Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1561 - 1620 / 4172

Tuotteet 1561 - 1620 / 4172

Järjestä:

Järjestä:

DunWore 4 m sulanapitokaapeli
27,90 €
-13%
Norm. 31,90 €

BrightSolar 160 W aurinkopaneelisetti mökille
139,00 €
-48%
Norm. 269,00 €

Savora Tavastia 450 ml 2 kpl/pkt kahvilasit
8,90 €
-48%
Norm. 16,99 €

Makita EY401MP ketjusahalisälaite
269,00 €
-23%
Norm. 349,00 €

Tamo CLG ristiviivalaser vihreä
69,00 €
-30%
Norm. 99,00 €

Kränzle 10/122 TS QC painepesuri
629,00 €
-10%
Norm. 699,00 €

iSport tasapainopyörä
26,17 €
-25%
Norm. 34,90 €

Kärkkäisen Puuhakirja
2,90 €
-27%
Norm. 3,99 €

Tarha lehtikompostori 90x90x70cm
8,00 €
-43%
Norm. 13,99 €

Streetwize Walking Stick alumiini istuin
8,97 €
-70%
Norm. 29,90 €

Green Land 2,8 m² puutarhavaja pulpettikatolla
249,00 €
-17%
Norm. 299,00 €

Dam Flex Neoprene Rubber Boots Green kumisaappaat
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Lotus Soft Embo 16 rll valkoinen wc-paperi
7,90 €
-13%
Norm. 9,10 €(0,49 / kpl)



Disc-O-Bed L anthracite retkisänky
343,20 €
-20%
Norm. 429,00 €

Icepeak Brenham naisten softshell takki
49,90 €
-38%
Norm. 79,90 €

STIHL MSA 160 C-B akkuketjusaha runko
269,00 €
-18%
Norm. 329,00 €

KingSong N12 Pro Sähköpotkulauta
769,00 €
-22%
Norm. 990,00 €

DunWore PS 12 V 1000 W siniaaltoinvertteri
99,50 €
-50%
Norm. 199,00 €

Osmo Perälä: Sähköavusteiset polkupyörät
9,90 €
-66%
Norm. 28,90 €

BrightSolar Park teräs ulkoseinävalaisin
23,70 €
-40%
Norm. 39,50 €

STIHL SEA 20 rikkaimurisetti
99,00 €
-17%
Norm. 119,00 €

Senco F-35XP 18V 2X4AH 34° 50-90mm Fusion naulain
595,00 €
-26%
Norm. 799,00 €

Cyclette Bambino 12" 1v polkupyörä -25
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €

Ducar DH457SS 13.5 HP bensa/sähköstartti irtomoottori
269,00 €
-39%
Norm. 439,00 €

Timco ATV-150 lumilinko
1 990,00 €
-22%
Norm. 2 539,00 €

Cyclette Bambino 20" 3v polkupyörä -25
209,25 €
-25%
Norm. 279,00 €

GastroMax soppakauha
2,02 €
-30%
Norm. 2,89 €

Tena Cellduk 200 kpl 25x26 cm pesulappu
13,64 €
-15%
Norm. 16,05 €(0,07 / kpl)

Paiseec S3 kokoontaittuva liikkumisskootteri
1 290,00 €
-19%
Norm. 1 599,00 €

Rexona Maximum Protection Stress Control 45 ml stick
7,49 €
-20%
Norm. 9,35 €(166,44 / l)

Green Land 300 l säilytyslaatikko
80,00 €
-33%
Norm. 119,00 €


Rexona 48h Cotton Dry 50 ml roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)

Abena Wing L2 Premium 15 kpl vyövaippa
17,44 €
-20%
Norm. 21,80 €(1,16 / kpl)

Arctic Caravan M120 camping pöytä
11,97 €
-70%
Norm. 39,90 €

TRESemmé Lamellar Shine 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)


Tarmo Solar musta aurinkokenno öljylamppu
2,95 €
-50%
Norm. 5,90 €

Tena Soft Wipe 135 kpl 30x32 cm pesulappu
14,70 €
-15%
Norm. 17,29 €(0,11 / kpl)

Cyclette Isla 24" 3v polkupyörä -26
269,25 €
-25%
Norm. 359,00 €


STIHL iMOW 3 EVO robottiruohonleikkuri
559,30 €
-30%
Norm. 799,00 €



Brooks Ghost 17 naisten juoksukengät
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €

Bikefinder GPS-paikannin polkupyörään
89,00 €
-36%
Norm. 139,00 €

Core miesten painikengät
54,90 €
-8%
Norm. 59,90 €

Trapped Eläintarhassa pakohuonepeli
2,50 €
-75%
Norm. 9,99 €

Kape Aihinen: Kape the Chef
9,90 €
-60%
Norm. 24,90 €



Savage Gear Heatlite Thermo housut
45,44 € - 74,90 €
-35%


Rento Pino musta 50x60 cm laudeliina
6,32 €
-20%
Norm. 7,90 €


STIHL MS271,291,391(2014-->) huoltosarja 13
18,32 €
-20%
Norm. 22,90 €

Tuotteet 1561 - 1620 / 4172

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!