Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 120 / 169

Tuotteet 61 - 120 / 169

Järjestä:

Järjestä:

Salliselta 30 g laakerinlehti
2,89 €
(96,33 / kg)
Salliselta 800 g pistaasipähkinä
25,90 €
(32,38 / kg)

Salliselta Vihreä 250g sokerimassa
2,89 €
(11,56 / kg)

Salliselta 200 g aprikoosi
3,79 €
(18,95 / kg)

Salliselta 400 g maissijauho
1,39 €
(3,48 / kg)

Salliselta 630 g vanilliinisokeri
4,39 €
(6,97 / kg)

Salliselta 8 g kardemumma
0,95 €
(118,75 / kg)


Salliselta 400 g kookosjauho
2,59 €
(6,48 / kg)

Salliselta 310 g paprikarouhe
5,50 €
(17,74 / kg)

Salliselta 250 g maapähkinä
1,79 €
(7,16 / kg)

Salliselta 380 g paprikajauhe
6,49 €
(17,08 / kg)

Salliselta 530 g sitruunapippuri
7,75 €
(14,62 / kg)

Salliselta 80 g cashewpähkinä
1,99 €
(24,88 / kg)

Salliselta basilika leikattu 110 g
3,55 €
(32,27 / kg)


Salliselta 100 g suklaaströsseli
2,44 €
(24,40 / kg)

Salliselta Vihreä 250g marsipaani
3,85 €
(15,40 / kg)


Salliselta 100 g Hedelmä-Herkku
2,59 €
(25,90 / kg)


Salliselta 410 g jauhettu kardemumma
30,50 €
(74,39 / kg)

Salliselta 350 g chilijauhe
5,59 €
(15,97 / kg)

Salliselta 80 g hasselpähkinä
2,75 €
(34,38 / kg)

Salliselta 340 g rouhittu mustapippuri
10,25 €
(30,15 / kg)

Salliselta 800 g aprikoosi
24,50 €
(30,63 / kg)


Salliselta 550 g grillausmauste
6,49 €
(11,80 / kg)

Salliselta Roosa 250g marsipaani
3,85 €
(15,40 / kg)

Salliselta 800 g hasselpähkinärouhe
24,99 €
(31,24 / kg)

Salliselta 300 g rouhittu viherpippuri
20,55 €
(68,50 / kg)

Salliselta 800 g mantelirouhe
15,90 €
(19,88 / kg)

Salliselta 400 g kvinoa
3,79 €
(9,48 / kg)

Salliselta 80 g valkoinen manteli
1,75 €
(21,88 / kg)

Salliselta 560 g sinapinsiemen
5,98 €
(10,68 / kg)

Salliselta Punainen 250g marsipaani
3,85 €
(15,40 / kg)

Salliselta 90 g suklaarae
2,44 €
(27,11 / kg)

Salliselta oregano leikattu 105g
4,95 €
(47,14 / kg)

Salliselta 140 g yrttimauste
4,55 €
(32,50 / kg)



Salliselta 200 g valkosipulilastu
6,45 €
(32,25 / kg)


Salliselta 110 g minttu
4,39 €
(39,91 / kg)

Salliselta Sininen 80g pehmeä helmi
1,69 €
(21,13 / kg)

Salliselta 320 g jauhettu maustepippuri
13,45 €
(42,03 / kg)

Salliselta 500 g vaniljasokeri
8,69 €
(17,38 / kg)

Salliselta 400 g Tropical mix
4,35 €
(10,88 / kg)

Salliselta 400 g mantelijauhe
8,39 €
(20,98 / kg)


Salliselta 900 g ruokasooda
3,99 €
(4,43 / kg)

Salliselta 380 g curryjauhe
6,55 €
(17,24 / kg)


Salliselta Musta 250g sokerimassa
2,89 €
(11,56 / kg)



Salliselta pihvimauste 500g
7,55 €
(15,10 / kg)

Salliselta 800 g pähkinämix
9,99 €
(12,49 / kg)

Salliselta 630 g leivinjauhe
5,29 €
(8,40 / kg)

Salliselta 40 g ruohosipuli
3,70 €
(92,50 / kg)

Tuotteet 61 - 120 / 169

Salliselta on maustanut suomalaisten keittiöissä jo 60 vuoden ajan. Suomalainen perheyritys Mauste-Sallinen Oy on Naantalissa toimiva perheyritys ja teemme koko sydämellämme töitä laadukkaiden, tuoreiden ja maukkaiden elintarvikkeiden eteen. Salliselta löydät pähkinät, siemenet, mausteet ja leivontatuotteet jokaiseen keittiöön!