Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3301 - 3360 / 4182

Tuotteet 3301 - 3360 / 4182

Järjestä:

Järjestä:

Ida Warg Beauty 150ml jätettävä hoitoainesuihke
8,54 €
-30%
Norm. 12,20 €(56,93 / l)


Heed Caravan 2P pyöräteline aisan päälle
38,70 €
-70%
Norm. 129,00 €

Berkley Kayak Net haavi
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Sako 30-06 120A 8G 20kpl patruuna
25,90 €
-13%
Norm. 29,90 €



Mitchell Mx3 Pro 2000 Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Lumio Lights kuorsaava nalle yövalo
19,90 €
-33%
Norm. 29,90 €



Madcat White Spin 2.70M 50-175G 2Sec Spin avokelavapa
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

Eskaro Wood Primer ulkopohjamaali
18,95 €
-50%
Norm. 37,90 €(7,02 / l)

Aera SQ4 2000 W 60 V 100 Ah sähkömopoauto
4 990,00 €
-32%
Norm. 7 290,00 €

Heti 500 ml lasinpesu
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

Casio GA-100TU-1A3ER G-Shock miesten rannekello
126,75 €
-25%
Norm. 169,00 €


Abena Wing L1 Premium 15 kpl vyövaippa
16,56 €
-20%
Norm. 20,70 €(1,10 / kpl)

Eglo ZAPATA 2-osainen kupari kattospottivalaisin
19,90 €
-50%
Norm. 39,90 €

Casio Edifice EFV-160D-7AVEF rannekello
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €

Blistex Agave Rescue 3,7g huulivoide
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(597,50 / kg)

Moment 100 kg 18 V akkukäyttöinen vinssi
129,00 €
-35%
Norm. 199,00 €

Penn Slammer Iv 7500 Front Drag 9Bb 4.7:1 avokela
175,43 €
-35%
Norm. 269,90 €

Severin RG 9690 raclettegrilli
39,00 €
-43%
Norm. 69,00 €


Greys Kite 8Ft 4Line 4Pc perhovapa
110,44 €
-35%
Norm. 169,90 €

Tex Willer kirjasto 48: Tex raivostuu
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €





Fazer Remix Movies 300 g karkkipussi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(8,30 / kg)

Shakespeare Oracle 2 Exp Salmon 12'9 #8 6Pc perhovapa
110,44 €
-35%
Norm. 169,90 €

STIHL MS231/251 huoltosarja 15
18,32 €
-20%
Norm. 22,90 €

TENA lights Sensitive Ultra Normal 16 kpl inkontinenssisuoja
3,82 €
-15%
Norm. 4,49 €(0,24 / kpl)

Vera Vala: Kaksoissotilas  
9,90 €
-66%
Norm. 28,90 €


STIHL MSA 161 T 12" akkuketjusaha runko
329,00 €
-21%
Norm. 419,00 €

Abena Pants XXL1 Premium 20 kpl inkontinenssihousut
31,92 €
-20%
Norm. 39,90 €(1,60 / kpl)

Abu Garcia Revo X 2500 Front Drag 7Bb avokela
77,94 €
-35%
Norm. 119,90 €

Libresse Ultra Normal Wing 14 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,13 / kpl)


Beauty of Joseon Glow Propolis + Niacinamide 30ml kasvoseerumi
12,99 €
-26%
Norm. 17,50 €(433,00 / l)

Nivea Derma Control Defend 50ml antiperspirantti deo stick
3,95 €
-20%
Norm. 4,94 €(79,00 / l)

Libresse Extra Long 38 kpl pikkuhousunsuoja
3,02 €
-15%
Norm. 3,55 €(0,08 / kpl)

Tex Willer kirjasto 16: Kaivoksen salaisuus
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Elina Ja Sofia: Jouluiloa!
9,90 €
-48%
Norm. 18,99 €


TRESemmé Rich Moisture 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)



Sako 6,5 Creedmoor 128H 9,3G 20kpl patruuna
29,90 €
-14%
Norm. 34,90 €

Ruth Kvarnström-Jones: Grand-Hotellin Upeat Naiset
14,90 €
-53%
Norm. 31,90 €

Halti Inari 75 rinkka
199,00 €


TRESemmé Revitalise Colour 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Kotoilu Kissa 30 x 40 cm canvastaulu kehyksellä
9,03 €
-30%
Norm. 12,90 €

Abena 500 ml suihkuöljy
3,80 €
-20%
Norm. 4,75 €(7,60 / l)

Mihail Šiškin: Sota vai rauha
9,90 €
-62%
Norm. 25,90 €

Tuotteet 3301 - 3360 / 4182

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!