Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 841 - 900 / 1245

Tuotteet 841 - 900 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Rynkeby 0,5l inkivääri-kurkuma täysmehushot
6,38 €
sis. 0,10 € pantti(12,56 / l)




Twinings tee 25x2g Lady Grey
3,85 €
(77,00 / kg)





Victorian Mustaherukka tee 20 pss
1,49 €
(41,39 / kg)

NOCCO Electrolyte Pink grape 24x355 ml energiajuoma
49,90 €
sis. 3,60 € pantti(5,43 / l)

Bonaqua 0,5 l kivennäisvesi
2,43 €
sis. 0,20 € pantti(4,46 / l)

Nocco BCAA Goldiberry 24x330 ml energiajuoma
49,90 €
sis. 3,60 € pantti(5,85 / l)


Moya Matcha Daily Luomu 30g matcha-tee
12,95 €
(431,67 / kg)


The Good Guys Lime Fiber Pop 330 ml hyvinvointijuoma
2,25 €
sis. 0,15 € pantti(6,36 / l)



ED Extra Caffeine No Sugar 0,5l energiajuoma
2,05 €
sis. 0,20 € pantti(3,70 / l)

Fritz-Kola Kofeiinipitoinen 24x0,33l virvoitusjuoma
59,99 €
sis. 2,40 € pantti(7,27 / l)


Monster Energy Ultra Rosá 0,5 l energiajuoma
2,29 €
sis. 0,15 € pantti(4,28 / l)

Moya Traditional Luomu 30g Matcha-tee
19,95 €
(665,00 / kg)



Forsman Revontuli 60 g musta tee
2,99 €
(49,83 / kg)


Barbera Hesperia Blend 1 kg kahvipavut
29,99 €
(29,99 / kg)

Jarritos Grapefruit Natural Flavor Soda 370 ml virvoitusjuoma
2,63 €
sis. 0,10 € pantti(6,84 / l)

Teekanne Piparminttu 20 pss tee
2,79 €
(62,00 / kg)


Dr Pepper Orginal 1,5 l virvoitusjuoma
4,31 €
sis. 0,40 € pantti(2,61 / l)




Battery 0,33 l energiajuoma
2,74 €
sis. 0,15 € pantti(7,85 / l)

Foodin Flow 200g kahvi
10,45 €
(52,25 / kg)

Yrttipaja 20 g kultapiisku
6,50 €
(325,00 / kg)


Muumi Metsämansikka 0,5 l virvoitusjuoma
2,70 €
sis. 0,20 € pantti(5,00 / l)



Hartwall Jaffa Appelsiini 0,33 l 6-pack virvoitusjuoma
6,35 €
sis. 0,90 € pantti(2,75 / l)


NOCCO Electrolyte Lemon Lime 24x355ml energiajuoma
49,99 €
sis. 3,60 € pantti(5,44 / l)


Heineken 0,33 l 6-pack alkoholiton olut
8,59 €
sis. 0,90 € pantti(3,88 / l)







NOCCO FOCUS Stellar Blend 24x330ml energiajuoma
49,99 €
sis. 3,60 € pantti(5,86 / l)




Lipton Smooth Mint yrttitee 20pss
3,79 €
(0,19 / kpl)

Tuotteet 841 - 900 / 1245

Juomat jokaiseen janoon ja nautintoon

Kun jano yllättää, apu on vain klikkauksen päässä. Verkkokaupastamme löydät nimittäin juomat jokaiseen janoon. Riittoisat juomapakkaukset antavat kurkulle kostuketta pitkäksi toviksi. Löydät raikasta janojuomaa ja pirskahtelevaa energiaa suosituilta valmistajilta. Meillä juomia on tarjolla muun muassa Coca-Colalta, Fantalta, Pepsiltä, Pauligilta, Marlilta, RedBullilta ja monelta monelta muulta. Tutustu pohjattoman laajaan valikoimaamme ja valitse janollesi maukkain sammuttaja meiltä.

Kylmää ja kuumaa juotavaa

Miten erilaiset juomat valmistetaan? Mitkä nautitaan yleensä kuumana, mitkä kylmänä? Mistä löytää helposti juotavaa? Tavallisimpia kuumana nautittavia juomia ovat tee ja kahvi, mutta myös kaakaota ja matea juodaan usein kuumana. Kylmänä nautittavat juomat ovat useimmiten erilaisia limonadeja, mehuja, oluita ja urheilujuomia.

Limonadit ovat yleensä hedelmäpohjaisia ja tavallisesti hiilihappoa sisältäviä virvoitusjuomia. Mehut ovat puolestaan useimmiten hedelmistä tai marjoista puristamalla tai keittämällä saatuja, juomaksi käytettäviä nesteitä.

Juomat, jotka on valmistettu teekasvin lehdistä, ovat useimmiten teetä. Teen valmistuksessa haudutetaan kasvin kuivattuja lehtiä kuumassa vedessä. Teen lisäksi toinen yleinen kuuma juoma Suomessa on kahvi. Yleensä kahvi valmistetaan keittimessä.

Kahvin teossa kuuma vesi valuu automaattisesti kahvin siemenistä jauhetun jauheen päälle. Kyseessä on suodatinkahvi silloin, kun vesi suodattuu jauheen läpi pannuun. Useimmiten kahvi nautitaan sellaisenaan tai kerman, maidon tai sokerin kanssa.

Juomat helposti netistä

Meiltä löydät helposti ja edullisesti mitä moninaisemmat juomat. Valikoimassa on kattavasti niin kuumaa kuin kylmääkin juotavaa. Voit poimia ostoskoriisi muun muassa erilaiset virvoitusjuomat, mehut, oluet, valmiita urheilujuomat, energiajuomat, kahvit ja teet.

Juomat sammuttavat janon, mutta aina se ei riitä. Joskus myös nälkä yllättää – mutta ei hätää. Siihenkin löytyy apu meiltä. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman kaikenlaisia elintarvikkeita. Tuotteita on valikoimassa laidasta laitaan. Kaikki tarvittava löytyy niin leivontaan kuin kokkaukseenkin.

Tilaa siis juomat ja tarvitsemasi muut elintarvikkeet helposti ja edullisesti verkkokaupastamme. Juomien lisäksi löydät samalla kertaa helposti myös kuivat elintarvikkeetKun jano yllättää, apu on vain klikkauksen päässä. Verkkokaupastamme löydät nimittäin juomat jokaiseen janoon. Riittoisat juomapakkaukset antavat kurkulle kostuketta pitkäksi toviksi. Löydät raikasta janojuomaa ja pirskahtelevaa energiaa suosituilta valmistajilta. Meillä juomia on tarjolla muun muassa Coca-Colalta, Fantalta, Pepsiltä, Pauligilta, Marlilta, RedBullilta ja monelta monelta muulta. Tutustu pohjattoman laajaan valikoimaamme ja valitse janollesi maukkain sammuttaja meiltä. Miten erilaiset juomat valmistetaan? Mitkä nautitaan yleensä kuumana, mitkä kylmänä? Mistä löytää helposti juotavaa? Tavallisimpia kuumana nautittavia juomia ovat tee ja kahvi, mutta myös kaakaota ja matea juodaan usein kuumana. Kylmänä nautittavat juomat ovat useimmiten erilaisia limonadeja, mehuja, oluita ja urheilujuomia. Limonadit ovat yleensä hedelmäpohjaisia ja tavallisesti hiilihappoa sisältäviä virvoitusjuomia. Mehut ovat puolestaan useimmiten hedelmistä tai marjoista puristamalla tai keittämällä saatuja, juomaksi käytettäviä nesteitä. Juomat, jotka on valmistettu teekasvin lehdistä, ovat useimmiten teetä. Teen valmistuksessa haudutetaan kasvin kuivattuja lehtiä kuumassa vedessä. Teen lisäksi toinen yleinen kuuma juoma Suomessa on kahvi. Yleensä kahvi valmistetaan keittimessä. Kahvin teossa kuuma vesi valuu automaattisesti kahvin siemenistä jauhetun jauheen päälle. Kyseessä on suodatinkahvi silloin, kun vesi suodattuu jauheen läpi pannuun. Useimmiten kahvi nautitaan sellaisenaan tai kerman, maidon tai sokerin kanssa. Meiltä löydät helposti ja edullisesti mitä moninaisemmat juomat. Valikoimassa on kattavasti niin kuumaa kuin kylmääkin juotavaa. Voit poimia ostoskoriisi muun muassa erilaiset virvoitusjuomat, mehut, oluet, valmiita urheilujuomat, energiajuomat, kahvit ja teet. Juomat sammuttavat janon, mutta aina se ei riitä. Joskus myös nälkä yllättää – mutta ei hätää. Siihenkin löytyy apu meiltä. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman kaikenlaisia elintarvikkeita. Tuotteita on valikoimassa laidasta laitaan. Kaikki tarvittava löytyy niin leivontaan kuin kokkaukseenkin. Tilaa siis juomat ja tarvitsemasi muut elintarvikkeet helposti ja edullisesti verkkokaupastamme. Juomien lisäksi löydät samalla kertaa helposti myös , lastenruoat, leivät, keksit ja leivonnaiset sekä maidot, juustot, kananmunat ja rasvat ja paljon muuta. Tervetuloa tutustumaan kattavaan valikoimaamme ja valitsemaan makuhermojasi hyväilevät tuotteet itsellesi.