Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Hyönteisten ja tuholaisten torjunta-aineet

Tuotteet 1 - 60 / 72

Tuotteet 1 - 60 / 72

Järjestä:

Järjestä:



Raid House  hyönteisaerosoli
6,99 € - 8,99 €
(46,60 / l)

Raid 2kpl kointorjunta
5,59 €
(2,80 / kpl)




Stroller Etanarae Stop 1 kg
24,50 €
(24,50 / kg)


Free 100 ml active spray karkote
9,45 €
(94,50 / l)



Myrr 1l muurahaisspray
10,95 €
(10,95 / l)



Baygon 400 ml muurahaisaerosoli
12,99 €
(32,48 / l)


Hortex 500ml jyrsijäkarkote
11,99 €
(23,98 / l)


Free  aerosoli 50ml hyttyskarkote
6,65 €
(133,00 / l)

Neudorff Protectan 300g kissakarkote
16,95 €
(56,50 / kg)

AT Rodent 500ml jyrsijäkarkote
9,99 €
(19,98 / l)

Raid 300ml ampiaistorjunta
9,95 €
(33,17 / l)

Baygon 2in1 hyönteisaerosoli
10,95 €
(27,38 / l)

Hiiren & rotan pysäytysmassa 300ml
14,99 €
(49,97 / l)


Myrr 250g pölyte muurahaisille
10,99 €
(43,96 / kg)



Berner navetta-radar 400ml
19,90 €
(49,75 / l)



Hortex 500ml peurakarkote
19,95 €
(39,90 / l)

Neudorff 10kg etanasyötti
99,50 €
(9,95 / kg)








Spruzit RTU 500ml torjunta-aine
14,99 €
(29,98 / l)



Retki 100 ml hyttyssuihke
19,90 €
(199,00 / l)

Off! 25 ml viilentävä hoitogeeli
6,29 €
(251,60 / l)

Cool-X SOS 30 ml Aloe geeli
4,99 €
(166,33 / l)

Natria 400 ml Flyspray torjunta-aine
11,99 €
(29,98 / l)





Off Pehmeä 100 ml tehosuihke
7,99 €
(79,90 / l)


Off Pehmeä 100 ml hyttyssuihke
6,49 €
(64,90 / l)


Neudorff Protectan Myyräkarkote 200 g
21,95 €
(109,75 / kg)

Myrr Perfect Dose 100 ml kasteluaine
10,95 €
(109,50 / l)

Tuotteet 1 - 60 / 72

Tehokkaat hyönteisten ja tuholaisten torjunta-aineet

Hyönteiset ja muut tuholaiset voivat aiheuttaa merkittävää haittaa niin kotona kuin ulkona. Onneksi Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman tehokkaita hyönteisten ja tuholaisten torjunta-aineita, jotka auttavat sinua pitämään kodin puhtaana ja turvallisena.

Monipuolinen valikoima erilaisia torjunta-aineita

Kärkkäisen verkkokaupan hyönteisten ja tuholaisten torjunta-aineiden kategoriasta löydät monipuolisen valikoiman erilaisia tuotteita. Valikoimastamme löytyy esimerkiksi hyttysmyrkkyjä, ampiaismyrkkyjä, muurahaismyrkkyjä sekä hiirenloukkuja. Meiltä löydät myös ekologisia vaihtoehtoja, kuten luonnonmukaisia hyönteistorjunta-aineita.

Tehokas suojelu sisälle ja ulos

Hyönteiset voivat olla riesana niin sisällä kuin ulkonakin. Siksi tarjoamme laajan valikoiman torjunta-aineita molempiin käyttötarkoituksiin. Voit tilata esimerkiksi ikkunoihin kiinnitettäviä hyttysverkkoja tai pihalle sijoitettavia hyttysansoja. Sisälle voit hankkia esimerkiksi tehopakasteen, jolla saat häädettyä huoneesta kaikki ötökät.

Korkealaatuiset tuotteet tunnetuilta brändeiltä

Kärkkäisen verkkokauppa tarjoaa ainoastaan korkealaatuisia tuotteita tunnetuilta brändeiltä. Voit luottaa siihen, että meidän kauttamme tilaamasi torjunta-aineet ovat tehokkaita ja turvallisia käyttää. Valikoimassamme on muun muassa Raid-, Pirkka-, sekä Neudorff-tuotteita.

Tee kotisi ympäristöstä turvallisempi ja viihtyisempi tila hankkimalla tehokkaat hyönteisten ja tuholaisten torjunta-aineet Kärkkäisen verkkokaupasta. Tutustu valikoimaamme jo tänään!