Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3181 - 3240 / 4182

Tuotteet 3181 - 3240 / 4182

Järjestä:

Järjestä:

Jrc Defender Social Shelter 12Kg bivak/teltta
188,43 €
-35%
Norm. 289,90 €
Martinex Koti valkoinen vuoka
19,81 €
-15%
Norm. 23,30 €


DunWore 6 m sulanapitokaapeli
37,90 €
-10%
Norm. 41,90 €

LV Big Ball 50 ml antiperspirantti roll-on
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(47,80 / l)

Tolu Aito 1 l yleispuhdistusaine
3,99 €
-13%
Norm. 4,59 €(3,99 / l)


Sania Hedengren: Tunnelmaa kynttilän valossa
4,90 €
-79%
Norm. 23,90 €


Citizen AN8201-57L miesten rannekello
179,25 €
-25%
Norm. 239,00 €


STIHL MS 182/212 huoltosarja 19
15,92 €
-20%
Norm. 19,90 €


Greys Kite 8.6Ft 5Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €


Aneta Lighting Bell pöytävalaisin
57,25 €
-75%
Norm. 229,00 €


Frank Martela: Älä Etsi Onnea​
9,90 €
-65%
Norm. 27,90 €

DunWore MS 12 V 2000 W invertteri
99,50 €
-50%
Norm. 199,00 €


Nedis GSMIC410BK Suoratoisto- ja Pelimikrofoni
49,90 €
-43%
Norm. 88,00 €


Tex Willer 8: Pantterien vartioima maa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Abena 400 ml pesuvaahto
5,59 €
-20%
Norm. 6,99 €(13,98 / l)

Beurer HC150 hiustenkuivain & muotoilija
109,00 €
-27%
Norm. 149,00 €

EcoFurn lämpökäsitelty mänty perhosjakkara
32,50 €
-50%
Norm. 65,00 €

Citizen Eco-Drive AW1240-57L Miesten rannekello
299,25 €
-25%
Norm. 399,00 €

Hansgrohe Focus 100 Bidette pesuallashana
119,00 €
-23%
Norm. 155,00 €



Ryhmä Hau puuhapakkaus
4,90 €
-45%
Norm. 8,99 €





Herbina Refreshing Apple Blossom 100 ml suihkedeodorantti
2,84 €
-20%
Norm. 3,55 €(28,40 / l)

BrightSolar Luster1 harmaa seinävalaisin
10,79 €
-40%
Norm. 17,99 €

Abena hajustettu 75 ml käsivoide
2,64 €
-20%
Norm. 3,30 €(35,20 / l)


Nivea Derma Control Defend 150ml antiperspirantti deo spray
3,63 €
-20%
Norm. 4,54 €(24,20 / l)

Kaisla 435 M saaristolaisvene
1 890,00 €
-24%
Norm. 2 490,00 €

Maybelline Superlock Brow Glue 8 g kulmageeli
9,90 €
-32%
Norm. 14,50 €

GastroMax 28 cm pallovispilä
4,69 €
-30%
Norm. 6,70 €

Rento Kenno beige 50x60 cm pefletti
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €

Casio GA-2100SU-1AER miesten rannekello
134,25 €
-25%
Norm. 179,00 €

Vado Filters Mobair 2030S suodatin
12,23 €
-20%
Norm. 15,29 €

Timco 6,5 hp lumilinko sähköstartilla
499,00 €
-11%
Norm. 559,00 €

Tex Willer 1 - salaperäinen toteemi
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Austter TGS1500 telavetoinen oksasilppuri / dumpperi
2 791,20 €
-20%
Norm. 3 489,00 €


Nivea Men Ultimate Protect 150 ml antiperspirantti deo spray
3,18 €
-20%
Norm. 3,98 €(21,20 / l)


Verdola 30 cm puinen kukka-alusta
5,00 €
-62%
Norm. 12,99 €


Heti Matto 1 l tekstiililattioiden puhdistusaine
9,04 €
-20%
Norm. 11,30 €(9,04 / l)


Mitchell Mx3 Pro 2500 Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Penn Squall Ii 40 Lever Drag 5Bb 7.1:1 Right hyrräkela
116,94 €
-35%
Norm. 179,90 €

Aneta Lighting Mitte riippuvalaisin
27,56 €
-60%
Norm. 68,90 €

Tuotteet 3181 - 3240 / 4182

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!