Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3241 - 3300 / 4182

Tuotteet 3241 - 3300 / 4182

Järjestä:

Järjestä:

Vado Filters Nibe SAM41 suodatin
12,79 €
-20%
Norm. 15,99 €
H2O 20g Viikkokloori 0,9kg
9,59 €
-40%
Norm. 15,99 €

Jrc Defender Ii X-Large Carryall kalastuslaukku
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €

Maija Kajanto: Sitruunakevät  
9,90 €
-45%
Norm. 17,90 €

Berkley XL vieherasialaukku
32,44 €
-35%
Norm. 49,90 €


STIHL iMOW Kit L Ø 2,3mm 400m Asennussarja
160,30 €
-30%
Norm. 229,00 €

Penn Authority 6500Hs Front Drag 13Bb 6.2:1 avokela
272,93 €
-35%
Norm. 419,90 €

GastroMax Ø 15 cm siivilä
5,04 €
-30%
Norm. 7,20 €


LV 100 ml hiuskiinne
2,36 €
-20%
Norm. 2,95 €(23,60 / l)

GastroMax pastakauha 30 cm
1,95 €
-30%
Norm. 2,79 €

TP-LINK Tapo C220 2K QHD Pan/Tilt AI valvontakamera
29,90 €
-25%
Norm. 39,95 €

Bandago Simulator Cockpit ajotuoli
199,00 €
-33%
Norm. 299,00 €

LV Color 1,6 kg pesujauhetiiviste
5,83 €
-20%
Norm. 7,29 €(3,64 / kg)

Tatiana Elf: Huijari
9,90 €
-60%
Norm. 24,90 €

GastroMax Bio pellava 25x15cm leikkuulauta
4,19 €
-30%
Norm. 5,99 €

Wilfa FDM1B-TC2000 Icy Slush jäähilekone
149,00 €
-40%
Norm. 249,00 €

Broil King Crown 310 R kaasugrilli
299,00 €
-50%
Norm. 599,00 €



Casio GBD-800UC-3ER miesten rannekello
126,75 €
-25%
Norm. 169,00 €

Greys Wing Trout Spey 11.4Ft 5Line 4Pc perhovapa
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €

Greys Kite 9.6Ft 8Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Abena 500 ml hajustettu käsisaippua
2,32 €
-20%
Norm. 2,90 €(4,64 / l)

Rento Bambu saunakauha
10,04 €
-20%
Norm. 12,55 €

GastroMax Bio pellava 28 cm pallovispilä
3,39 €
-30%
Norm. 4,85 €


Ilves 2,7l sokkelimaali
25,00 €
-50%
Norm. 49,99 €(9,26 / l)

Fazer Dumle Crunchy Salted Caramel 55 g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(18,00 / kg)

Casio GW-9500-3ER G-Shock miesten rannekello
389,25 €
-25%
Norm. 519,00 €


Kekkilä Hajusieppo 50 l
7,96 €
-20%
Norm. 9,95 €(0,16 / l)

Casio W-202-1AVEF miesten rannekello
36,75 €
-25%
Norm. 49,00 €

Casio GD-010-1ER G-Shock miesten rannekello
119,25 €
-25%
Norm. 159,00 €

Ida Warg Beauty itseruskettavan levityskinnas
3,12 €
-30%
Norm. 4,45 €(3,12 / kpl)

Green Land 35SE eKompostori
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €

Revamp Progloss Digital suoristusrauta
59,00 €
-16%
Norm. 69,90 €

Nivea Dry Comfort 150 ml antiperspirantti deo spray
2,51 €
-20%
Norm. 3,14 €(16,73 / l)

Jrc Defender Ii Fleece Sleeping Bag Wide makuupussi
64,94 €
-35%
Norm. 99,90 €

Annostelupumppu 1 litran pulloon
12,72 €
-20%
Norm. 15,90 €

Green Land 2,5 m² puutarhavaja harjakatolla
249,00 €
-24%
Norm. 329,00 €

elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care 75ml hammastahna
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(53,20 / l)

Beurer HK70 selkää tukeva lämpötyyny
29,90 €
-57%
Norm. 69,90 €



Tarmo Kasvituki bambukaari 120 cm 3 kpl
6,65 €
-30%
Norm. 9,50 €

Targus Corporate Traveller 15.6" tietokonereppu
79,90 €
-27%
Norm. 109,00 €

JBL Quantum 360P langattomat pelikuulokkeet
59,99 €
-40%
Norm. 99,90 €

STIHL AP 200 36V/187Wh akku
129,00 €
-24%
Norm. 169,00 €

Rento Kenno tummanvihreä saunatyyny
10,15 €
-20%
Norm. 12,69 €

Heti Jälkidesi 5 l pintojen desinfiointiaine
24,72 €
-20%
Norm. 30,90 €(4,94 / l)

Streetwize antrasiitti/harmaa 2,5 x 4m telttamatto
11,97 €
-70%
Norm. 39,90 €

Nivea Men Dry Impact 50 ml antiperspirantti deo roll-on
2,38 €
-20%
Norm. 2,98 €(47,60 / l)

Casio GMD-S5600-1ER G-Shock miesten rannekello
111,75 €
-25%
Norm. 149,00 €

Rento Eukalyptus 400 ml löylytuoksu
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(8,40 / l)



Halti 500 Lite Pump makuualusta
41,30 €
-30%
Norm. 59,00 €

Rento mustikka kosteuttava shampoo
5,91 €
-20%
Norm. 7,39 €

Tuotteet 3241 - 3300 / 4182

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!