Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3121 - 3180 / 4188

Tuotteet 3121 - 3180 / 4188

Järjestä:

Järjestä:

Trapped Eläintarhassa pakohuonepeli
2,50 €
-75%
Norm. 9,99 €

Rento Kupari alumiini saunakauha
15,28 €
-20%
Norm. 19,10 €

Emendo jääsauna 10ml saunatuoksu
5,90 €
-1%
Norm. 5,95 €

Rento Bambu saunakiulu
31,72 €
-20%
Norm. 39,65 €


Berkley Twilight Ii 3.00M M 15-55G 4Sec avokelavapa
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Libresse Extra Long 20 kpl pikkuhousunsuoja
2,00 €
-15%
Norm. 2,35 €(0,10 / kpl)

Casio Digital AE-1500WH-8BVEF miesten rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €


Lumene Klassikko 15 ml kosteuttava silmänympärysvoide
3,59 €
-40%
Norm. 5,99 €(239,33 / l)


2117 Byxan miesten ulkoiluhousut
59,90 €
-37%
Norm. 95,00 €

SmartStore Classic 20l säilytyslaatikko
7,19 €
-40%
Norm. 11,99 €

Beurer MP84 johdoton manikyyri-pedikyyrisetti
69,00 €
-22%
Norm. 88,90 €

KM 25cm orkidea tekokasvi lajitelma
1,90 €
-52%
Norm. 3,95 €


Ilves A-pohja valkoinen aitamaali
14,95 €
-50%
Norm. 29,90 €(5,54 / l)


Tex Willer Kirjasto 22: Kultainen kaupunki
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Jenn Bailey: Mestarimaalauksia miun maun mukaan
4,90 €
-67%
Norm. 14,90 €

Green Land 300 l säilytyslaatikko
80,00 €
-33%
Norm. 119,00 €

Libresse Maxi Normal Wing 14 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,13 / kpl)


Lumio Lights 20 cm solar kivi
7,45 €
-50%
Norm. 14,90 €

Halo Alfa 400lm + takahuomiovalo usb
12,90 €
-35%
Norm. 19,99 €

Cosmofem 80 kpl pyöreät vanulaput
0,99 €
-21%
Norm. 1,25 €

BrightSolar Line valkoinen seinävalaisin
11,99 €
-40%
Norm. 19,99 €

Citizen Eco-Drive Suratto AR3120 rannekello
344,25 €
-25%
Norm. 459,00 €

Remington NE3150 Groom hygieniatrimmeri
7,90 €
-34%
Norm. 11,95 €


Vikan 270mm pesuharja
22,42 €
-25%
Norm. 29,90 €

Vikan 320mm pesuharja
14,24 €
-25%
Norm. 18,99 €

Mitchell Mx4 Pro 1000 Front Drag 9Bb avokela
32,44 €
-35%
Norm. 49,90 €

Greys Tail Fly Vest Grey perholiivi
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Tex Willer 10: Kuoleman varjossa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

AlezaR AT-3142 matkalaukku
39,00 € - 49,00 €

Deltaco Gaming GAM-106 erikoiskevyt pelihiiri
16,99 €
-47%
Norm. 31,90 €

Carioca Tita 50kpl värikynät
5,90 €
-56%
Norm. 13,49 €(0,12 / kpl)


JBL Cinema SB 510 3.1 Soundbar kaiutin
89,99 €
-40%
Norm. 149,00 €

Malmivaara, Laura: Iltatähti pokkari
4,90 €
-59%
Norm. 11,90 €

Abena Puri-Line 1 l hajusteeton yleispuhdistusaine
2,88 €
-20%
Norm. 3,60 €(2,88 / l)

Kotoilu Rauha 50 x 70 cm canvastaulu kehyksellä
13,93 €
-30%
Norm. 19,90 €

Reimo Villa Eco 5x2,5m harmaa etutelttamatto
20,97 €
-70%
Norm. 69,90 €

Heti Jälkidesi spray 750 ml desinfiointiaine
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €(14,40 / l)

Timco MIG 1,0 mm 1 kg ydintäytelanka
8,99 €
-25%
Norm. 11,95 €

Nivea Men Cool Kick 150 ml antiperspirantti deo spray
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(21,27 / l)

Red Bull Winter edition Pistachio-Berries 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti

Prologic Hiking Boot Black/Army Green kengät
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €


Fazer Dumle Mix toffee 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Sekure oranssi 190 g/m² 1x50 m suoja-aita
39,95 €
-50%
Norm. 79,90 €



Herbina Texture lift 200 ml muotoilusuihke
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

MSpa Oslo Plus ulkoporeallas
1 790,00 €
-34%
Norm. 2 699,00 €



TRESemmé Lamellar Shine 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Tuotteet 3121 - 3180 / 4188

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!