Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1501 - 1560 / 4160

Tuotteet 1501 - 1560 / 4160

Järjestä:

Järjestä:

4Living Gama Textil ruukku
5,95 € - 19,95 €
Jojo Moyes: Riikinkukon paratiisi  
9,90 €
-63%
Norm. 26,90 €


Casio DW-5600BCE-1ER G-Shock miesten rannekello
119,25 €
-25%
Norm. 159,00 €

Casio DW-5600UE-1ER miesten rannekello
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €

Kotoilu Flow Livia 60 cm kappakangas
2,99 €
-49%
Norm. 5,90 €


Aquabeads Askartelusalkku helmiaskartelusetti
14,99 €
-37%
Norm. 23,90 €

Dam Flex Neoprene Rubber Boots Green kumisaappaat
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Brooks Ghost 17 naisten juoksukengät
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €

Kotoilu Lehdet 50 x 70 cm canvastaulu kehyksellä
13,93 €
-30%
Norm. 19,90 €

Dam Dynabraid 4 4000S Front Drag 4Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €



Eskaro Windoora 0,45l A-pohja ovi-ja ikkunamaali
9,50 €
-50%
Norm. 18,99 €(21,11 / l)





Gigabyte GO27Q24 27" 240Hz OLED pelinäyttö
349,00 €
-17%
Norm. 419,00 €

Herbina Volume boost 250 ml hiuskiinne
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(18,20 / l)

BrightSolar Line 45 cm musta pylväsvalaisin
15,54 €
-40%
Norm. 25,90 €




Casio AE-1600H-8BVEF rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €



Savage Gear Sg Cool Step Shoe Indian Blue
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Gardena Smart Sileno Free 1500 robottiruohonleikkuri
1 189,30 €
-30%
Norm. 1 699,00 €


Abena Slip XS2 Premium 32 kpl teippivaippa
19,68 €
-20%
Norm. 24,60 €(0,62 / kpl)




GastroMax Bio pellava siiviläkauha
7,24 €
-30%
Norm. 10,35 €

Abena Wing L2 Premium 15 kpl vyövaippa
17,44 €
-20%
Norm. 21,80 €(1,16 / kpl)

Trapped Eläintarhassa pakohuonepeli
2,50 €
-75%
Norm. 9,99 €


Penn Pro Hoodie Marine Blue huppari
32,44 € - 49,90 €
-35%

Kiba Ada 60 cm Valkoinen peilikaappi
119,20 €
-20%
Norm. 149,00 €

STIHL iMOW 3 EVO robottiruohonleikkuri
559,30 €
-30%
Norm. 799,00 €

Jackery Explorer 500v2 512Wh kannettava virta-asema
329,00 €
-18%
Norm. 399,00 €

Mergus P40 sähköperämoottori
139,00 €
-30%
Norm. 199,00 €


Rento musta alumiini saunan lämpömittari
17,12 €
-20%
Norm. 21,40 €

Schuberth C5 musta matta kypärä
479,00 €
-24%
Norm. 629,00 €


Koti muki 0,3 l
3,49 € - 4,00 €
-13%


Ajax Lemon 1 l yleispuhdistusaine
2,89 €
(2,89 / l)

elmex Junior 75 ml 5-12 v. lasten hammastahna
2,68 €
-15%
Norm. 3,15 €(35,73 / l)


Herbina Texture lift 200 ml muotoilusuihke
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)


Abena San 5 Premium 36 kpl muotovaippa
16,48 €
-20%
Norm. 20,60 €(0,46 / kpl)


Rexona Men Sport 2-in-1 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

Savage Gear Heatlite Thermo housut
45,44 € - 74,90 €
-35%

Tuotteet 1501 - 1560 / 4160

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!