Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 88 / 88

Tuotteet 61 - 88 / 88

Järjestä:

Järjestä:

Rento bambu saunan lämpömittari
9,59 €
-20%
Norm. 11,99 €
Rento Koivu 150 ml saunahunaja
6,60 €
-20%
Norm. 8,25 €(44,00 / l)

Rento tuoksu&laudeliinat Lahjapakkaus
23,12 €
-20%
Norm. 28,90 €

Rento Koivu 400 ml huonetuoksu
5,56 €
-20%
Norm. 6,95 €

Rento bambu kynsiharja
3,03 €
-20%
Norm. 3,79 €

Rento mustikka kosteuttava shampoo
5,91 €
-20%
Norm. 7,39 €

Rento mustikka 400ml suihkusaippua
4,72 €
-20%
Norm. 5,90 €

Rento Koivu kuivattu saunavihta
9,52 €
-20%
Norm. 11,90 €

Rento bambu duo saunakiulu
31,92 €
-20%
Norm. 39,90 €

Rento hohkakivi jalkaraspi
2,63 €
-20%
Norm. 3,29 €

Rento Koivu 150 g saunasaippua
4,96 €
-20%
Norm. 6,20 €(33,07 / kg)

Rento Bambu saunakauha
10,04 €
-20%
Norm. 12,55 €

Rento Kenno tummanvihreä saunatyyny
10,15 €
-20%
Norm. 12,69 €

Rento Eukalyptus 400 ml löylytuoksu
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(8,40 / l)

Rento Pino musta 50x150 cm laudeliina
15,19 €
-20%
Norm. 18,99 €

Rento musta alumiini saunasanko
37,20 €
-20%
Norm. 46,50 €

Rento Natural Korvenkuiske 100 ml löylytuoksu
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(33,60 / l)

Rento metsämänty suihkusaippua
4,72 €
-20%
Norm. 5,90 €

Rento jalkojenhoito lahjapakkaus
15,92 €
-20%
Norm. 19,90 €








Rento Metsämänty 3 l suihkusaippua
19,50 €
(6,50 / l)

Tuotteet 61 - 88 / 88

Rento on ollut vahvasti osana suomalaista saunakokemusta nyt jo vuosikymmenen ajan. Juhlavuoden kunniaksi tuomme markkinoille uudistuneen Rento-valikoiman, joka sisältää sekä rakastettuja suosikkeja, että hyväksi havaittuja materiaaleja uudella designilla. Koko tuotesarja kantaa ylpeänä Design from Finland -merkkiä ja lisäksi useilla tuotteilla on Avainlippu merkkinä kotimaisesta valmistusprosessista. Rento on tapa kylpeä.