Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1441 - 1500 / 4172

Tuotteet 1441 - 1500 / 4172

Järjestä:

Järjestä:

Red Bull Purple Edition Metsämarja 24x250ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Blistex Jojoba Rescue 3,7g huulivoide
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(597,50 / kg)

Kärkkäinen 20 cm Sikapäivä possupehmo
5,99 €
-40%
Norm. 9,99 €

DunWore PS 12 V 600 W siniaaltoinvertteri
64,50 €
-50%
Norm. 129,00 €

Rento Minttu 200 ml jalkakylpy
3,84 €
-20%
Norm. 4,80 €(19,20 / l)

Cosmofem 80 kpl pyöreät vanulaput
0,99 €
-21%
Norm. 1,25 €

Vitatabs C 500 mg + Sinkki 100 tabl. ravintolisä
4,99 €
-44%
Norm. 8,90 €(0,05 / kpl)


Tarmo Solar Industrial 10kpl valoketju
7,95 €
-50%
Norm. 15,90 €

Halti Snabb 2 Stepin miesten vapaa-ajan kengät
44,90 €
-36%
Norm. 69,90 €

L300 Intensive Moisture 60 ml kasvovoide
7,69 €
-30%
Norm. 10,99 €(128,17 / l)

Rexona Advanced Protection Bright Bouquet 50 ml roll-on
2,50 €
-38%
Norm. 4,00 €(50,00 / l)



GeeTee 8" ammattimallin jakoavain
12,95 €
-50%
Norm. 25,90 €

TRESemmé Volume 685 ml hoitoaine
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)


TRESemmé Revitalise Colour 685 ml hoitoaine
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Libresse Ultra Large+ Night Wings 26 kpl side
3,73 €
-15%
Norm. 4,39 €(0,14 / kpl)

Libresse Regular 58 kpl pikkuhousunsuoja
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(0,05 / kpl)

Finnbear ø19/290 mm varastokoukku
2,55 €
-20%
Norm. 3,19 €

Heti Raikas Puuvilla 150 ml ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)

Timco 7 hp telalumilinko
799,00 €
-20%
Norm. 999,00 €

Aneta Lighting Column ikkunavalaisin
10,78 €
-78%
Norm. 49,00 €

Soletek ST04 / ST05 sääaseman anturi
5,99 €
-40%
Norm. 9,99 €

Malmivaara, Laura: Iltatähti pokkari
4,90 €
-59%
Norm. 11,90 €

Shakespeare Sigma Supra 10' #8 4Pc perhovapa
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Tex Willer 9: Petturi
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Greys Wing Dh 12.6Ft 7/8Line 4Pc perhovapa
298,93 €
-35%
Norm. 459,90 €

Lotus Emilia 8 rll valkoinen talouspaperi
4,95 €
-18%
Norm. 6,05 €(0,62 / kpl)

Penn Wrath Ii 8000 Front Drag 3Bb 5.3:1 avokela
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €




Finnbear ø12/70 mm muovinen varastokoukku
1,59 €
-20%
Norm. 1,99 €


Vallila Helsinki pussilakanasetti
24,99 €
-53%
Norm. 52,90 €

Terveyskaista NivelTeho ravintolisä
9,90 € - 21,90 €
-23%
(0,08 / kpl)


L300 Pro-Retinol Ultra Restore Oil 30ml seerumi
13,29 €
-30%
Norm. 18,99 €(443,00 / l)

Ainu 330 ml pillimuki
6,95 €
-20%
Norm. 8,69 €



GastroMax valkosipulipuristin
4,69 €
-30%
Norm. 6,70 €

Tena Lady Discreet Mini 40 kpl inkontinenssisuoja
5,20 €
-15%
Norm. 6,12 €(0,13 / kpl)


Vikan kova vanneharja
7,49 €
-25%
Norm. 9,99 €


Reimo 56 x 185 cm oviverho
16,90 €
-32%
Norm. 24,90 €

GastroMax spiraalivispilä 28 cm
2,02 €
-30%
Norm. 2,89 €

Tamo 11-oosainen 8-19mm kiintolenkkisarja
19,90 €
-43%
Norm. 35,00 €

Rento jääkide 30g löylytuoksu
6,84 €
-20%
Norm. 8,55 €

Libresse Ultra Goodnight Wing 10 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,18 / kpl)

Penn Squall Ii 25 Lever Drag 5Bb 5.3:1 Right hyrräkela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

Garnier Skin Active 2in1 125 ml silmämeikinpoistoaine
2,99 €
-23%
Norm. 3,90 €(23,92 / l)


Heti Mandariini 500 ml käsisaippua
3,99 €
-20%
Norm. 4,99 €(7,98 / l)

Mitchell Mx3 Pro 2500Hs Front Drag 8Bb avokela
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Eglo Skoura riippuvalaisin
199,00 €
-58%
Norm. 479,00 €

Tuotteet 1441 - 1500 / 4172

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!