Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1681 - 1740 / 4191

Tuotteet 1681 - 1740 / 4191

Järjestä:

Järjestä:

Savage Gear Heatlite Thermo housut
45,44 € - 74,90 €
-35%



Rento Kenno tummanvihreä 30x72 cm hiuspyyhe
10,39 €
-20%
Norm. 12,99 €

Brooks Ghost 17 miesten juoksukengät
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €


Marimekko Piccolo lautasliina 20 kpl
2,08 € - 2,68 €
-15%

Vado Filters Ilto 430/435/440 suodatinsarja
15,19 €
-20%
Norm. 18,99 €

Casio GM-2100YMG-9AER miesten rannekello
261,75 €
-25%
Norm. 349,00 €


Spiderwire Stealth Smooth 8 600M Muliti kuitusiima
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €


Herra Hakkarainen Aakkoset A lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

STIHL AIP 602 aurinkosuoja
111,30 €
-30%
Norm. 159,00 €

Greys Tital Wading Jacket Grey kahluutakki
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €



Gardena Smart Sileno Free 1500 robottiruohonleikkuri
1 189,30 €
-30%
Norm. 1 699,00 €

Libresse Extra Long 20 kpl pikkuhousunsuoja
2,00 €
-15%
Norm. 2,35 €(0,10 / kpl)


Whistler Froze naisten kevyttoppatakki
49,90 €
-33%
Norm. 74,90 €

Koti 13x34 cm tarjoilulautanen
8,58 €
-15%
Norm. 10,10 €


Savage Gear Signature Logo T-Shirt Grey Melange
12,93 €
-35%
Norm. 19,90 €


Herbina Moisturizing 150 ml hoitosuihke
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(21,27 / l)


Green Land 5,3 m² puutarhavaja harjakatolla
299,00 €
-25%
Norm. 399,00 €

Herbina Revitalizing Aloe Vera 50 ml roll-on
2,63 €
-20%
Norm. 3,29 €(52,60 / l)



Casio Edifice Ter. EFR-S108DE-8AVUEF rannekello
164,25 €
-25%
Norm. 219,00 €



Kotoilu 7 l kannellinen peltitynnyri
6,99 €
-30%
Norm. 9,99 €

Aarikka Retkeilijä koriste
19,12 €
-20%
Norm. 23,90 €




Vado Filters Ilto 300/350/400 suodatinsarja
11,19 €
-20%
Norm. 13,99 €


Casio Digital AE-1500WH-8BVEF miesten rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €

Kiba Ada 60 cm Valkoinen peilikaappi
119,20 €
-20%
Norm. 149,00 €



Ida Warg Beauty Silver 250ml hopeahoitoaine
10,96 €
-30%
Norm. 15,65 €(43,84 / l)



HJC Kypärä RPHA 12 Mattamusta
299,00 €
-24%
Norm. 392,00 €

Casio Retro AQ-230GA-9DMQYES miesten rannekello
74,25 €
-25%
Norm. 99,00 €






Tex Willer 11: Carson puuttuu peliin
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Härmän Taonta viikatteen terä
38,30 € - 39,90 €
-20%

Jrc Defender Ii Large Carryall kalastuslaukku
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €

Herbina Volume boost 250 ml hiuskiinne
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(18,20 / l)

Tuotteet 1681 - 1740 / 4191

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!