Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 50 / 50

Tuotteet 1 - 50 / 50

Järjestä:

Järjestä:

AT-Tuote JORMA matta spraymaali
4,49 €
(11,23 / l)
Maston One 400 ml spraymaali
7,55 €
(18,88 / l)


Maston COLORmix 400 ml spraymaali
3,99 €
(9,98 / l)

Maston Neon 400 ml spraymaali
8,99 €
(22,48 / l)


Maston COLORmix 400 ml spraymaali
4,89 €
(12,23 / l)











Auto Acryl 500 ml Gold Wheel
6,99 €
(13,98 / l)





Maston 2K Two 400ml spraymaali
21,90 €
(54,75 / l)

Maston Camo 400ml matta spraymaali
7,69 €
(25,63 / l)

Maston RR 400ml korjausmaali
9,49 €
(23,73 / l)

Maston Mark 500 ml merkkausväri
8,99 €
(17,98 / l)



Maston Metallic 400ml spraymaali
8,59 €
(21,48 / l)

Maston Zero 400 ml spraymaali
8,49 €
(21,23 / l)

Hammerite vasaralakka 400ml metallimaalispray
16,90 € - 16,99 €











Maston Metallic 400 ml spraylakka
8,59 €
(21,48 / l)


Maston 400 ml liitutaulu spray
9,99 €
(24,98 / l)




Auto Acryl 500 ml Silver Wheel
6,39 €
(12,78 / l)


Tuotteet 1 - 50 / 50

Upea lopputulos spraymaaleilla

Spraymaalit ovat kätevä tapa maalata monenlaisia pintoja. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia spraymaaleja, jotka sopivat niin sisä- kuin ulkokäyttöönkin. Spraymaalit ovat nopeita ja helppoja käyttää, ja ne antavat upean lopputuloksen.

Laaja värivalikoima

Kärkkäisen verkkokaupassa on saatavilla eri värisiä spraymaaleja, joten voit valita juuri sinulle sopivan sävyn. Valikoimastamme löytyy perinteisiä värejä sekä trendikkäitä sävyjä, joten voit luoda haluamasi tunnelman maalauskohteeseesi.

Kestävät koostumukset

Spraymaalien koostumukset vaihtelevat sen mukaan, millaiseen pintamateriaaliin niitä käytetään. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät spraymaalit eri materiaaleille, kuten metallille, puulle ja muoville. Tuotteemme ovat kestäviä ja suojaavat maalattua pintaa tehokkaasti.

Nopea ja helppo käyttää

Spraymaalaus on nopea ja helppo tapa päivittää vanhoja esineitä tai luoda uutta ilmettä huonekaluille tai koriste-esineille. Spraymaalin levitys onnistuu helposti myös hankalissa paikoissa, joita ei ole mahdollista maalata pensselillä tai telalla.

Tee kodistasi kauniimpi tai piristä vanhaa esinettäsi uudella ilmeellä! Tutustu Kärkkäisen verkkokaupan laajaan spraymaalien valikoimaan ja tilaa omasi jo tänään.