €
-24%
Norm. 329,00 €

Tex Willer - 13. Muumio
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Nivea Pearl & Beauty 150 ml antiperspirantti deo spray
2,92 €
-20%
Norm. 3,65 €(19,47 / l)



Tarmo Kasvituki bambukaari 120 cm 3 kpl
6,65 €
-30%
Norm. 9,50 €

Textil Blomsterpeace 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €


TRESemmé Biotin Repair 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Rento Kenno tummanvihreä saunatyyny
10,15 €
-20%
Norm. 12,69 €


Heti Jälkidesi 5 l pintojen desinfiointiaine
24,72 €
-20%
Norm. 30,90 €(4,94 / l)

Streetwize antrasiitti/harmaa 2,5 x 4m telttamatto
11,97 €
-70%
Norm. 39,90 €

Peter Frankopan: Maan ja taivaan välissä
14,90 €
-40%
Norm. 24,90 €

Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Aha + Bha 150ml kasvovesi
13,99 €
-30%
Norm. 19,90 €(93,27 / l)

Casio GMD-S5600-1ER G-Shock miesten rannekello
111,75 €
-25%
Norm. 149,00 €


C-jauhe 90 g marsuille
4,90 €
-18%
Norm. 5,99 €(54,44 / kg)

Rento Eukalyptus 400 ml löylytuoksu
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(8,40 / l)

Rento suihkusaippua&saunahunaja lahjapakkaus
15,12 €
-20%
Norm. 18,90 €


Haibike Alltrail 4 29/27,5" Full sähkömaastopyörä 2026
2 969,10 €
-10%
Norm. 3 299,00 €

Savora 5 l juoma-annostelija
29,90 €
-41%
Norm. 50,70 €

GastroMax mandoliini
8,89 €
-30%
Norm. 12,70 €

BrightSolar Line hopea seinävalaisin
11,99 €
-40%
Norm. 19,99 €

Broil King Crown 310 R kaasugrilli
299,00 €
-50%
Norm. 599,00 €


Rexona 48h Men Cobalt Dry 50 ml roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)


Heti 750 ml yleispesuspray
7,32 €
-20%
Norm. 9,15 €(9,76 / l)


Heed Caravan 2P pyöräteline aisan päälle
38,70 €
-70%
Norm. 129,00 €

Aneta Lighting Livorno IP44 3-os. kohdevalaisin
29,80 €
-80%
Norm. 149,00 €




Lumio Lights kuorsaava nalle yövalo
19,90 €
-33%
Norm. 29,90 €


Ida Warg Beauty Hydrating 200ml suihkuvaahto
7,11 €
-30%
Norm. 10,15 €(35,55 / l)

Nivea Men Dry Impact 50ml antiperspirantti deo stick
2,83 €
-20%
Norm. 3,54 €(56,60 / l)

Madcat White Spin 2.70M 50-175G 2Sec Spin avokelavapa
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

Tuotteet 3361 - 3420 / 4203

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!