Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1621 - 1680 / 4144

Tuotteet 1621 - 1680 / 4144

Järjestä:

Järjestä:

Ilves musta vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 19,95 €
-50%
(0,39 / l)
Prologic Blackfire C-Series Gas Stove retkikeitin
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €


Savage Gear Sg Cool Step Shoe Indian Blue
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

elmex Anti-Caries Original 2x75ml hammastahna
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(27,13 / l)

Toyotomi FF-55T WiFi valopetroolilämmitin
1 290,00 €
-13%
Norm. 1 490,00 €

Finnbear ø12/70 mm varastokoukku
1,03 €
-20%
Norm. 1,29 €

Aneta Lighting Ekerum Round IP44 seinävalaisin
13,00 €
-60%
Norm. 32,50 €

Lumene Klassikko 50 ml kiiltoa kontrolloiva päivävoide
3,59 €
-40%
Norm. 5,99 €(71,80 / l)

Klorine Hajusteeton 1 l wc-geeli
1,60 €
-24%
Norm. 2,10 €(1,60 / l)

Fenix HM60R Camo 1300 lm otsalamppu
69,90 €
-18%
Norm. 84,90 €


GeeTee 75-osainen työkalusarja
99,00 €
-21%
Norm. 125,00 €

Only Play Onpsille naisten t-paita
15,90 €
-36%
Norm. 24,99 €

Nivea Men Dry Impact 150 ml antiperspirantti deo spray
3,18 €
-20%
Norm. 3,98 €(21,20 / l)

H2O Saostusaine 1 L
4,19 €
-40%
Norm. 6,99 €

Aneta Lighting Artic 5-os. suora led kohdevalaisin
134,50 € - 265,00 €
-49%

Green Land 5,3 m² puutarhavaja harjakatolla
299,00 €
-25%
Norm. 399,00 €

Koti 13x34 cm tarjoilulautanen
8,58 €
-15%
Norm. 10,10 €

Casio DW-5600UE-1ER miesten rannekello
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €

GastroMax 2 kpl pullasuti
1,82 €
-30%
Norm. 2,60 €

Tex Willer 9: Petturi
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Tex Willer kirjasto 43: Sotaneuvottelu
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

BrightSolar Line 45 cm musta pylväsvalaisin
15,54 €
-40%
Norm. 25,90 €



Tex Willer Kirjasto 60: Guaimas!
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


GastroMax Bio pellava siiviläkauha
7,24 €
-30%
Norm. 10,35 €

Haibike Alltrack 4 29" sähkömaastopyörä 2026
2 339,10 €
-10%
Norm. 2 599,00 €

Vivo Barefoot Sensus Ii miesten paljasjalkakengät
129,90 €
-18%
Norm. 159,00 €




Marimekko Juhla 20 kpl koristeliina
2,64 €
-15%
Norm. 3,10 €


Tunturi Ruka T8 29" 8V maastopyörä
524,25 €
-25%
Norm. 699,00 €

LV Color 750 g pesujauhetiiviste
3,32 €
-20%
Norm. 4,15 €(4,43 / kg)


Oral-B iO10 sähköhammasharja
199,00 €
-50%
Norm. 399,00 €


Casio GM-5600YM-8ER miesten rannekello
239,25 €
-25%
Norm. 319,00 €

Tena Discreet Extra 10 kpl inkontinenssisuoja
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(0,40 / kpl)

Timco 10,8 l INOX ultraäänipesuri
179,00 €
-18%
Norm. 219,00 €

Karl Fazer Re-Mix 180 g suklaalevy
3,85 €
(21,39 / kg)

Greys Wing Dh 12.6Ft 7/8Line 4Pc perhovapa
298,93 €
-35%
Norm. 459,90 €



Heti Laventeli 750 ml hienopyykinpesuneste
4,28 €
-20%
Norm. 5,35 €(5,71 / l)

H2O Pikakloorirae 3 Kg
27,54 €
-40%
Norm. 45,90 €

Greys Kite 7Ft 5Line 4Pc perhovapa
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

Casio Retro A168WG-9EF rannekello
66,75 €
-25%
Norm. 89,00 €

Greys Chest Pack Tackle Management
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €


Tena Discreet Normal 12 kpl inkontinenssisuoja
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(0,33 / kpl)

Berkley vieherasialaukku
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

iSport Extreme Pro mailankäsittelyharjoitin
39,90 €
-50%
Norm. 79,90 €

Lumoava L56215220000 Linnunrata riipus
79,90 €
-46%
Norm. 149,00 €


STIHL MS261,362(2014-17) huoltosarja 11
17,52 €
-20%
Norm. 21,90 €

Tuotteet 1621 - 1680 / 4144

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!