Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Salliselta

Lue lisää...

Tuotteet 1 - 60 / 169

Tuotteet 1 - 60 / 169

Järjestä:

Järjestä:

Salliselta 400 g riisijauho
1,98 €
(4,95 / kg)
Salliselta 1 kg kivetön taateli
6,49 €
(6,49 / kg)

Salliselta 250 g Mango kuivattu
5,29 €
(13,23 / kg)

Salliselta 220 g rosmariini
4,69 €
(21,32 / kg)

Salliselta 500 g taco mausteseos
5,59 €
(11,18 / kg)

Salliselta 800 g rusina
6,39 €
(7,99 / kg)

Salliselta 300 g karpalo
4,27 €
(14,23 / kg)

Salliselta 70 g kuivattu persilja
3,25 €
(46,43 / kg)


Salliselta 800 g mantelijauhe
15,99 €
(19,99 / kg)

Salliselta 300 g minced sipulirouhe
4,65 €
(15,50 / kg)


Salliselta 300 g chiasiemen
4,29 €
(14,30 / kg)

Salliselta 400 g pellavansiemen
1,45 €
(3,63 / kg)

Salliselta 700 g lihaliemijauhe
6,89 €
(9,84 / kg)

Salliselta 250 g tumma soijarouhe
1,89 €
(7,56 / kg)

Salliselta 100 g psyllium
2,49 €
(24,90 / kg)

Salliselta 400 g cashewpähkinä
8,39 €
(20,98 / kg)

Salliselta 350 g pellavarouhe
1,59 €
(4,54 / kg)

Salliselta 450 g vaniljakreemijauhe
5,29 €
(11,76 / kg)

Salliselta 120 g tähtianis
13,89 €
(115,75 / kg)

Salliselta 680 g sitruunahappo
7,99 €
(11,75 / kg)

Salliselta 400 g kuorittu manteli
7,49 €
(18,73 / kg)

Salliselta 1 kg maapähkinä
4,99 €
(4,99 / kg)

Salliselta Punainen 250g sokerimassa
2,89 €
(11,56 / kg)

Salliselta 500ml vuokaspray
4,49 €
(8,98 / kg)

Salliselta 800 g pekaanipähkinä
26,95 €
(33,69 / kg)

Salliselta 400 g kurpitsansiemen
4,29 €
(10,73 / kg)


Salliselta Vihreä 250g sokerimassa
2,89 €
(11,56 / kg)

Salliselta Za´atar 250g mausteseos
6,35 €
(25,40 / kg)


Salliselta 100 g sokerisydän
1,75 €
(17,50 / kg)

Salliselta 560 g broilerimauste
6,55 €
(11,70 / kg)


Salliselta 800 g hasselpähkinärouhe
24,99 €
(31,24 / kg)

Salliselta 800 g mantelirouhe
15,90 €
(19,88 / kg)

Salliselta 200 g rusina
1,89 €
(9,45 / kg)

Salliselta 560 g sinapinsiemen
5,98 €
(10,68 / kg)


Salliselta 250 g pistaasipähkinä
6,85 €
(27,40 / kg)

Salliselta Punainen 250g marsipaani
3,85 €
(15,40 / kg)

Salliselta Oranssi 250g sokerimassa
2,89 €
(11,56 / kg)

Salliselta 110 g minttu
4,39 €
(39,91 / kg)

Salliselta 800 g mantelilastu
16,85 €
(21,06 / kg)

Salliselta 70 g macadamiapähkinä
3,49 €
(49,86 / kg)

Salliselta 70 g purjo
3,39 €
(48,43 / kg)

Salliselta Ruskea 250g sokerimassa
2,89 €
(11,56 / kg)


Salliselta 30 g laakerinlehti
2,89 €
(96,33 / kg)

Salliselta 80 g manteli
1,75 €
(21,88 / kg)

Salliselta 200 g aprikoosi
3,79 €
(18,95 / kg)

Salliselta 400 g maissijauho
1,39 €
(3,48 / kg)

Salliselta 250 g maapähkinä
1,79 €
(7,16 / kg)

Salliselta 310 g paprikarouhe
5,50 €
(17,74 / kg)

Salliselta 630 g vanilliinisokeri
4,39 €
(6,97 / kg)

Salliselta 8 g kardemumma
0,95 €
(118,75 / kg)


Salliselta 380 g paprikajauhe
6,49 €
(17,08 / kg)

Salliselta 530 g sitruunapippuri
7,75 €
(14,62 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 169

Salliselta on maustanut suomalaisten keittiöissä jo 60 vuoden ajan. Suomalainen perheyritys Mauste-Sallinen Oy on Naantalissa toimiva perheyritys ja teemme koko sydämellämme töitä laadukkaiden, tuoreiden ja maukkaiden elintarvikkeiden eteen. Salliselta löydät pähkinät, siemenet, mausteet ja leivontatuotteet jokaiseen keittiöön!