Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 781 - 840 / 1245

Tuotteet 781 - 840 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Sol Zero 0% 24x0,33 l alkoholiton olut
39,99 €
sis. 2,40 € pantti(4,75 / l)

Olvi Juju Vadelma Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
1,99 €
sis. 0,20 € pantti

ZERoh! Strawberry & Rhubarb 500 ml juomatiiviste
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(5,58 / l)

Forsman Tyrni 60 g vihreä tee
4,95 €
(82,50 / kg)

Nordqvist Muumimamman Voimajuoma tee
4,19 €
(52,38 / kg)

Monster Energy Lando Norris Zero Sugar 0,5 L energiajuoma
2,29 €
sis. 0,15 € pantti(4,28 / l)




Battery Sugar free 0,33 l energiajuoma
2,58 €
sis. 0,15 € pantti(7,36 / l)

Pepsi Max 0,33 l 6-pack virvoitusjuoma
4,85 €
sis. 0,90 € pantti(1,99 / l)

Coca-Cola Zero 0,33 l 15-pack virvoitusjuoma
12,03 €
sis. 2,25 € pantti(1,98 / l)


Twinings Matcha vihreä tee 25x1,5g
4,99 €
(134,86 / kg)


Olvi KevytOlo 0,5 l lähdevesi
1,39 €
sis. 0,20 € pantti(2,38 / l)

Hartwall Novelle Mustikka-Lime 0,5 l kivennäisvesi
2,19 €
sis. 0,20 € pantti(3,98 / l)

Herra Hakkarainen 0,33 l vadelmatölkki
1,75 €
sis. 0,15 € pantti(4,85 / l)


The Good Guys Peach Fiber Pop 330 ml hyvinvointijuoma
2,25 €
sis. 0,15 € pantti(6,36 / l)


Battery 0,5 l energiajuoma
3,46 €
sis. 0,15 € pantti(6,62 / l)



Yrttipaja Kevyt olo 20g yrttitee
5,90 €
(295,00 / kg)


Coconaut Vesimeloni 320 ml kookosvesi
2,64 €
sis. 0,15 € pantti(7,78 / l)

Coca-Cola Zero Vanilja 1,5 l virvoitusjuoma
2,91 €
sis. 0,40 € pantti(1,67 / l)


Yogi Tea Sweet Chai Luomu 17 pss tee
5,70 €
(167,65 / kg)

Forsman Mustikka Superior 60 g tee
3,99 €
(66,50 / kg)

Segafredo Pausa 450 g papukahvi
8,05 €
(18,94 / kg)

Ekströms 0,5l vadelmainen sekamehutiiviste
5,99 €
sis. 0,20 € pantti(11,58 / l)





Foodin 150g flow-kaakao
8,59 €
(57,27 / kg)

Dr Pepper Original 12x355ml virvoitusjuoma
22,99 €
sis. 1,80 € pantti(4,97 / l)

TEHO Elektrolyyttijuoma Appelsiini 0,33 l
1,83 €
sis. 0,15 € pantti

Olvi KevytOlo Vadelma-Lime 0,33 l 12-pack mehukivennäisvesi
8,43 €
sis. 1,20 € pantti(1,83 / l)

Olvi KevytOlo Aloe vera-Mustikka 0,5 l kivennäisvesi
2,07 €
sis. 0,20 € pantti(3,74 / l)


KevytOlo Mango mehukivennäisvesi 6-PACK 0,33 l
5,06 €
sis. 0,90 € pantti





Donat Mg 1 L hiilihapotettu luontainen kivennäisvesi
4,99 €
sis. 0,40 € pantti(4,59 / l)

Hartwall Novelle Plus B12 0,5 l vitaminoitu vesi
2,15 €
sis. 0,20 € pantti(3,90 / l)

Hot Wheels Tutti Frutti 250ml virvoitusjuoma
1,95 €
sis. 0,15 € pantti(7,20 / l)


ED Lemon No Sugar 0,5 l energiajuoma
2,19 €
sis. 0,20 € pantti(3,98 / l)


Sprite Lemon Lime 12x355ml virvoitusjuoma
22,99 €
sis. 1,80 € pantti(4,97 / l)


Saludo 450 g suodatinkahvi
7,05 €
(15,67 / kg)


Tuotteet 781 - 840 / 1245

Juomat jokaiseen janoon ja nautintoon

Kun jano yllättää, apu on vain klikkauksen päässä. Verkkokaupastamme löydät nimittäin juomat jokaiseen janoon. Riittoisat juomapakkaukset antavat kurkulle kostuketta pitkäksi toviksi. Löydät raikasta janojuomaa ja pirskahtelevaa energiaa suosituilta valmistajilta. Meillä juomia on tarjolla muun muassa Coca-Colalta, Fantalta, Pepsiltä, Pauligilta, Marlilta, RedBullilta ja monelta monelta muulta. Tutustu pohjattoman laajaan valikoimaamme ja valitse janollesi maukkain sammuttaja meiltä.

Kylmää ja kuumaa juotavaa

Miten erilaiset juomat valmistetaan? Mitkä nautitaan yleensä kuumana, mitkä kylmänä? Mistä löytää helposti juotavaa? Tavallisimpia kuumana nautittavia juomia ovat tee ja kahvi, mutta myös kaakaota ja matea juodaan usein kuumana. Kylmänä nautittavat juomat ovat useimmiten erilaisia limonadeja, mehuja, oluita ja urheilujuomia.

Limonadit ovat yleensä hedelmäpohjaisia ja tavallisesti hiilihappoa sisältäviä virvoitusjuomia. Mehut ovat puolestaan useimmiten hedelmistä tai marjoista puristamalla tai keittämällä saatuja, juomaksi käytettäviä nesteitä.

Juomat, jotka on valmistettu teekasvin lehdistä, ovat useimmiten teetä. Teen valmistuksessa haudutetaan kasvin kuivattuja lehtiä kuumassa vedessä. Teen lisäksi toinen yleinen kuuma juoma Suomessa on kahvi. Yleensä kahvi valmistetaan keittimessä.

Kahvin teossa kuuma vesi valuu automaattisesti kahvin siemenistä jauhetun jauheen päälle. Kyseessä on suodatinkahvi silloin, kun vesi suodattuu jauheen läpi pannuun. Useimmiten kahvi nautitaan sellaisenaan tai kerman, maidon tai sokerin kanssa.

Juomat helposti netistä

Meiltä löydät helposti ja edullisesti mitä moninaisemmat juomat. Valikoimassa on kattavasti niin kuumaa kuin kylmääkin juotavaa. Voit poimia ostoskoriisi muun muassa erilaiset virvoitusjuomat, mehut, oluet, valmiita urheilujuomat, energiajuomat, kahvit ja teet.

Juomat sammuttavat janon, mutta aina se ei riitä. Joskus myös nälkä yllättää – mutta ei hätää. Siihenkin löytyy apu meiltä. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman kaikenlaisia elintarvikkeita. Tuotteita on valikoimassa laidasta laitaan. Kaikki tarvittava löytyy niin leivontaan kuin kokkaukseenkin.

Tilaa siis juomat ja tarvitsemasi muut elintarvikkeet helposti ja edullisesti verkkokaupastamme. Juomien lisäksi löydät samalla kertaa helposti myös kuivat elintarvikkeetKun jano yllättää, apu on vain klikkauksen päässä. Verkkokaupastamme löydät nimittäin juomat jokaiseen janoon. Riittoisat juomapakkaukset antavat kurkulle kostuketta pitkäksi toviksi. Löydät raikasta janojuomaa ja pirskahtelevaa energiaa suosituilta valmistajilta. Meillä juomia on tarjolla muun muassa Coca-Colalta, Fantalta, Pepsiltä, Pauligilta, Marlilta, RedBullilta ja monelta monelta muulta. Tutustu pohjattoman laajaan valikoimaamme ja valitse janollesi maukkain sammuttaja meiltä. Miten erilaiset juomat valmistetaan? Mitkä nautitaan yleensä kuumana, mitkä kylmänä? Mistä löytää helposti juotavaa? Tavallisimpia kuumana nautittavia juomia ovat tee ja kahvi, mutta myös kaakaota ja matea juodaan usein kuumana. Kylmänä nautittavat juomat ovat useimmiten erilaisia limonadeja, mehuja, oluita ja urheilujuomia. Limonadit ovat yleensä hedelmäpohjaisia ja tavallisesti hiilihappoa sisältäviä virvoitusjuomia. Mehut ovat puolestaan useimmiten hedelmistä tai marjoista puristamalla tai keittämällä saatuja, juomaksi käytettäviä nesteitä. Juomat, jotka on valmistettu teekasvin lehdistä, ovat useimmiten teetä. Teen valmistuksessa haudutetaan kasvin kuivattuja lehtiä kuumassa vedessä. Teen lisäksi toinen yleinen kuuma juoma Suomessa on kahvi. Yleensä kahvi valmistetaan keittimessä. Kahvin teossa kuuma vesi valuu automaattisesti kahvin siemenistä jauhetun jauheen päälle. Kyseessä on suodatinkahvi silloin, kun vesi suodattuu jauheen läpi pannuun. Useimmiten kahvi nautitaan sellaisenaan tai kerman, maidon tai sokerin kanssa. Meiltä löydät helposti ja edullisesti mitä moninaisemmat juomat. Valikoimassa on kattavasti niin kuumaa kuin kylmääkin juotavaa. Voit poimia ostoskoriisi muun muassa erilaiset virvoitusjuomat, mehut, oluet, valmiita urheilujuomat, energiajuomat, kahvit ja teet. Juomat sammuttavat janon, mutta aina se ei riitä. Joskus myös nälkä yllättää – mutta ei hätää. Siihenkin löytyy apu meiltä. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman kaikenlaisia elintarvikkeita. Tuotteita on valikoimassa laidasta laitaan. Kaikki tarvittava löytyy niin leivontaan kuin kokkaukseenkin. Tilaa siis juomat ja tarvitsemasi muut elintarvikkeet helposti ja edullisesti verkkokaupastamme. Juomien lisäksi löydät samalla kertaa helposti myös , lastenruoat, leivät, keksit ja leivonnaiset sekä maidot, juustot, kananmunat ja rasvat ja paljon muuta. Tervetuloa tutustumaan kattavaan valikoimaamme ja valitsemaan makuhermojasi hyväilevät tuotteet itsellesi.